Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Annó az NE corsával is fonni kellett néha a kalácsot,mert próbált indulni ide-oda,pedig az még puding a tiédhez képest.El sem merem képzelni mit művelne a kékvillám egy esti hungáriás rajtnál... :wacko:

Öregszünk öregszünk,de engem még mindig boldoggá tesz,amikor széria kinézettel odavágsz egy jóval drágább autócsodának! :D

Azért az a Corsa messze nem volt olyan stabil, mint egy bölcsős Astra!

Már a tiéd is sokkal stabilabb lenne, főleg ha hallgatsz is rám és nem kell mindennek a legolcsóbbnak lennie. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Már a tiéd is sokkal stabilabb lenne, főleg ha hallgatsz is rám és nem kell mindennek a legolcsóbbnak lennie. :D

Meglátjuk.

Egyelőre haladunk sorban,a padlólemez renoválás után is van még mit tenni,köv project a futómű lesz,gyüjtöm a már a cuccokat hozzá.

Link to comment
Megosztás:

megszoktad, hogy fogod a kormányt valamennyire. ez ide kevés lesz, de te még nem sejted. a kocsi ugyan sperres, de nagyon nehéz. ez lesz a probléma forrása. lenyomod a padlót. letépi a körmeidet a kormány, elfordul balra, mint az állat, és a kocsi kitör. ennyi.

na balázs is ezért nem tekerte fől 1,5re bezzeg nálam.....

Link to comment
Megosztás:

olyan többször volt a lali féle programmal, hogy megb@sztam a száját rajtnál, hogy tegy már félre a tévhiteit a kolléga, hogy befér a valamijével. a kerék elforgott, a kocsi meg se indult, kicsit levettem a gázból (6000 rpm -> 5200 rpm :D), akkor meg kitört. azt az előbb leírtam, hogyan. ugye az idegtől, hogy nem indultam el, a kormányt se fogtam már annyira.....

aztán, ha minden klappolt, akkor volt nemulass. 2,5 mp 80-ról 120-ra az nagyon brutál idő, azzal szopattam igazából, arra nagyon nem számított senki.

Link to comment
Megosztás:

olyan többször volt a lali féle programmal, hogy megb@sztam a száját rajtnál, hogy tegy már félre a tévhiteit a kolléga, hogy befér a valamijével. a kerék elforgott, a kocsi meg se indult, kicsit levettem a gázból (6000 rpm -> 5200 rpm :wacko:), akkor meg kitört. azt az előbb leírtam, hogyan. ugye az idegtől, hogy nem indultam el, a kormányt se fogtam már annyira.....

aztán, ha minden klappolt, akkor volt nemulass. 2,5 mp 80-ról 120-ra az nagyon brutál idő, azzal szopattam igazából, arra nagyon nem számított senki.

Na ilyen értékekre én is kíváncsi lennék már az enyémről. :wacko:

Viszont a 2,5 tényleg nem rossz érték, főleg utcán! :D

Link to comment
Megosztás:

Turbo Kupé nekem jobban bejön, ánnyi :D

kinek mi. ez belőhetetlen. ami nekem jó, te lehányod, és fordítva.

megmértem a felnit egyébként, tudod mennyi a tömege? 11,4 kg! :wacko: régen azt olvastam, hogy 7,5 kg. :wacko: :wacko:

és megmértem egy szerelt Insignia OPC felnit, 20", 255/35 R20 gumikkal. mennyi a tömege? 20,4 kg. anyád.

az én kocsim gyári szerelt kereke 21,9 kg volt............ upsz

az inszi felnin rajta is van, hogy magnézium, valamint mindenhol, MINDENHOL ki van könnyítve!

Link to comment
Megosztás:

kinek mi. ez belőhetetlen. ami nekem jó, te lehányod, és fordítva.

megmértem a felnit egyébként, tudod mennyi a tömege? 11,4 kg! :D régen azt olvastam, hogy 7,5 kg. :wacko: :wacko:

és megmértem egy szerelt Insignia OPC felnit, 20", 255/35 R20 gumikkal. mennyi a tömege? 20,4 kg. anyád.

az én kocsim gyári szerelt kereke 21,9 kg volt............ upsz

az inszi felnin rajta is van, hogy magnézium, valamint mindenhol, MINDENHOL ki van könnyítve!

Nesze neked rugózatlan tömeg. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na ilyen értékekre én is kíváncsi lennék már az enyémről. :wacko:

Viszont a 2,5 tényleg nem rossz érték, főleg utcán! :D

a szabik 1.2, ehhez mérten fos az időm, de ha azt mondom, hogy 507 lóerős e60 csekknorisz hídon mellettem elnyomta, hogy megmutassa, és kb. 190-ig fej-fej mellett mentünk. csak nézett a kopasz gecije, én meg röhögtem. na jó, ott elfogytam, és lelépett.... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Én viszont elteszem magam holnapra.

Örülök, hogy ennyien összejöttünk megint ebben a topicban! :wacko:

Jó éjt mindenkinek! :D

pihizzél, mert van az kék asztrás kopasz bébi dzsúzzz, jön holnap, kicsinál, ha nem leszel kész a váltójával! :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.