Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

hát igen, a felfogatásra oda kell figyelni, hogy bírja a kiképzést.

demó bá'!

az jutott eszembe, hogy nem érdekel jópécé futóműve féknyereggel, új fékekkel, minden sz@rral kompletten? 5x110-re átalakítós, mert csonkállványt, agyakat, mindent tudok hozzá adni. amint látom, magadnak már megoldottad, de hátha másik morzsához beépíthető. itt van a nyakamon, ha nem kell senkinek veszek egy 1,2-es G asztra dobozt, oszt építek belőle egy jópécét, már majdnem mindenem van hozzá. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a felfogatás is bírja majd... :lol:

Én ettől igazán nem félek, mert egyrészt ismerek többet, akinek ettől nagyobb féke van, illetve kisebb fékkel is be lehet satuztatni nagy sebességnél és ezzel semmivel se nagyobb a terhelés, csak akkor, ha sokkal komolyabb gumikat rakok rá.

De a 284-esekkel és slickekkel már leteszteltem a történetet és akkor se tört el semmi.

Pedig amikor rendesen bemelegedtek a gumik, megemelte a hátulját. Na attól több terhelés tuti nem lesz most sem. :D

Link to comment
Megosztás:

Én ettől igazán nem félek, mert egyrészt ismerek többet, akinek ettől nagyobb féke van, illetve kisebb fékkel is be lehet satuztatni nagy sebességnél és ezzel semmivel se nagyobb a terhelés, csak akkor, ha sokkal komolyabb gumikat rakok rá.

De a 284-esekkel és slickekkel már leteszteltem a történetet és akkor se tört el semmi.

Pedig amikor rendesen bemelegedtek a gumik, megemelte a hátulját. Na attól több terhelés tuti nem lesz most sem. :lol:

Amit nekem mutattál 1.0 felfogatást...hát nem tudom,én a mezei szögvasra nem bíznék ilyen terhelést.

Link to comment
Megosztás:

olvasgatom itt a hsz -eket nem nagyon szoktam hozzáugatni de érdekelne pl:630-as dekákkal 480LE. még 4bar-on is elég meredek. ????? oké....elmagyarázod miért sztem kiváncsiak rá meg én is egy tartalmas válaszra hamár igy belejüttél elvtárs

Istenem,egyszer megtanulnák használni az idéz gombot még azt is tudnánk kinek is szólt ez... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor nekem anno még valami nagyon kezdetleges verziót mutathattál,mert totál más rémlett! <_<

Az az alu adapter az alsó képen volt a prototipus. :)

Az is csak azért volt alu, mert gyorsabban lehetett marni. :)

Milyen anyagból van?

A végleges verzió acélból van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.