Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Bizti nyaralnak. vmi homokos tengerparton koktélt szürcsölgetnek. :D:D:D:D:D

biztos legalábbis a homokos benne lehet ;) :lol:

Ennyire azért ne kódolj le mindent, nem esemest írsz wazze :D

Te kis te..! :lol: ;) :D

Most, hogy így mondod lehet el kéne menni csobbanni egyet :D jó lesz a Balcsi is csak jussak odáig.. :)

jaj jovan már aranka

a balcsira én is akarok menni nyáron.

egyeztethetnénk esetleg, és mehetnénk egyszerre, ha nem is együt.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Aranka a nagynénéd.. mf1.gif

Jaja, van tervbe, Zsóti komám szervezkedik olyan július vége - augusztus elejére valami olyasmiben wink.gif majd látjuk mi lesz belőle, vagy lesz nászútra zseton vagy nem.. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Aranka a nagynénéd.. mf1.gif

Jaja, van tervbe, Zsóti komám szervezkedik olyan július vége - augusztus elejére valami olyasmiben wink.gif majd látjuk mi lesz belőle, vagy lesz nászútra zseton vagy nem.. :lol: :D

ja az nem lenne rossz

ilyenkor hol aludtok???

mert mikor voltunk, az ezüstkempingben voltunk, de baromi nagy lehúzásaz egész

de csak úgy meg nem lehet sátorozni...legalábbis közel a balcsihoz nem

Link to comment
Megosztás:

hát ti készen vagytok :D ;)

Előferdül.. :D :lol:

ilyenkor hol aludtok???

Kemping de cimbi az idén luxusban akar lakni avagy faház, én valahogy maradnék a sátramnál bár ha nem drágább a kunyhó akkor legyen az ;)

Tavaly Blitz a vadvirág kempingben volt, nekünk megtetszett a hely, van ingyévillany, férőhely -nincsen tömve sem, maga a hely is korrekt bár került ott egy sárga lapos sügér aki azt hitte, hogy ő a góré (hát repült is egyet biciklistől :lol: ) csak a sok csóró német kocsog.gif van magától elszállva mert na.. ha lettél volna tudnád mi volt...

Kint a városban is találtunk egy egész korrekt vendéglőt is elfogadható árakkal szal az is okés úgyhogy szerintem az lesz a hely bár volna más is kilátásban lehet még korrektebb dolgokkal. Majd elválik.

Link to comment
Megosztás:

Előferdül.. :D :lol:

Kemping de cimbi az idén luxusban akar lakni avagy faház, én valahogy maradnék a sátramnál bár ha nem drágább a kunyhó akkor legyen az :D

Tavaly Blitz a vadvirág kempingben volt, nekünk megtetszett a hely, van ingyévillany, férőhely -nincsen tömve sem, maga a hely is korrekt bár került ott egy sárga lapos sügér aki azt hitte, hogy ő a góré (hát repült is egyet biciklistől :lol: ) csak a sok csóró német kocsog.gif van magától elszállva mert na.. ha lettél volna tudnád mi volt...

Kint a városban is találtunk egy egész korrekt vendéglőt is elfogadható árakkal szal az is okés úgyhogy szerintem az lesz a hely bár volna más is kilátásban lehet még korrektebb dolgokkal. Majd elválik.

mennyi volt annak a kempingnek az ára?

mert ez az ezüst, ez veszet drága volt 3 fővel egy kocsi egy sátor 2fős de vmi 6ezer körül jött ki / fő

nekem ez sok

két estére még akkor is

azt se villany se semmi

Link to comment
Megosztás:

Te én pontosan meg nem mondom mert én bliccre jegyet vettem és az már nem kempinges ár volt de nekem 2 nap + 2 éjszaka plusz Zsótiéknak 5 nap + 4 éjszaka valami 10-ből kijött -tekintve, hogy 1 kocsi és 2 sátorhely volt de ezt inkább ő tudná megmondani -ha még emlékszik rá.. :lol: úgyhogy szerintem nem volt drága, még össze is néztünk mikor számlázásra került a sor.. :D

Link to comment
Megosztás:

Te én pontosan meg nem mondom mert én bliccre jegyet vettem és az már nem kempinges ár volt de nekem 2 nap + 2 éjszaka plusz Zsótiéknak 5 nap + 4 éjszaka valami 10-ből kijött -tekintve, hogy 1 kocsi és 2 sátorhely volt de ezt inkább ő tudná megmondani -ha még emlékszik rá.. :lol: úgyhogy szerintem nem volt drága, még össze is néztünk mikor számlázásra került a sor.. :D

na ja az nem drága szerintem se, de amit mi fizettünk vmi 16 ezer volt, 3nap 2 éjszaka

3 főre egy kocsi egy sátor

Link to comment
Megosztás:

Szia! Öö, csak nehogy széttépd egy jobb 60-ban.. :D :lol: :D

amit mi fizettünk vmi 16 ezer volt, 3nap 2 éjszaka

3 főre egy kocsi egy sátor

Az a puska, annyiért már egy szobát is lehetne kapni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia! Öö, csak nehogy széttépd egy jobb 60-ban.. ;) :lol: :D

Az a puska, annyiért már egy szobát is lehetne kapni :lol:

na ezé mondom

de lehet lesz nyaraló is XD

ma összebandáztam egy csajszival, és kiderült, hogy van a rokonságba nyaraló, és elképzelhető, hogy elintézhető :D

Link to comment
Megosztás:

Háátöcccsém, szerinted? :lol:

Ha már az kerül és saját akkor már nagyon karcsún nem állhat, max a tükör előtt... :lol:

Na nem is azért mondtam mert saját tapasztalat lenne, majd az élet dönt.. :D

Link to comment
Megosztás:

Háátöcccsém, szerinted? :lol:

Ha már az kerül és saját akkor már nagyon karcsún nem állhat, max a tükör előtt... :D

Na nem is azért mondtam mert saját tapasztalat lenne, majd az élet dönt.. :D

nemtom mi merre pontosan, csak meglérdeztem, és annyit mondott, hogy rokonságban van siófokon is meg almádiban is

kérdeztem el tudnáe intézni, aztmondta megoldható

mondtam neki jólvan, intézze el és jöhet ő is

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, nem ismerem az árakat annyira ami (még) nem érintett.. :lol:

na de ha az enyémé szétszakad akkor csillekötélből teszek neki, az ingyé van, na meg az szakadjon szét... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

boldogat, de nem illik ennyire nagy dobra verni egy hölgy korát jelző szülinapot :lol:

de azé sok sok bodogságot :D

pusz

KÖSZi szépen! Nem vagyok még olyan idős, hogy titok lenne a korom.

Mire ideért a kötél 3700 lett vagy mi értettük félre, na mind1. feltettük és okés. ráállítani viszont nem lehet mert egy picikét össze van az állítónál r.hadva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.