Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Semmi gond, amúgy nem esik messze, 30-35 km. :P

Nagyjából én is ott kezdtem de nekem is van bajom vele porcdarab hiány miatt -a balos kilódik, "kipasztázták" valamivel de sokkal jobb nem lett. Akkoriban napi átlag 100-150et tekertem le de 80 az alap volt, ha nem mentem 50-60at minden kínom volt. Viszont volt olyan délután, hogy 110-120 km-et nyomtunk le asszonypajtival és az egész napos túrákról már ne is beszéljünk. :hiya: Aztán jöttek sorra az ízületi gondok és abbahagytam de annyira lepuhultam, hogy muszáj valamit kezdeni meg a laboreredményeim is eléggé rosszak :) így hát... :(

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ezek a palik he

mi egész estés bicajozás után is 25km eket tekertünk bele csak...

de ha egész nap bicajoztunk, csobaj oda vissza, meg monok oda vissza, akkor se volt meg szem 60km se :)

am erősen gondolkodom, hogy monoki tóra bicajjal fogok menni, addigra rendberakhatnám... de rá kellene költeni, aztmeg most pont nem kéne... áh :(

Tommira azért az lenne a jobb, ha másnap mennél haza :hiya:

egy órára pazarlás csak, az utazás több lenne.

jaaa bicajjal is elég veszélyes voltam, nem sokan kekeckedtek velem, még babettával se :P

rekordom, egy mezei bicajjal 45km/h de már olyan gyorsan forgott a lábam, hogy nem tudtam nyomatékot többet átadni a pedálokra.

és legjobb bicaj amin ültem, az egy GT volt, ilyesmi felépítéssel, mint sanyinak a mostani.

am olyan hajlított kormányt jó lenne szerezni...

Link to comment
Megosztás:

fölkeltél? :)

az van hogy 8 hónapos a gyerek.

nem tudom az asszony meri e vállalni egyedül.

elmegyek 1 órára is. bemutatkozni, megismerni titeket.

amúgy a főnök épp most mondta hogy 20án határidő. lehet lesz hétvégén is munka.

de ahogy tudok megyek.

nem keltem fel, csak reggel 7 től akkor álltam meg a betonozással :hiya:

:(

igaz nem sokat betonoztam, de tökre egyedül csinálni, valamivel időigényesebb, meg szopósabb is :P

naa a lényeg, hogy gyere :lol:

am dejó mindneki a munkáal van kiakadva, nekem meg semmi sincs :S

Link to comment
Megosztás:

am dejó mindneki a munkáal van kiakadva, nekem meg semmi sincs :S

5 ezerér' mit vállalsz? :hiya:

Na akkó' gyere, megyünk betonyozni.. :D

Nekem meg úgy néz ki, hogy az egész hétvégém szabad lesz. Kaptunk egy 120 tonnás megrendelést (de jó lett volna az a lóvé :lol: ) erre visszamondták úgyhogy kb pihi lesz a hétvégén :( vagy bicajozás.. :) de lehet asszonyossal elmegyek reggel Nyíregyre azt majd lesz valami :D :D csak azt nem tudom hogyan teszem be a bicajt a maci hátuljába.. :P

Link to comment
Megosztás:

tegnap lefotóztam a szaromat meg a gyereket

mint érdekesség a képen a gumi

tudnak viccesek is lenni ezek a finnek.

Az első kép olyan sejtető- "na fater ezt b#szhatod csak egyszer tudjak felülni rá.." :( :P

A gumi meg száraz pályára való :hiya: épp láttam egy ilyent a gumikatalógusban -csak mert gondoltam rá, hogy venni kéne tartalékba ha netán eldurrannának alattam ami nem elképzelhetetlen.. :)

Link to comment
Megosztás:

Az első kép olyan sejtető- "na fater ezt b#szhatod csak egyszer tudjak felülni rá.." :( :P

A gumi meg száraz pályára való :D épp láttam egy ilyent a gumikatalógusban -csak mert gondoltam rá, hogy venni kéne tartalékba ha netán eldurrannának alattam ami nem elképzelhetetlen.. :)

eldurran a külső?

ne offolj már ekkorát :lol: :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Na te offkirály :) előírt 6 bar helyett van bennük 4 és így is qvára ráz, mifelénk koránt sincsenek olyan jó utak mint felétek (meg a telep bejárójától kezdve a laborig -mivel ott a parkolóhelye :hiya: ), dugig van az út apró kavicsokkal (1 része hegyes kis tállyai kő) tehát bőven megvan az esélye, hogy elcsattan valamelyik is.

Tegnap meg voltunk egy haveréknál, neki is van egy schwinn-csepel versenyszekere és felajánlotta hogyha érdekel eladó. Mit ne mondjak nagyon jó vétel lenne, rendben van az egész 1-2 apró kis finom horzsolás meg egy picike nyereghuzat szakadás kivételével. Be is volt csomagolva zsugorfóliával. 1 volt a gond vele, csajénak nagyon magas :( oszt nem kellett neki.. :P

Link to comment
Megosztás:

Jah, csak hasonlít egy maghasadáshoz és szól olyat mint egy ágyú.. :P

Én így jártam vagy másfél hete a postásbrinyóval! :) Az volt a szerencse, hogy végeztem, tekertem be a postára és egyszercsak fura hang jött hátulról, utána meg durrant egy akkorát, hogy majdnem leestem a bicikliről! :hiya: Külső és belső csere lett a vége. :(

Link to comment
Megosztás:

Az pedig gondolom egy szimpla 28-as olyan 2.5-3 bar nyomással.. :)

Akkor el lehet gondolni ez mekkorát szól(na) azzal a 2x annyival de inkább ne tegye.. :(

Link to comment
Megosztás:

Az pedig gondolom egy szimpla 28-as olyan 2.5-3 bar nyomással.. :)

Akkor el lehet gondolni ez mekkorát szól(na) azzal a 2x annyival de inkább ne tegye.. :lol:

nem, ez ami nekem van, ez kemping, de óra szerint 4 bar nyomás van benne! Szólt rendesen! :( :P Ez csak helyettes bicikli, mert csak helyettes vagyok néha, hogy itthol ne unatkozzak. :hiya: Mert az anyós a postán dolgozik és berakott, hogy tegyem hasznossá magam egy kicsit!

Link to comment
Megosztás:

Én is jártam már úgy régen, azt hittük hogy vadásznak a közelben, uncsitesómmal mentünk kifele a fürdőbe ingyencsobbanni szeptemberben, hát nem eldurrant alattam a hátsó.. :)

Link to comment
Megosztás:

[OFF]

Na így néz ki a brinyigli:

www.tvn.hu_ffd9bc7891c946581bbac0eb6df99ecf.jpg

Le is nyomtam gyorsban egy 20-as távot de úgy éreztem mennem kell még egy kört, az is volt olyan 15-20 közt csak más irányban. Mostmár asszem jól érzem magam, még a nyelvem se lóg, igaz lenyeltem egy liter vizet közben.. :) :(

[ON]

Link to comment
Megosztás:

[OFF]

Na így néz ki a brinyigli:

Le is nyomtam gyorsban egy 20-as távot de úgy éreztem mennem kell még egy kört, az is volt olyan 15-20 közt csak más irányban. Mostmár asszem jól érzem magam, még a nyelvem se lóg, igaz lenyeltem egy liter vizet közben.. :) :(

[ON]

kell rá az a sárvédő? :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.