Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hajszál pontosan meg nem mondom de olyan 175 körül, legalábbis vagy 3 éve annyinak mértek le. Szerintem nincs nagyon lent mert nem fáradtam el a hajtásban, igaz a 3/7 nem ment síkon csak lejtőn de hát ez betudható a lekvárságomnak :hiya: :) . Igaz nekem semmi gondom sem volt tegnap járás tekintetében ami meg is lepett :( :P

Link to comment
Megosztás:

Sajnos én anyagi értelemben ezt már nem tudom megfinanszírozni hacsak valami úton-módon nem kapok valami fizetésszerűséget de legalábbis annak egy részletét.. :) azt meg, hogy párom végre kitenne magáért nem hinném... :(

Link to comment
Megosztás:

Sajnos én anyagi értelemben ezt már nem tudom megfinanszírozni hacsak valami úton-módon nem kapok valami fizetésszerűséget de legalábbis annak egy részletét.. :) azt meg, hogy párom végre kitenne magáért nem hinném... :(

talán szólj neki, hogy finanszírozza be a kirándulást...

na Lalee úgy néz ki leszünk vagy 3man

Te Dia meg én

de tod mit??

leszarom

akkorennyien leszünk

ésezentúl annyi lesz:

ide beírom, hogy mi lenne ha pl legközelebb:

tiszaújvárosi strandon lenne egy opelos társulati fürdés

és aki akar jön, nem hirdetek semmit, szinte semmi értelme.

Link to comment
Megosztás:

talán szólj neki, hogy finanszírozza be a kirándulást...

na Lalee úgy néz ki leszünk vagy 3man

Te Dia meg én

de tod mit??

leszarom

akkorennyien leszünk

ésezentúl annyi lesz:

ide beírom, hogy mi lenne ha pl legközelebb:

tiszaújvárosi strandon lenne egy opelos társulati fürdés

és aki akar jön, nem hirdetek semmit, szinte semmi értelme.

:( Ha hárman leszünk, akkor felesleges 2 napra menni! Abba Dia úgysem menne bele! :P Meghalna az unalomtól! Nem tudom, hogy mi legyen. :) Majd még megbeszéljük!

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy abszolúte nem megyek hanem azt, hogy még nem tudom. Ha pénzmag áll a házhoz akkor tuti ott leszek.. :( feltéve ha vasárnap nem kell dolgoznom.. :)

Link to comment
Megosztás:

Péntek délutánig mindenki jelezze, aki jön hétvégén! Ha senki nem jelez vissza, akkor lefújva az egész!

ja sajna az a helyzet, hogy senki nem mond semmi konkrétat, meg csak hogy most ezért nem azért nem

szerintem a tokaji se volt rossz, bár lehetett volna jobb, de akkor is ez ide megy az oda megy ez itt van az ott van.

mostvolt két héttel előre szólva, így se jó

hát bocs, de akkor szervezze más, mondja meg mikor jó mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam, hogy Sanya hívott 2* is, de nem hallottam, mert le van némítva a telefon, meg ha lett volna hang, akkor sem vettem volna észre. NÉztem a képeket, zsír az a tó! :( Mit keresett ott egy szutyoki? :) :hiya:

egy cimbi, legalább ő kijött :lol:

Novy: szép az eleje a verdádnak.

szép helynek tűnik.

majd legközelebb.

eléggé be vagyok havazva.

hát szerintem meg nem szép, merta mocitetőm horpadva van több helyen is...

de majd ujrafestetem, ha összegyűlik a pénz.

meleg idő kitolt velünk is...csomiba még mindig ott figyel a sok pokróc meg a sátor stb... nemtom lehet ki se veszem, és kimek vkivel egyet szalizni :P

Link to comment
Megosztás:

egy cimbi, legalább ő kijött :lol:

hát szerintem meg nem szép, merta mocitetőm horpadva van több helyen is...

de majd ujrafestetem, ha összegyűlik a pénz.

meleg idő kitolt velünk is...csomiba még mindig ott figyel a sok pokróc meg a sátor stb... nemtom lehet ki se veszem, és kimek vkivel egyet szalizni :P

A cimbid nem dolgozott! :) + ha mindenki időben jelezné, hogy mi lesz, az jó lenne. Mert még pénteken sehol semmi nem volt, nekem meg szólt a sógor, hogy meló lenne. Mivel nem lehetett tudni, hogy mi lesz, így mentem melózni, mert has meg nemet mondok és elmarad a tali, akkor meg itthol döglök. :D

Majd legközelebb! :hiya: Erről lemaradtam, de Tokajba ott voltam! :(

Link to comment
Megosztás:

A cimbid nem dolgozott! :) + ha mindenki időben jelezné, hogy mi lesz, az jó lenne. Mert még pénteken sehol semmi nem volt, nekem meg szólt a sógor, hogy meló lenne. Mivel nem lehetett tudni, hogy mi lesz, így mentem melózni, mert has meg nemet mondok és elmarad a tali, akkor meg itthol döglök. :hiya:

Majd legközelebb! :P Erről lemaradtam, de Tokajba ott voltam! :(

most egy darabig nem lesz tali, legalábbis én nem szervezek, meg szrintem már sanyiék se fognak lejönni.

lehet aug végén egy tiszaujvárosi strandolás, aztán meg már csak a kadettklubbos szeptemberi tokaji tali lesz

ami nagyobb

meg lehet balcsinál is összefutunk pár emberrel, mert pl sanyiék aug 15 körül mennek balcsira, és én meg pár haverom is valahogy akkor leszünk lent

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük a meghívást és jó volt egyet csobbanni :) úgyhogy Lalee nem tudod mit hagytatok ki :hiya:

Hazafele meg hemzsegtek a zsernyákok végig az úton de megúsztuk, hogy kikapjanak a sorból.. :lol:

Jaja, szeptemberig én már nemigen járok arrafelé mert anyagiban erősen meghúz a jövő hónap, meg sem tankolom mostanában a kocsit -béküljön meg azzal a 15-20 literrel ami benne van :P , úgyis asszonyéval megyünk a balcsira mert csak kevesebbet kajol meg azért a klíma is sokat jelent, sok cumót meg amúgy se akarunk vinni.

Apropó, jövő hét vasárnap Zsótiék valószínű jönnek le, ha esetleg kedvetek van egy csobbanásra..meg egy kis sütögetésre... :D :(

Mi meg hazajöttünk. Bocs Novy, hogy nem csörögtem reggel de az nekem is 9 körül volt full másnapos fejjel (pedig egy kortyot sem ittam) és hazacsörögtünk milyen a klíma de ugyanaz mint ott.

Amúgy meg jó bamba vagy wazze mf1.gif ott mentünk el melletted Tokajban, rád is kürtöltem meg csörögtem is de te csak:

227035xiktrwi02p_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Link to comment
Megosztás:

Jaja, szeptemberig én már nemigen járok arrafelé mert anyagiban erősen meghúz a jövő hónap, meg sem tankolom mostanában a kocsit -béküljön meg azzal a 15-20 literrel ami benne van :( , úgyis asszonyéval megyünk a balcsira mert csak kevesebbet kajol meg azért a klíma is sokat jelent, sok cumót meg amúgy se akarunk vinni.

Apropó, jövő hét vasárnap Zsótiék valószínű jönnek le, ha esetleg kedvetek van egy csobbanásra..meg egy kis sütögetésre... :P :)

Mi meg hazajöttünk. Bocs Novy, hogy nem csörögtem reggel de az nekem is 9 körül volt full másnapos fejjel (pedig egy kortyot sem ittam) és hazacsörögtünk milyen a klíma de ugyanaz mint ott.

Amúgy meg jó bamba vagy wazze mf1.gif ott mentünk el melletted Tokajban, rád is kürtöltem meg csörögtem is de te csak:

én is tök másnapos voltam, pedig hát én se ittam semmi alkoholt...

és láttalak, és vissza is dudáltam, kinyujtottad a karod, utána meg meg is álltál, láttama tükörből...

jólenne ha kapnék vmi zsét,,, és akkor én is le tudnék menni... de a balcsra félretett pénzhez nem akarok hozzányúlni...

6 ezrem megy így hirtelen nincs...

Link to comment
Megosztás:

Apropó, jövő hét vasárnap Zsótiék valószínű jönnek le, ha esetleg kedvetek van egy csobbanásra..meg egy kis sütögetésre... :P :)

Hogynemá! :( Majd úgyis beszélünk még róla! De hol lenne? Nálatok Földesen? Jövőhét hétvégére Diával amúgy is terveztünk valamit. Ez a hétvége sza.ul jött ki.

Link to comment
Megosztás:

mert neked csak 5500 :hiya:

a 6 litert megeszi nem??

10ft különbség van benya meg gázolaj közt kb

Nem olvasol te Astra F - Fogyasztás topicot? :( "Versenytempóban" 5.1 :lol: :D lassabban még nem próbáltam.. :)

Hogynemá! :P Majd úgyis beszélünk még róla! De hol lenne? Nálatok Földesen? Jövőhét hétvégére Diával amúgy is terveztünk valamit. Ez a hétvége sza.ul jött ki.

Jaja, nálunk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.