Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

Uff, akkor megint nem. :D Nekem a szokásos (asszony továbbképzése), de most nincs gond a géppel, úgyhogy nem kell bemennem a vasútra hiba miatt... :)

Nem tudom, hogy meddig leszek Nyéken, mikor érek vissza, stb. ;) Ma is majdnem 13 óra volt, mire elindultunk onnan. :D (a barom forgalom és máv hisztije miatt. :lol:)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...
Sziasztok! Látom probálkoztok kis találkozot őssze hozni de ahogy látom nem olyan egyszerű!

Én is szivesen benne lennék egy találkozoba! Ahogy néztem kisebb talik nem nagyon vannak!

Aha, én is benne lennék.

Amúgy volt már pár próbálkozás. Egyszer már csak összejön. Csak vegye valaki a kezébe a szervezést...

Link to comment
Megosztás:

Azért jó látni új arcokat a falunkból. :D

A fészbukon szerveznek valami autós találkozókat péntekesténként asszem a Teszkóparkolóba.

Te hol láttál ilyet én is fent vok Facebookon de nem láttam ilyet!

Azért valamit össze kéne hozni valahogy biztos többen is vannak a környékről is :D!

Link to comment
Megosztás:

Szervezés? Önként jelentkező? Ha nincs, akkor kijelölök. :D

Te hol láttál ilyet én is fent vok Facebookon de nem láttam ilyet!

Azért valamit össze kéne hozni valahogy biztos többen is vannak a környékről is :)!

Ott van-e a Zsóti linkelte neked. B)

Egy ismerősöm szólt hozzá a hirdetéshez és így láttam én is meg.

Valaki jön a H.ringre jövő 7 végén?

Én megyek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.