Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Úgy alakult, hogy én sajna nem tudok menni a Ringre, de egy helyi vagy régiótali érdekelne. Majd szóljatok, jó? :D

helyi talinak ott van a KEM/EKT találkozó, péntek esténkét 20:30tól az Esztergomi Tesco Parkoló hátsó részében. Én mondjuk ezen a héten nem megyek. De lesz ott sok jó arc, akikkel jól el lehet lenni ( csak az EKTseket ismerem, a KEMeseket nem nagyon ). :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hehe, a vonatozást az enyémek is imádják- néha csak elmegyünk Adonyig vonattal, oda az újjal, vissza a régivel... aztán nemrég kiderült, hogy a régi kék vonatok már nem is járnak erre, csak az új pirosok. Bár nem is bánom, ezen azért jobban szeretek utazni, a gyerekeknek meg mindegy. :D

Link to comment
Megosztás:

A kocsik kékek. Pl Bhv, vagy Aby, By, stb. amiket külön gép húz. :D A Bzmot és a Desiro motorvonatok. :P

Láttam már vonatot! :D Értem én, hogy a kocsi kék! :D

Csak azt mondtam, hogy itt nálunk csak motorvonatokat szoktam látni, merthogy szárnyvonal vagyunk.

Na de, hogy ne offoljuk szét ezt a topikot: Mikor és hol lesz régiótali? :lol: Összejöhetnénk igazán.

Link to comment
Megosztás:

Láttam már vonatot! :D Értem én, hogy a kocsi kék! :D

Csak azt mondtam, hogy itt nálunk csak motorvonatokat szoktam látni, merthogy szárnyvonal vagyunk.

Na de, hogy ne offoljuk szét ezt a topikot: Mikor és hol lesz régiótali? :lol: Összejöhetnénk igazán.

Sajnálom, Én már foglalt vagyok. :D :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kék?!

Én itt Egomban csak Desirot meg Bzmotot látok. Azok meg pirosak.

Bár nem túl gyakran járok az igényes vasútállomáson...

Mi sem az állomáson lakunk. :D

Szokott jönni különvonat néha néha vagy nosztalgia gőzös nyáron.

Én csak akkor megyek régió találkozóra,ha Esztergomban lesz.

Pár éve szerveztem már régió találkozót Tatabányára és Tatára.

Link to comment
Megosztás:

Mi sem az állomáson lakunk. :D

Szokott jönni különvonat néha néha vagy nosztalgia gőzös nyáron.

Én csak akkor megyek régió találkozóra,ha Esztergomban lesz.

Pár éve szerveztem már régió találkozót Tatabányára és Tatára.

Egom sajnos eléggé a régió szélén van, nem tudom, hogy a többieknek tetszene-e. Nekem igen! :D

Első körben szerintem egy parkolóban estig beszélgetős talit kellene szervezni, nem?

Link to comment
Megosztás:

Egom sajnos eléggé a régió szélén van, nem tudom, hogy a többieknek tetszene-e. Nekem igen! :D

Első körben szerintem egy parkolóban estig beszélgetős talit kellene szervezni, nem?

A Balaton meg a régió másik szélén van. Valaki(k)nek így is, úgy is messze lesz. DE tegnap 40-50 Astra GSI, Coupé, OPC és Cabiró gyűlt össze Balatonfüreden az ország egész területéről és vonult el Tihanyba. Egy élmény volt...

Az elmúlt pár évben tíz-húsz ember nem tudott összeszervezni egy közös időpontot se a régióban, hogy megalakuljon a régiós Opel klub. Lesz valaha? Egész nyugodtan olvassatok vissza a fórumban: Mór

Ha komoly a találkozó és tényleg normálisan meg van szervezve, akkor engem nem érdekel a távolság.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.