Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

de hol? mert a gyári új áráról beszélünk

nem az ebayes áráról

ráadásul a porsche.de rai nem mérvadóak, mivel azok akkor érvényesek, ha a gyári 16-os, 17-es helyett kérsz másikat opcióban

akkor nem a teljes árat fizeted ;-)

Amikor írtam volt nálam egy rakat német hírdetési újság. Az egyikben volt.

Link to comment
Megosztás:

Félre ne értsd, ezt igazából azért írtam, mert nagyon gáz, hogy odakint minden jóval olcsóbb. Én múlt héten hoztam 4 "tuning" apróságot (újakat) , kevesebb mint a felébe kerültek, mint itthon az akciós ár.

ez így igaz

de kint sem mindig olcsóbb, ha bemész a boltba és ott veszed meg ;-)

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vettem. Az a nevük, hogy PS Autoteile. Durva, hogy a nagyjából 8x-os fizujukból élnek és még fele annyiba sem kerülnek a dolgok.

Pl.: INXX króm géptető teleszkóp: 18 EUR (4500 Ft) Ez itthon egy híres cégnél csak most akcióban 9.990 Ft. És ennél volt talán a legkisebb különbség.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vettem. Az a nevük, hogy PS Autoteile. Durva, hogy a nagyjából 8x-os fizujukból élnek és még fele annyiba sem kerülnek a dolgok.

Pl.: INXX króm géptető teleszkóp: 18 EUR (4500 Ft) Ez itthon egy híres cégnél csak most akcióban 9.990 Ft. És ennél volt talán a legkisebb különbség.

hát ja

de 4500 + szállítás + ÁFA az mondjuk 7000 és neki is kell valamiből élnie :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy egy viszonteladó még olcsóbban kapja. Egy Német vagy egyéb nyugati kereskedőnek elég 15% haszon. A Magyar kereskedőnek minimum 50% kell :evil:

hát igen

viszont nem biztos, hogy ő olcsóbban kapja, ha privátban hoz be mondjuk 20 darabot...

de szerintem ez már az anyázós topik ;-)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Redi!

ne a mostanihoz számolj, az nem mérvadó, túl kicsi

(GSI topikba már beírtam)

a gyári 205/50R15, teljes átmérője 587mm

a 195/45R16 teljes átmérője 582mm, tehát kisebb, a 205/45R16 590mm

ez közelebb áll a gyárihoz és ha csalsz, felfelé kell, nem lefelé

(a 3mm pedig még nem igazi csalás...)

Link to comment
Megosztás:

meg azt felejti L a kollega, h ezek csak számok irányadóak ugyan de nem mérvadóak :roll: :lol:

de ezt akartam leirni, jól van.

amennyit ereszt, kopik, felteszed, hülyén áll,stb... ezek mind mind befolyásolják sosem lesz kopp patent mint pl egy féltengely :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.