Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

én is direkszűrő vásárlásra adtam a fejem ismét, csak még nem tudtam eldönteni, hogy simota vagy HP vagy esetleg vmi más....

ötletek???

és ha vki esetleg tuggya, hogy mekkora az F astránál a légszűrőhöz vezető cső átmérőja, akkor megmondhatná :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Direkt vagy betét?A vélasz az autózásí területen múlik,mert egy direkttel nem jöhetsz ki a telekre,gondolva a sár ill. az egyébb jótékony dolgokra!Illetve csak úgy ha ki van alakitva a leválasztás vagy sokat akarod alkalmazni a mosófolyadékot!Melyik? H.P.,Magnun,Sparco,Green,K&N,Simota,Raid,Stb...?Én általában a Green univerzális direktet ajánlom s szerelem!Kicsit sokat kell a beszállitóra várni,de a tuning nem máról holnapra kell s sok érv van mellete!Pl. kb. 15000 Ft a mosó szett a szürővel!Jól beazonositható ,hiszen europai táblázatot használ ,s még sorolhatnán,de ezt neked kell eldönteni!Betétből pedig Raid,kb 6000 Ft s nem kell hozzá mosó szett!De ha valami más érdekel ,ird le az autó adatait s megirom az árát!

Link to comment
Megosztás:

Direkt vagy betét?A vélasz az autózásí területen múlik,mert egy direkttel nem jöhetsz ki a telekre,gondolva a sár ill. az egyébb jótékony dolgokra!Illetve csak úgy ha ki van alakitva a leválasztás vagy sokat akarod alkalmazni a mosófolyadékot!Melyik? H.P.,Magnun,Sparco,Green,K&N,Simota,Raid,Stb...?Én általában a Green univerzális direktet ajánlom s szerelem!Kicsit sokat kell a beszállitóra várni,de a tuning nem máról holnapra kell s sok érv van mellete!Pl. kb. 15000 Ft a mosó szett a szürővel!Jól beazonositható ,hiszen europai táblázatot használ ,s még sorolhatnán,de ezt neked kell eldönteni!Betétből pedig Raid,kb 6000 Ft s nem kell hozzá mosó szett!De ha valami más érdekel ,ird le az autó adatait s megirom az árát!

Hol lehet Raid betétet venni 6 rongyért? Ez érdekelne... :)

Link to comment
Megosztás:

Abban lehet valami igazság, h hiába irják a gyártók, h ezek is ugyanúgy szűrnek mint a gyáriak, meg ilyen-olyan flancos technológiával készülnek, stb,stb maszlag, de a gyári akkor is jobban "kiméli" a motort a szennyeződéstől????????

Mert én ilyet hallottam, h nemkell nekik bedőlni, a motor fogja megszívni....

Van ebben valami, skacok?

Link to comment
Megosztás:

A gyári szürő sürü,ezért nagyobb a fojtása is!A sport szüröket pedig rendessen kell kezelni!Sokan pl. a Simotát olajzás nélkül tették be,mert általában a jobb szürők gyárrilag olajozva vannak s csodálkozva figyelték ,hogyan hal meg ,,kedves"!Pedig csak meg kellet volna venni a szerviz szettet!Ha nagyon terepezel-Ne tégy sport szüröt be!!!

Link to comment
Megosztás:

Én úgy hallottam, hogy az a legnagyobb baj a direktszűrővel, hogy egyrészt túl nagy részecskéket, másrészt pedig adott esetben vizet is (!!!) beenged a motorba, márpedig ez utóbbi a legnagyobb ellensége a robbanómotornak. Szerintetek ez hülyeség? (Mármint, hogy a direktszűrő ilyen csúnyaságokat művelhet.)

Ja és anno egy 18SEH motoros Omegás kolléga (Magic Mind) azt mondta, hogy meleg motornál visszafogja a teljesítményt. Legalábbis az ő csippelt 18SEH-jánál ezt tapasztalta...

Link to comment
Megosztás:

namost meleg motornál azért fogja vissza , mert valószínű nem választott el külön teret a dsz-nek és köztudott, hogy a meleg levegő o2 szegényebb.

ez idáig oks.

a lukak is nagyobbak, de a víz hogyan menne ott be aztat már nem vágom.

végig a csővön ami a légtömegmérő és a dsz között van azon át...

ahhoz kell minimum 1 liter folyadék...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.