Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

kösz a gombtippet, de én fölöslegesnek érzem :D

hát...max ha ott nem sikerül sehova elvinni, csak itthon a vétel után, és kiderül hogy valami nem stimmel akkor továbbadom és keresek egy másikat x)

a pénzmag nemgond, van aki besegítsen :D

Ha pörögne a téma és valaki közbeírna, akkor nem mondanád ezt :D

Szerintem így sem veszünk autót ^_^ Kalkuláld bele, hogy nem tapossák egymást az emberek, hogy tigrist vegyenek, szűk réteg számára érdekes.

TÁN egyszerűbb egyből egy korrekt szekert venni, mint legyinteni : ez most nem jött össze, elpasszoljuk, legközelebb majd jobbat veszünk ;) :D

Link to comment
Megosztás:

én és a türelem...hááhhhh xD

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/tigra....4i_16v-4075995

perpill ezaz, amíg el nem viszik, vagy amíg én el nem viszem :D

Na majd ha párszor gixer lesz a a türelmetlenség miatt, akkor lesz :D

Vagy ha önsanyargató vagy, akkor utánna sem ^_^

Legolcsóbb, magyar papíros ? Hümmm....hümmmmm..... :D

Link to comment
Megosztás:

ha épp nem vagyok részeg akkor egész jol megy :D amig nem vagyok annyira tapasztalt ugyis ovatosan fogok menni, föleg hogy amerre járkálni fogok elég gyakran fotóznak a kopók...

ha mindenigaz most pénteken megyünk megnézni, de nem akarom elkiabálni ^_^

Ne azért legyél óvatos, mert sokat trafiznak, amerre jársz ;) :D

Péntekig ez lesz ?

:D :D
Link to comment
Megosztás:

körpályán is láttam már csunya balesetet x)

amugy mellékállás szerüségben focimeccsen is szoktam dolgozni, az meg szombatonként is előfordul...jo pár hétvégi programom szurták már el igy:-/

de már csak azért is lenne jo elszabadulni rá, mert kemét mellett van egy rokon akit a nyáron meg akartam látogatni, de annyi időm se volt hogy fingjak egyet :S és akkor kellemest a másik kellemessel (mert ált. van házipálesze:D )... x)

Link to comment
Megosztás:

körpályán is láttam már csunya balesetet x)

amugy mellékállás szerüségben focimeccsen is szoktam dolgozni, az meg szombatonként is előfordul...jo pár hétvégi programom szurták már el igy:-/

de már csak azért is lenne jo elszabadulni rá, mert kemét mellett van egy rokon akit a nyáron meg akartam látogatni, de annyi időm se volt hogy fingjak egyet :S és akkor kellemest a másik kellemessel (mert ált. van házipálesze:D )... x)

Mindenről le lehet esni, ha esztelenül megy az ember ^_^ :D

Erről azér nehéz, mert elég jól tapad az aszfalt, nem összevethető az utcai felülettel :D

Link to comment
Megosztás:

:D

Régen azért volt :D

Gergő, Laci, Ricky, stb.

Gergő féle jótanács pl. :

"Szvsz inkább a '97-es modellévtől feljebb keresgélj, mivel akkoriban volt egy komolyabb modellfrissítés.

Mellesleg az ecotec is kb. akkorra kupálódott ki."

az még a dinó korszakba volt. ^_^

nekem a c14se lenne a barátom,ha raktak bele olyat.

az még nincs tele sok hülye elektromos vacakkal :D

Link to comment
Megosztás:

"Szvsz inkább a '97-es modellévtől feljebb keresgélj, mivel akkoriban volt egy komolyabb modellfrissítés.

Mellesleg az ecotec is kb. akkorra kupálódott ki."

hát nekem az is szánsájn, hogy lesz egy '96osom x) már ha lesz... ^_^

még fiatal vagyok, szal később ha sok pínzem lesz, több lesz a lehetőségem is...

Link to comment
Megosztás:

háátvazze...

tegnap vicces volt...a tigrás ######i kitalálta hogy fehérváron tudjuk megnézni, mert délután ott lessz dolga...

lementünk fehérvárra a megbeszélt helyre...másfél órát vártunk kb, a ######i meg nem jött el, a telóját meg vagy kikapcsolta, vagy nem vette fel...

;) :D ^_^ :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.