Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

azt nem élnéd túl.....

mondjuk az igaz :P tényleg nagy fejtörést fog okozni, ha valaki ki akarja próbálni,m ert én nem merem vezetni... :P csak játszom itt az eszem, hogy kihajtom a lelkét.... :D komolyan félek ettől a géptől, mióta ez a motor van benne... ez nem női kategória... :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csákó!

A munkafázisokat megnéztem, és szigorúan szakmailag két észrevétel: az egyik képen látható egy flakonos festék, MOTIP. Az ugye alapozó?

Mert a másik képen Hajninál már a STEFFL alapozó látható. És ahogy néztem használta is... :D

Nem iszom sört :P nem szeretem :P nem én voltam tehát :D

Alvásról volt szó, nem hágásról! :D

de azzal alapból áthágnád a szabályokat :) Makett szűzen megy férjhez, amit kb. 25 éves kora után tervez :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
hoppá :D eladósorba került a kicsike?

Hát ja :P látom átjelentkeztél a nevedre :D furcsa volt, hogy a Sanyi pelenkahalmokat emleget :D

Szóval igen, eladom - még van rajta meló azért, de nagyon unom már, a nyár utolsó hónapja ezzel telt el :D most meg már szar az idő, inkább lennék a meleg lakásban... meg amilyen hülye vagyok, ahhoz képest, hogy eladni akartam, irreálisan sok volt vele foglalkozva - és ha nem viszi el valaki sürgősen, akkor a vége úgy is az lesz, hogy meg lesz csinálva teljesen és jól ahogy magam ismerem (ha már elkezdtem) - ami azért hülyeség, mert a sajátommal is kéne foglalkozni. Ennyi idő alatt, ennyi pénzből már az enyém is nagyot haladt volna... :P és azt meg is akarom tartani :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.