Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

nekem se tetszik

Tö...m tele van, mindenhol a neten 3-4 ezer Ft-ért vannak szemöldökök, de ahova eddig elmentem személyesen ott már 15 volt :D most akkor hogy van ez?? mert nem hiszem hogy egy 10 cm kütyü fényezése 10 rongy.

van valakinek fehér számlap a kocsijában? tud róla küldeni egy képet, hogy hogy néz ki és mennyiért csináltatta?

Link to comment
Megosztás:

nekem se tetszik

Tö...m tele van, mindenhol a neten 3-4 ezer Ft-ért vannak szemöldökök, de ahova eddig elmentem személyesen ott már 15 volt :P most akkor hogy van ez?? mert nem hiszem hogy egy 10 cm kütyü fényezése 10 rongy.

van valakinek fehér számlap a kocsijában? tud róla küldeni egy képet, hogy hogy néz ki és mennyiért csináltatta?

Azért, ha találsz olcsón, akkor ne tartsd vissza az infót. Egyszer el kellene ugranunk a crossline-ba. Hátha adnak kedvezményt, ha többen vásárolunk :D

Meddig dolgozol? Hátha el tudok ugrani megmutatni a gépet :wink:

Link to comment
Megosztás:

ment a pu

most egyeztettem egy csókával, hogy mennyiért csinál fehér számlapot, holnap délután megyek hozzá

úgy kéne hogy opel talira már meglegyen :P)))

Fehér számlap? Műszerfalba. Na ne má'. Nekem is nekem is :D

És a garid nem bánja, ha szétszedik a műszerfalat? :?

Link to comment
Megosztás:

szerintetek egy legalvanizált hűtőrács jól mutatana a kicsi-kocsin?

Most már szerezzél nekem is hűtőrácsot. Irgum-burgum :wink: :D

Szerintem jól, bár, ha krómozottak lesznek a tükreid, akkor én a hűtőrácsot is krómoztatnám inkább.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom, valamitt egyedit kéne kitalálni

Akkor viszont, majd ha Fabro odaadja a hűtőrácsát, akkor azt krómoztatom le. Tök gizda lesz :D

csak már lenne kész

és persze összehozol a fóliás haveroddal, majd megspékelem ezeket egy klubtagos matricával

Oksa :wink:

Link to comment
Megosztás:

tegnap megrendeltem a fehér számlapot, kék számokkal

egész jól néz ki, és a mutatót is tök jól látni.

nagyon szép munkái vannak a srácnak, csak 2 hét mire elkészül és 9500 ért ért csinálja meg.

ez nem a reiroll féle meló a carstylingról?

Link to comment
Megosztás:

tegnap megrendeltem a fehér számlapot, kék számokkal

egész jól néz ki, és a mutatót is tök jól látni.

nagyon szép munkái vannak a srácnak, csak 2 hét mire elkészül és 9500 ért ért csinálja meg.

ne mán ez engem is érdekelne, csak mondjuk szerintem az enyémnek valami halványpiros világítást kellene adni :wink:

Link to comment
Megosztás:

DeepBlue Pista!!

Mi hír a G-Astra motorház-tető teleszkópról??

Egyszer már megkérdeztük tőlük, hogy van-e náluk és nem érkezett válasz.

Én csak segíteni próbálok, nem ezzel foglakozom.

Maradjunk annyiban, hogy megkérdezzük ismét, ha lesz akkor meg kell rendelni onnan, ha nem akkor más megoldást kell keresni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.