Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

mi a véleményetek a neten rendelhető 3.490 Ft-os szemöldökökről? rendelt már vki ilyet?

azért ez mégsem egy ürsikló kilövés hanem egy darab fröccsöntött sz@r muanyag :lol:

bemész bármelyik "ttuning" boltba és 3-4 e hufért adnak egy párat amit majd le kell fényeztetni

elkéred a bolban hozzáméred a kocsihoz ha teccik fizetsz -> örülsz -> fényeztetsz -> ragasztasz -> mégjobban örülsz

Link to comment
Megosztás:

mi a véleményetek a neten rendelhető 3.490 Ft-os szemöldökökről? rendelt már vki ilyet?

SZERINTEM rondák!! Valahogy olyan igénytelennek tűnik hogy fel van ragasztva, meg a rés sem szimpi.. De arra pl. tökéltes hogy megnézd milyen lenne egy szép géptető morci. :twisted: Egyébként meg tök igaza van Rednek, ki kell próbálni, nem olyan nagy összeg! :wink:

Link to comment
Megosztás:

SZERINTEM rondák!! Valahogy olyan igénytelennek tűnik hogy fel van ragasztva, meg a rés sem szimpi.. De arra pl. tökéltes hogy megnézd milyen lenne egy szép géptető morci. :twisted: Egyébként meg tök igaza van Rednek, ki kell próbálni, nem olyan nagy összeg! :wink:

Még megrendelni sem kell, az optikai tuninggal fogalkozó cégeknél mindig van néhány darab raktáron, szal érdemesebb keresni egy ilyen helyet, elmenni, és ingyen, és bérmentve rápróbálni.ha jó, akkor meg jöhet a fényezés+ragasztás Projekt.Sztem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

valaki segítsen légyszi

Mivel tudom felragasztani a szemöldököt?? hogy az később se váljon le, de azért ha udj adja az élet le tudjam feszíteni, análkül, hogy a lámapbúrám eltörne. mivel szokták ezeket ragasztani? Hol lehet kapni és főleg mennyiért. Legkisebb mennyiség kéne, gondolom 5-6 csepp

Link to comment
Megosztás:

valaki segítsen légyszi

Mivel tudom felragasztani a szemöldököt?? hogy az később se váljon le, de azért ha udj adja az élet le tudjam feszíteni, análkül, hogy a lámapbúrám eltörne. mivel szokták ezeket ragasztani? Hol lehet kapni és főleg mennyiért. Legkisebb mennyiség kéne, gondolom 5-6 csepp

Egy kollégám tett fel,ahhoz volt ragasztó csomagolva,igaz neki üveg búrás a lámpája.A tied viszont müanyag,tehát nem tudom,hogy le lehet szedni nyom nélkül.Elvileg a sima silikon tömítő is jó,csak a fenti gond ott is meg van.

Link to comment
Megosztás:

valaki segítsen légyszi

Mivel tudom felragasztani a szemöldököt?? hogy az később se váljon le, de azért ha udj adja az élet le tudjam feszíteni, análkül, hogy a lámapbúrám eltörne. mivel szokták ezeket ragasztani? Hol lehet kapni és főleg mennyiért. Legkisebb mennyiség kéne, gondolom 5-6 csepp

Hy!

Én szélvédő ragasztóval raktam fel az enyémet, bár nekem is üveg búrám van!

Link to comment
Megosztás:

és hol lehet olyat kapni? Mennyiért?

Bocsi, de arra elfelejtettem válaszolni! :oops:

Nekem könnyű dolgom volt, mert szervízben kértem és adtak is.

De szerintem üveges boltban lehet kapni, fekete színű, de ebben nem vagyok biztos! :smt017

Az ára? kb.3-4000 pénz egy tubussal, de az akkora mint a sziloplaszt.

Lehet van kisebb kiszerelésben is, +kell kérdezni!

Remélem tudtam valamit segíteni!

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.