Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Új ülést is kell venni mert ez már tényleg kicsi lesz lassan.

Tudom, nem ez a topic ,de egy jó eset volt már.

Nem akart a kocsiból kiszállni mert marhára tetszett neki, hogy a kormánynál ülhet, mi meg persze mentünk volna.

Szóval fogom a gyereket, hogy kivegyem, ő meg kapaszkodott a kormányba és üvöltött , hogy: Licsike bezet, Licsike bezet! ( volt vagy 2 éves)

Kb 5 perc volt mire kiszedtem előlről.

Link to comment
Megosztás:

Köszi srácok!De én azt mondom,hogy naon gondoljátok meg a flockot,mert iszonyú kényes,meg kopik is ám!A műszerfal még oké,de a konzol meg a többi.... :(

Az egész ótó be volt flockolva,az ucsó kicsi kis darabig,de ha rám hallgattok,és nem akartok magatoknak bosszúságot akkor ne csináljátok.

Nem véletlenül gondolkodom a full bőr projekten!Egyszerűbb is takarítani,meg baromira nem kényes ehez képest. :smt017

Én szótam.... :smt102

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Kess koma hirdet egy FK 60/40-es ültető cuccot gsi-be.

szerintetek ez jó lenne egy 92-es C14NZ-be is? Belemegy?

Igaz én nem nagyon értek ehhez, de azért csak bele ...

Ahogy itt kiolvastam, nem lesz jó neked, mert a GSI-knek sokkal nehezebb az eleje, így neked nem fog annyit ülni a szekered! A hátulja lehet jó!

szerintem ....

Link to comment
Megosztás:

bocs, mester h mertem kérdezni.... :roll:

szép ez a kép, meg minden, csak kár, hogy egyiknél se láttam az 1.4-es astrát.....

ezexerint akkor nem jó bele?

Nem kell bocsánatot kérned, csak egy kicsit próbálj te is keresgélni, ha érdekel valami :wink:

Legegyszerűbb, ha megkérdezed az FK magyarországi forgalmazóját :arrow: ]http://www.bk-sportsline.hu/

Link to comment
Megosztás:

Hát, én azt hittem, hogy az nem függ a súlytól.

mármint úgy értem, ha 60-nal rövidebb a rugó, akor márpedig az 60-at ül... :roll:  

tévedek?

Igen tévedsz :( A rugó nem rövidebb 60mm-el hanem az anyaga, edzése, vastagsága és a hossza álltal lesz az autó 60mm-e lejjebb, persze az az autó amelyiknek a súlyához tervezték. Ez a jó minőségű rugóknál így is van. Sajnos az olcsó, gagyi ültető rugók között akár 20%-os eltérés is lehet (mérés). Tehát ezeknél a táblázat kuka és remény, hogy pont olyan lesz, amilyet szeretnél.

Link to comment
Megosztás:

Special az ENZO-t nem ismerem. De az árából is lehet következtetni. Ha olcsó valszeg nem lehet túl jó, bár attól, hogy drága még nem feltétlenül jó. Én azt mondom, hogy a régi jól bevált márkák szinte mindíg garanciát jelentenek. Rugóbal pl.: Mattig, Vogtland, FK, Bilstein, INXX, Weitec, KW, H&R, Power tech, Sachs a teljesség igénye nélkül. Van a másik oldal pl.: Raceland, Interalloy, Dermic stb. Kinek mi, mennyit ér meg. A rugó élettartama is döntő. Nekem van mattig rugóm mantában én 8 éve raktam bele, kint vettem már használtan és még most is a gyári paraméter 98,5 %-át tudja. Az olcsó rugóknál 1-2 év és kilágyul, főleg ilyen utakon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.