Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

egyedi design


fehérgsi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 108
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

lambo doors:

úgy néz ki, még az idén elkezdik hivatalosan is forgalmazni magyarországon az ilyen kiteket

ha beindul, akkor némi kedvezménnyel tudok majd hozni, egyik ismerősöm fogja importálni

a komplett kit ára 500k körül várható, talán szereléssel együtt

ebből még 10% kedvezmény is baráti lehet :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

pl this:

http://www.autodekor.hu/start.htm

vannak nagyonszép munkák!

bazs éjn is ezt furcsállom, hogy mhol a világban 500K körül mozognak a lambo ajtók, most meg nálunk 15értlehet kapni.... azon filózom,h a 350et miből sporolták le :roll: mert sztem mindenki szereti az ossóóó dolgokat, de ez azért már fura. Én pl ha mergszeretnék venni vmi márkás cuccot, akkor körbenézek: ismerősőök, kedvezményke, külföld és megpróbálom megszerezni a legjobb árban/állapotban, ha nem új, de a márkához akkor is ragaszkodom....

Link to comment
Megosztás:

bazs éjn is ezt furcsállom, hogy mhol a világban 500K körül mozognak a lambo ajtók, most meg nálunk 15értlehet kapni.... azon filózom,h a 350et miből sporolták le :roll: mert sztem mindenki szereti az ossóóó dolgokat, de ez azért már fura. Én pl ha mergszeretnék venni vmi márkás cuccot, akkor körbenézek: ismerősőök, kedvezményke, külföld és megpróbálom megszerezni a legjobb árban/állapotban, ha nem új, de a márkához akkor is ragaszkodom....

itt mondjuk még nem nagyon vannak márkák

viszont a 150 szerintem nagyon kevés...

aztán ki tudja

Link to comment
Megosztás:

Udv!

Tudja esetleg valaki hogy BUdapest-Zuglón hol van pontsan egy tuning bolt? Állitólag ott lehet kapni f astra aluhálós hűtőmaszkot ami a szemöldökkel egybenvan. Vagy esetleg más ötlet, hogy hol kapnék ilyet?

Az engem is érdekelne!

Mennyiért van ?

Carstylingon láttam pár hete ott 13 volt asszem rács nélkül!

Link to comment
Megosztás:

Udv!

Tudja esetleg valaki hogy BUdapest-Zuglón hol van pontsan egy tuning bolt? Állitólag ott lehet kapni f astra aluhálós hűtőmaszkot ami a szemöldökkel egybenvan. Vagy esetleg más ötlet, hogy hol kapnék ilyet?

És ez le is van festve ennyiért?

Szerintem kérdezd, meg a Dugárt! Hátha van neki is, esetleg tud csinálni ha nincs, vagy beszerzi.

És a benzin is kevesebbe kerül.

Link to comment
Megosztás:

És ez le is van festve ennyiért?

Szerintem kérdezd, meg a Dugárt! Hátha van neki is, esetleg tud csinálni ha nincs, vagy beszerzi.

És a benzin is kevesebbe kerül.

Az E-bayen láttam egyet , de ide magyarországra, ahová még a veréb is háizsákkal jön, nem küldi el. Használt, tehát fel volt szerelve, és az már nagyon jó, mert az egyik ismerősöm vett kintről új spoilereket, de köze nem volt az autójához, egy darab fül sem volt rajta.

Szerintem ilyenre gondoltál: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...bayphotohosting

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.