Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

Sexi telefonált, hogy egy német srácnak valamiért kormányt kell cserélni, és kerítsek már gyorsba! Nekem van, viszont én holnap még nem megyek. Tehát aki esetleg holnap megy, és útbaesik Fehérvár, az szóljon már, plesae. Aki nem ismerné Sexy-t: szőke, vigyori srác, Jager sárga CC Mantával.

Ja, telefonszámom: 06705845149

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Tasról tud valaki valamit? jó lenne, ha el tudna jönni, és ismét mutatna pár trükköt az Omival az ügyességin. B)

Tas barátom jön majd le (legalábbis 1-2 hete még így volt) de csak hétvégére. Nem tudom pontosan, hogy melyik nap, de kötelező jelleggel jönnie kell.

Mi ma indulunk legkésőbb 3órakor. Vacsira lent szeretnénk lenni.

Egyébként a Mantások Istene jó isten: a 400as kész. Lefújva, menetre készen :omg: remélem nem lesz gond útközben... :) azért visszük a fél műhelyt :)

Link to comment
Megosztás:

nekem is okés a szombat délután

Az Ascona meg darabokban,

festem a hátsóhidat, persze lehet, hogy vicces indok

ja meg a féket újracsövezem, úgyhogy na fék az nincs benne, még pedál se...

meg festem a kipuffot, ha már ki lehetett szedni, az okos alvázvédős befújta trutyival, ráégett, az elszenesedett maradvány meg szívja magába a vizet, merő rozsda volt az egész

a lemömlőm meg megrepedt, mert a tömítés a 30 év alatt elfáradt és falsot szívott, a hőterheléskülönbséget meg nem bírta sokáig, ráadásul beleszakadt két csavar...

tud hozni valaki egy Varajet alá való leömlőt?

ha esetleg

Link to comment
Megosztás:

Hát még azt sem tudjuk, hogy sátor, vagy arra az 1 éjre kocsiban alvás lesz e...

Én megyek az OOOO-val az tutkó, meg még egy kocsi biztos...vagy Piiista, vagy Gabi...szal 2 elég lesz szerintem...

Az sem baj, ha árnyékos...:-)

Akkor jó szórakozást, szombaton keltelek titeket... :)

Link to comment
Megosztás:

Az durva lenne! B)

1. Nem tudok úszni

2. Kocsiban alszom, az meg nem hiszem, hogy a víz tetején lebegne. :)

3. Magamat ismerve péntek este olyan töltésem lesz, hogy bárhol, bármikor képes leszek nyugodtan aludni! :omg:

Azért remélem Te is érzed, hogy ezek közül mindegyik elég gyenge mentség... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.