Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

B) azt azért had meséljem el, hogy a 303as hozzászólás első képén látható mantához van némi közünk :) A tavalyi talin odajött hozzánk Kirjákné és elkérte a számunkat, hogy hátha tudunk nekik segíteni egy szép autó megépítésében. Persze átirányítottam MrMantához, aki Bence Laci cartárssal kooperálva elvállalta a dolgot. (Bence Laciék azok, akiknek a kis fehér-sárga kadettjuk - melynek fényezésén a mai napig könnyek szöknek szemembe "ez ám a gyöngyház-metál" hüppögések között - aratott a díjkiosztón - istenem! én évekig jártam talikra, hogy ekkora mennyiséget begyűjtsek - szóval Brigi kadétja ott van a szeren). Kirjákék tavaly - sőt még két hete sem gondolták volna, hogy lejöhetnek a mantájukkal az idei talira. Persze a fő elismerés Bence Laci aranykezű szakértőt illeti, aki végrehajtotta az építést. Mindenesetre jó volt látni, hogy mi lett a szekérből, a Kirják famili örömét meg méginkább. :) Mondtam is nekik: látjátok, két dolgot érdemes csinálni ezen a földön: gyereket meg autót :D és komolyan mondom, az ilyen pillanatokért érdemes élni! Mindegy, hogy hol álmodták meg és hol csinálták az autót, de amikor látod két ember efelett érzett örömét, akkor az azért b*szott jó érzés! :omg: Hozzáteszem: jó alapból jó dolgozni! Főleg jó embereknek! Szóval, jó dolog ez a mantázás... :o

Link to comment
Megosztás:

:) azt azért had meséljem el, hogy a 303as hozzászólás első képén látható mantához van némi közünk :omg: A tavalyi talin odajött hozzánk Kirjákné és elkérte a számunkat, hogy hátha tudunk nekik segíteni egy szép autó megépítésében. Persze átirányítottam MrMantához, aki Bence Laci cartárssal kooperálva elvállalta a dolgot. (Bence Laciék azok, akiknek a kis fehér-sárga kadettjuk - melynek fényezésén a mai napig könnyek szöknek szemembe "ez ám a gyöngyház-metál" hüppögések között - aratott a díjkiosztón - istenem! én évekig jártam talikra, hogy ekkora mennyiséget begyűjtsek - szóval Brigi kadétja ott van a szeren). Kirjákék tavaly - sőt még két hete sem gondolták volna, hogy lejöhetnek a mantájukkal az idei talira. Persze a fő elismerés Bence Laci aranykezű szakértőt illeti, aki végrehajtotta az építést. Mindenesetre jó volt látni, hogy mi lett a szekérből, a Kirják famili örömét meg méginkább. B) Mondtam is nekik: látjátok, két dolgot érdemes csinálni ezen a földön: gyereket meg autót ;) és komolyan mondom, az ilyen pillanatokért érdemes élni! Mindegy, hogy hol álmodták meg és hol csinálták az autót, de amikor látod két ember efelett érzett örömét, akkor az azért b*szott jó érzés! :o Hozzáteszem: jó alapból jó dolgozni! Főleg jó embereknek! Szóval, jó dolog ez a mantázás... :D

Nem akarom elrontani az örömködést, de a hátsó sárvédő javítóíve átüt a fényezésen a 303-as hozzászólás első képén lévő mantán. Bug.

Amúgy kafa! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom elrontani az örömködést, de a hátsó sárvédő javítóíve átüt a fényezésen a 303-as hozzászólás első képén lévő mantán. Bug.

Amúgy kafa! :)

nem is látszik a hátsó sárvédő! B) egyébként van ott még más is, de uccse mondom el! :)

Link to comment
Megosztás:

Fáj a kezetek? :)

B) hát az úgy volt, hogy előző este görög rugdalódzós körtáncoltuk egymás vállába kapaszkodva sokan. Ígyhát másnap reggelre sokaknak így állt a keze, de mi ezt is a javunkra fordítottuk :) a képben a legszebb, hogy fájó kézzel, odaégett seggel támaszkodunk a mantákon - ééééés: a háttérben a pecónk :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.