Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Mantások maguknak, magukról a MOTE-ban


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 514
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

szóval velem már nem is ... na szép :lol:

Nézd Gelko... az a baj, hogy veled már nem... mert már férjhez mentem és tudod, az 'örök hűség' meg az 'isten engem úgy segítsen' -> az együtt nagyon komoly dolog :unsure:

Akkor legyen úgy, hogy akik ott voltak, azok jönnek velünk és együtt iszunk azokkal, akik nem voltak ott. Így jó lesz? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK

EN IS KOSZI MINDENT TOK SZUPER VOLT

mint kiderult az emberek nem csak magasak de hosszuk is meg kidolnek egy papirsarkanytol es karbavesz a jo nedu :unsure:

na azert a manta sem maradt le a lacie meg ugy sem porgott senki hogy a huto a motor alatt van es csak masnap amikor tesszuk vissza engedi el a vizet COOOOL

sajna nemkapok szabit a blitzen nem leszek ott nektek meg jo bulajt

Link to comment
Megosztás:

Csipkedjél csak kicsirigó! :lol: nem nem mertünk, hanem beláttuk az esélyeinket és nem kívántuk magunkat porig alázni :unsure: ennek ellenére mégis sikerült. Így mostmár muszáj lesz egy bitangabb motort beletenni, mert ez a vereség megadta az ehhez szükséges végső lökést. Gelkoval azér álltunk ki, hogy had' örüljön már a nehéz éjszaka után, a Rolival meg azért, mert el volt keseredve, hogy mindenki elveri - mi adtunk neki olyan sikerélményt, hogy onnantól kizárólag mantákkal kekeckedett :lol:

Egyébként pénzfeldobással döntöttük el, hogy ki vezet - MrMantának kedvezett a sors. Mondjuk szerintem, ha nekem és én vezetek, akkor biztos a győzelem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként pénzfeldobással döntöttük el, hogy ki vezet - MrMantának kedvezett a sors. Mondjuk szerintem, ha nekem és én vezetek, akkor biztos a győzelem :unsure:

csak azt felejtettétek el h mi volt a tét :wacko: :lol:

Lacinak mondtam is h legközelebb az asszonyt küldje...:lol:

egyébként én azt hittem simán elpicsáztok....nektek és Tominak is jobb volt a rajtja...hátsókerék :)

Link to comment
Megosztás:

Na látjátok! Itt von be, hogy nem is volt akkora hülyeség az eredeti terv, hogy legyen minden autónak 3 mért ideje a szépségversenyen! Mert tényleg nem áll sokszor arányban a kinézettel a teljesítmény. :unsure: de ettől mégnem nyugszunk bele ebbe sem, szóval nemsokára kitalálom, hogy mi legyen a mantában a 20-30éves technika helyett (2,4 v. c20ne v. c20xe - 3,0ret nem akarok. Az már nem női kategória)

Link to comment
Megosztás:

Na látjátok! Itt von be, hogy nem is volt akkora hülyeség az eredeti terv, hogy legyen minden autónak 3 mért ideje a szépségversenyen! Mert tényleg nem áll sokszor arányban a kinézettel a teljesítmény. :wacko: de ettől mégnem nyugszunk bele ebbe sem, szóval nemsokára kitalálom, hogy mi legyen a mantában a 20-30éves technika helyett (2,4 v. c20ne v. c20xe - 3,0ret nem akarok. Az már nem női kategória)

Azért remélem 2.0 manta is marad a mezőnyben, mert különben kivel állok én életem első rajtához Monával? :unsure: mindenki full tunying én meg pici maradok?nekem marad a 2.0 és sose gyorsultam még,vagyis jövőre ha valakinek szar napja volt és sikerélményre vágyik nyugodtan kihívhat engem :lol:

(légyszi addig valaki hozzon már egy motorhibás minit, vagy kacsát és javítsatok majd az én átlagomon is!hagy nyerjek legalább egyet.

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem 2.0 manta is marad a mezőnyben, mert különben kivel állok én életem első rajtához Monával? :unsure: mindenki full tunying én meg pici maradok?nekem marad a 2.0 és sose gyorsultam még,vagyis jövőre ha valakinek szar napja volt és sikerélményre vágyik nyugodtan kihívhat engem :lol:

(légyszi addig valaki hozzon már egy motorhibás minit, vagy kacsát és javítsatok majd az én átlagomon is!hagy nyerjek legalább egyet.

No babám, majd összeeresszük a miénket, oszt' akkorát hasítunk, hogy csudájára jár a világ!. :lol:

:wacko:

Ne aggodj mantababy, a Hajnié egy felspécizett, metálszemcsézett széria Manta. :o

Metálszemcsére való lóvé kis zsákban, nemzetiszínű aug. 20.-i zászlóba csomagolva! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.