Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na nekem is van egy történetem az utakról!

Történt ma Szegedre menetben, hogy egy 4 karikás verda először felbaxta az agyam a megelőz és 70 én vissza 90-100 stb... aztán harmadjára én már inkább mentem jobban ő nem.

x település után ismét mögöttem felbukkant na erre én mondom helló (jobb láb pedálra rendesen) és ő is jön mintha feléledt volna!

kb "kicsivel" a megengedett felett, az egyik hosszú egyenes végén feltűnt egy csúnya fehér autó az út mellett én vissza 90 +-10 re ő vidáman elkarcol mellettem és mikor visszatért a sávba, haljátok nemtom mi történt de ilyen csúnya "kékesfeketésszürkés füstöt szikrákkal megtoldva" még sosem láttam kipufogóból kijönni - bakfitty :) - én megelőztem 90-el, ő meg megállt.

Amúgy egy "audiklubbos" volt gondoltam megállok megkérdem segíthetek-e (?%?%!?), de mikor mentem el mellette kaptam egy nemzetközi kézjelet (jobb kéz középső ujj nyújtva többi ökölben)háát akkor helló!

Één mit tehetek arról, hogy berottyolt a carja?!

Gratulálok! Akár egy BajorMotorgyárRt. által összerakott szekérben is ülhetne...

Ja amúgy nem rendőr volt az út mellett!!!

Mit akarsz egy paraolimpiás autótol. Eddig bírta a gyűrődést.

Link to comment
Megosztás:

Komolyan mondom az agyam elszállt ma.

Lakótelepről indulok városba. Csaj valami böszme audi terepjáróval vár a parkolóhelyre...de nem ám lehúzódva, hanem az út közepén.

Pizzafutárral vártunk egy ideig, aztán meguntuk, megkerültük a padkára felkapatva. Erre elkezdett dudálni és kiugrott a kisasszony spanja ugatni.

Pedig a pizzafutár sráccal nem is dudáltunk vagy mutogattunk, csak megkerültük...

Link to comment
Megosztás:

Ma Sharan lengőkarszilent cserét eszközöltünk sógor autóján.Akármennyire VW, hihetetlenül logikusan van össze rakva és jól szerelhető autó.A két oldalt 3 óra alatt szét és összeraktuk.Kellett hozzá némi kreativitás, szóval a kóórzások büszkék lennének rám! :-D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.