Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem tudom, pontosan mire érted az emberek bénázásait, de én pl. azon letten ideges, hogy hétvégén előkerülnek a 35-el menők. Városban. Jó közlekedési viszonyok közt. 35-el. És nem ezeréves ladával, széthullott warbival, hanem vadiúj kocsikkal..... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááááá. legszívesebben letolnám őket az útról, de én egy nagyon rendes, udvarias és jószívű ember vagyok, így csak magamban anyázódok és mutogatok. :ph34r:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Lassan letelik a 6hét :) A fene essen belé! A hétvégén zúzás haza, nagyon várom már! Losi! Itt is így van ez, eső esik nem mennek, de itt nem azért mert nem mernek hanem azért mert így a normális! Mondjuk itt van szerpentin és kanyargós út bőven, amit élvezek! Nem sík egyenes csak :) Az előzékenységed meg nem fogja megérteni a sok barom! Múltkor nyomták rám a zebránál való megállásért a dudát, kérdeztem az embert lovad lenne mit nyomnál? :D Abba hagyta! De itt se divat az előzékenység, kiesnek a kocsiból örömükben mikor be vagy ki engeded őket! Nekik is nekünk is van mit tanulni egymástól!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.