Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezt majd azután mond, ha jóllaktál a sültestálból, ami vaicsként lesz szervírozva! :D :)

Akkor is fogom, de eddig sem volt túl sok okom panaszra. :blink: :)

Különösen, ha a kitáblázás és az itiner is valóra válik.

(mondjuk szerintem konvojozás lesz sok-sok autóval, így csak az elsőt kell majd bátni ha eltéved :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Akkor is fogom, de eddig sem volt túl sok okom panaszra. :blink: :)

Különösen, ha a kitáblázás és az itiner is valóra válik.

(mondjuk szerintem konvojozás lesz sok-sok autóval, így csak az elsőt kell majd bátni ha eltéved :) ).

A hely egyébként könnyen megközelíthető, Bp-M5-S.vadkerti út lejáró Kecskemét irányába-kb 4km-első adandó alkalommal bejönni Kecskemét felé-Brill kft jobbról első lámpa, ott jobbra, és onnan 150-200m, és már látszani is fognak az Opeles zászlók.

1Xű ám!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltunk a régi Baumax helyén, ott az udvarban lévő irodabútorboltban.Vettünk kafa gurulósszéket, és még engedett is az eladó úriember az árból.A 13e.-ből lett 11e.Szal ha v.kinek kell ilyesmi, kukkantson be oda!

Az én székem is onnan van, kb 4 éves lehet, de még nem esett szét :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem.Legalább is én nem ismerem.CSak a klubbos matrinya tűnt fel az első szélvédő tetején.Még mondtam is Timinek, hogy itt van a hátunk megest a Tomi volt masinája.Aztán már dudilt is!Én meg villogtam.A fikuszos meg nézett. :blink:

Ezt a Blikk oldalán találtam.Amolyan meglepő, és mulatságos is egyben!

Árokba hajtott a papucsban vezető suzukis

Fékezés helyett gázt adott egy székesfehérvári férfi a Seregélyesi utca és a Hunyadi út kereszteződésében. A nagy sebesség miatt az árokba hajtott, és felborult a Suzuki Altójával. A sofőr be volt kötve, ezért könnyű sérülésekkel megúszta. A balesetet az okozta, hogy a férfi papucsban vezetett, és a papucsra egy nejlonzacskót húzott. Valószínűleg a zacskó miatt megcsúszott a lába a pedálon. (ORFK)

:) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Speednek, SZERETETTEL B)

Köszi Wolfi! Elég patent kis gép! Azért egy ilyet szívesen építenék én is! :o

A dudálós meg én voltam a másik sávban, jobbkéz felől. :blink:

:) :) Wolfi, asszem ezt a dudálás dolgot benézted! :lol: :D

----- T U N I N G -------

Amúgy az autóépítéshez visszakanyarodva... arra jöttem rá... hogy én nem vennék szerintem tuningolt, feloptikázott autót! (kivéve gyári tuning! pl. egy OPC B))

Sokkal jobban tetszik és sokkal többre tartja az ember (pl. én is)... valamint sokkal többet ér nekem az autóm, ha én tuningoltam, én építettem! Így volt ez az én a kis F Astrám esetében is.

Teljesen más érzés egy kész autóba beülni, mint önállóan, saját elképzelések alapján megépíteni azt! B)

Hát nem??? B)

Link to comment
Megosztás:

Sokkal jobban tetszik és sokkal többre tartja az ember (pl. én is)... valamint sokkal többet ér nekem az autóm, ha én tuningoltam, én építettem! Így volt ez az én a kis F Astrám esetében is.

Teljesen más érzés egy kész autóba beülni, mint önállóan, saját elképzelések alapján megépíteni azt! :)

Hát nem??? :lol:

Olykor azért az álmok találkoznak a valósággal is, lásd. pl. TE Astrád!Meglátták, megszerették, aztán úgy elvitték, mint a szééél! :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Teljesen más érzés egy kész autóba beülni, mint önállóan, saját elképzelések alapján megépíteni azt! :lol:

Hát nem??? :D

Hat de :)

De viszont sok szivastol klimeled meg magad :o

Ez a "fotel" dolog engem is érdekel, nyilván be is nézek majd az üzletbe....

Köszi Wolfi az infót... :) :blink:

Ott en is voltam anno mikor szeket kerestem, annal a boltnal olcsobban megkapod tescometroauchanpraktikerbaumaxban, ezt maga a csavo mondta nekem, mint tudjuk a nagy tetel miatt komoly engedmenyeket kapnak a multik igy adhatjak ok is olcsobban B)

Link to comment
Megosztás:

Ott en is voltam anno mikor szeket kerestem, annal a boltnal olcsobban megkapod tescometroauchanpraktikerbaumaxban, ezt maga a csavo mondta nekem, mint tudjuk a nagy tetel miatt komoly engedmenyeket kapnak a multik igy adhatjak ok is olcsobban :)

Előtte elég sok helyen voltunk, és vagy egyáltalán nem volt olyan szék, v. motschok drágán.Amit vettünk, az a három multinál közel 14e. lett volna.Meg hát alkudtunk is! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hat de :)

De viszont sok szivastol klimeled meg magad :lol:

A nőt is először el kell vinni vacsizni... hülyíteni... virágot vinni neki...

jó esetben nem lehet egyből megdugni! :D Nem?

És pont ettől jó az egész! :)

Szerintem a szívás is hozzátartozik az autótuninghoz! Szerintem semmi érdekes nem lenne abban, hogy megveszed, beadod egy tuning céghez, mellégurítasz 1 millát és készen kapod vissza... :blink: Nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.