Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Klassz!Ügyi vagyol. ;)

De hol vannak a képek az új cuccról??? :D

Még azóta sem sikerült időt keríteni rá, hogy átépítsem a site-ot...

és felrakjam az új kedvenc képeit!

Remélem Speed hozott nekünk vásárfiát..... :D ;) :lol: :( messziföldről.

:) háááát... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ki, mennyit tippel?Meddig lesznek tixták a gépeink?

Mert tegnap kocsit mostam+takarítottam. ;)

Nálam is megvolt ma a nagy külső-belső tisztítás! Úgyhogy most ragyog a gép! ;)

Remélem még jó időnk lesz egy darabig!

Srácok, mikor lesz az első országos tali az idén? (Fót, vagy ilyesmi) :)

Link to comment
Megosztás:

De nagy let itta csend, kicsiny házunk táján! :) ;)

Egyébként voltam ma Lajosmizsén egy igen kedves fiatalembernél, és sikerült egy kis péézet is elkölteni nála, de 30e.-ért végül kaptam egy komplett kábelköteget vezérlőelektronikával, légtömegmérővel, és motortartóbakkal.Már csak olyat kell szerválnom, ami a motort hátulról tartja, aztán hellyel közzel már be is lehetne aplikálni a mocikát a kismérgesbe.Mert asszem találó lesz rá ez a kifejezés.

Egyébként volt még néki 2db gyári Recarója meg elektromos napfénytető mozgató mechanikája is eladó.Előbbiért 10e. pézt, a másikért meg asszem talán 20 péézt szeretne kapni.

Hamarosan megjön Demó, Ő is hoz néhány belevaló kacatot, szal alakul a projekt, de talán nyár környékén áll össze annyira a helyzet, hogy érdemileg is hozzá lehessen szagolni a témához.S, a MI Böhöm klubtagunk is el lesz látva villanyászati melóval! ;) Bizti örül majd neki! ;)

Link to comment
Megosztás:

De nagy let itta csend, kicsiny házunk táján! :) :D

Egyébként voltam ma Lajosmizsén egy igen kedves fiatalembernél, és sikerült egy kis péézet is elkölteni nála, de 30e.-ért végül kaptam egy komplett kábelköteget vezérlőelektronikával, légtömegmérővel, és motortartóbakkal.Már csak olyat kell szerválnom, ami a motort hátulról tartja, aztán hellyel közzel már be is lehetne aplikálni a mocikát a kismérgesbe.Mert asszem találó lesz rá ez a kifejezés.

Egyébként volt még néki 2db gyári Recarója meg elektromos napfénytető mozgató mechanikája is eladó.Előbbiért 10e. pézt, a másikért meg asszem talán 20 péézt szeretne kapni.

Hamarosan megjön Demó, Ő is hoz néhány belevaló kacatot, szal alakul a projekt, de talán nyár környékén áll össze annyira a helyzet, hogy érdemileg is hozzá lehessen szagolni a témához.S, a MI Böhöm klubtagunk is el lesz látva villanyászati melóval! ;) Bizti örül majd neki! ;)

Ne tudd meg hogy várom már Demót!!! ;)

Nem vagyok hívő,de mint a messiást!

Csak az a gond,hogy szombaton lesz egy fuvarom és nem lesz idő felrakni,max este!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.