Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!!

Egy havernak G Astráján tönkre ment a váltó,hol keressek szerintetek,és mit kell róla leolvasni???Hogyan lehet be azonosítani??

Elöre is köszi:ZAG

A G Astraben és a zafirákban is na meg sok opelben

F13 manual

F17 manual

F18 és F 18+ manual

F23 manual

F35 manual

AF13 automata

AF17 automata

AF20 AF22 automata

váltókat szereltek.

Milyen motor van a gépben?

Milyen a felépítése (estate, hatchback, saloon, van)?

Valószínű egyébként hogy F13 vagy F17. ezeket szerelték a 2.0 alatt az X20XEV, X20DTH, Y20DTH, Z20LET...stb már nagyobb váltóval szerelt.

Zag köszi a mai segítséget :blink:

ilyen pl az F17 de ua mint F13

F17_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

.....Valószínű egyébként hogy F13 vagy F17. ezeket szerelték a 2.0 alatt az X20XEV, X20DTH, Y20DTH, Z20LET...stb már nagyobb váltóval szerelt.

Zag köszi a mai segítséget :blink:

ilyen pl az F17 de ua mint F13

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060425/F17...ltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Y17DT-s a motor,és 2001-es évjárat,honnan lehet tudni Hogy Milyen számú,mert ilyen hogy F15,16,17 nincs rajta!!

Tomi ,sajna nem volt sikeres a segítség ,mert a munkatársaim szerint nem volt valami átcserélve... B)

Segítettem az idézésben. Gepard

Link to comment
Megosztás:

nem találtam neki megfelelőt, úgyhogy ide tettem:

Tony Pedregon a Funny Car sorozat edzésén 03/24-n 329.83 mph ért el a negyedmérföldes gyorsulásin: 4.765 s.

Ezzel az NHRA POWERade Drag Racing Series történetének leggyorsabb futamát teljesítette Champ Pedregon a Funny Car-ban egy Chevy Monte Carlo-val.

"Meggyőző" nyilatkozta Pedregon: "Ez volt az első futamunk a Monte Carlo új kasztnijával, az autó szabályszerűen vezet az útra, ahol mennünk kell.

http://www.fastmachines.com/archives/nhra/001858.php

Módosítva : berlina
Link to comment
Megosztás:

S, te sem szereted? ;)

Egyébként ígértél egy tel.számot a gokart pályával kapcsolatban.

Nem ígértem szerintem... :blink: Igazából nem tudok számot. Én a múltkor kimentem a pályára és megkerestem a Farkas úrat... ő a fenntartó... vagy mi. Ő ott a főnök. Ő tud mindent.

Az OPC Glasdach kiállítási autó vagy rendelésre volt, megtekinthető még?
Bedobtál egy kérdést a nagy éterbe... de nem tudom, hogy kinek szólt... ;)

szóval, ha nekem,

és az ÜVEGTETŐS GTC H Astrára gondolsz, akkor valszeg már nincs itt, azt egy ügyfél rendelésére hozták, aki féléve rendelte meg így valszeg, amint lehetett már el is vitte. (asszem azt mondta az ismi, hogy aznap jön a tulaj... de lehet, hogy akkor még csak megnézni... ez volt múlthét kedden.)

nem találtam neki megfelelőt, úgyhogy ide tettem:

Tony Pedregon a Funny Car sorozat edzésén 03/24-n 329.83 mph ért el a negyedmérföldes gyorsulásin: 4.765 s.

Ezzel az NHRA POWERade Drag Racing Series történetének leggyorsabb futamát teljesítette Champ Pedregon a Funny Car-ban egy Chevy Monte Carlo-val.

"Meggyőző" nyilatkozta Pedregon: "Ez volt az első futamunk a Monte Carlo új kasztnijával, az autó szabályszerűen vezet az útra, ahol mennünk kell.

http://www.fastmachines.com/archives/nhra/001858.php

6000 LE! B)

329,83 MPH! Brutááááál! és mindez 4,765sec alatt! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én csak ilyen számsort tudok a váltóról:R90400209 0000 81501

Vagy mi alapján tudom meg?!

Ott ahol Tomi mutatta nem találtam meg... B)

Van a váltó alján egy kicsi pöcöknek látszó valami, amolyan "fül", aszzem az a váltó legalsó pontja.Azon van egy számsor, nekem Demó az alapján azonosította be az F16-omat.Meg kellene nézni.A bal oldali kerékhez lévő kihajtás oldalán van.Ha jól emléxem.

A másik megoldás pedig, hogy motor, és alvázszám ismeretében bemenni a Jász utcába, és ott ki tudják elvileg keresni, hogy az adott autó miljen váltóval volt szerelve.

Nem ígértem szerintem... :blink: Igazából nem tudok számot. Én a múltkor kimentem a pályára és megkerestem a Farkas úrat... ő a fenntartó... vagy mi. Ő ott a főnök. Ő tud mindent.

Ez az infó is elég, a többi meg majd intéződik.Thx.

Link to comment
Megosztás:

Igazán nincs mit. Remélem, hogy sikerrel jártok majd! B)

Ém is csak közvetítő vajok, egy normális, S.vadkerti BMV-s emberkének.A múltkor eljött egy Kadett GSi hűtőért, aztán addig-addig beszélgettünk, hogy eltelt 2 óra.Aztán megígértem neki, hogy segítek ha tudok.

S, itt jöttél te a képbe! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Kéretik nem nagyon szidni engemet!! B) :D :D ;)

Szóval, tudom, hogy a múltkor amikor otthon voltam arról volt szó,

hogy pünkösdkor megyek újra haza és akkorra rakjuk a fényképkészítés idejét,

de sajnos a főnökség ismét beleszólt a hazamenetelünkbe!

Tehát az új időpontok amikor otthon leszek: Május 25-28-ig és Június 15-18-ig!

Sajnos igazodni kell a német ünnepekhez, és ezek szerint van nekünk a hazamenetel is!

Igy viszont lehet, hogy el tudok menni szombaton a soltvadkerti opel talira! :blink:

Minden rosszban van valami jó! ;) ;)

Még 1X bocsi, amiért hozzám kell igazodni, és remélem a fényképek készítéséhez,

azért nem kell nagy programokat átszervezni!

Link to comment
Megosztás:

Kéretik nem nagyon szidni engemet!! :blink: B) :D :D

Szóval, tudom, hogy a múltkor amikor otthon voltam arról volt szó,

hogy pünkösdkor megyek újra haza és akkorra rakjuk a fényképkészítés idejét,

de sajnos a főnökség ismét beleszólt a hazamenetelünkbe!

Tehát az új időpontok amikor otthon leszek: Május 25-28-ig és Június 15-18-ig! ....

Akkor ez a fényképeződés valszeg két részből fog összejönni.

Vadkerten a csapat egyik fele, a másik, meg amikor ráér, vagy valami hasonló.

Jún. 12-19 között én ugyanis nyaralni leszek a családdal. Tehát Fótra is nélkülem kell mennetek.

Link to comment
Megosztás:

Ém is csak közvetítő vajok, egy normális, S.vadkerti BMV-s emberkének.A múltkor eljött egy Kadett GSi hűtőért, aztán addig-addig beszélgettünk, hogy eltelt 2 óra.Aztán megígértem neki, hogy segítek ha tudok.

S, itt jöttél te a képbe! B)

A gokartpályás FARKAS TIBOR anno volt főnököm..... :blink:

Remélem még szóba áll velem, ha kell.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.