Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Tegnaptól én úgy tudom, hogy CSAK MOTE v. MVOK klubtagok tudnak érdemileg fórumozni. :)

koszi. akkor ha az erdeklodokbol tagok lesznek akkor kb 200-an leszunk :) az jonak szamit? egy klubnal? mondjuk en egy lovasklub alapitotagja vagyok ahol kb 10-en vagyunk ;) annal azert jobb. :(

Link to comment
Megosztás:

koszi. akkor ha az erdeklodokbol tagok lesznek akkor kb 200-an leszunk :) az jonak szamit? egy klubnal? mondjuk en egy lovasklub alapitotagja vagyok ahol kb 10-en vagyunk ;) annal azert jobb. :(

Olyan 300 lenne az ideális taglétszám.Asszem.

De lesz ez még annyi :) :P

Link to comment
Megosztás:

Olyan 300 lenne az ideális taglétszám.Asszem.

De lesz ez még annyi :) :P

Ahhoz képest, hogy mennyi opeles van,mármint fanatikus opeles, ahhoz képes elég kevés a taglétszám! Szerintem! :)

Viszont én úgy számoltam, ha az érdeklődőkből klubtag lesz, akkor 250 körüli lesz a létszám! :(

Akkor már csak 50 hibádzik! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz képest, hogy mennyi opeles van,mármint fanatikus opeles, ahhoz képes elég kevés a taglétszám! Szerintem! :)

Viszont én úgy számoltam, ha az érdeklődőkből klubtag lesz, akkor 250 körüli lesz a létszám! :(

Akkor már csak 50 hibádzik! ;)

akkor csak az a kerdes hogy az opeles embereket hogyan lehetne a klubba behozni :)

Link to comment
Megosztás:

Azért ne kezdjük el rögtön offolni jóó!!! :) :)

Amúgy láttam, hogy kerestél, de éppen dokinál voltam, aztán le volt némítva a telegrács!

Csak épp a tesómhoz mentem a patikába és megláttam egy elég szép fehér astra hátulját. Néztem, hogy "opppááá, egy DZSESZÁJ?" Aztán láttam, hogy a Tiéd! És megállapítottam, hogy igen széééép! :(

(már csak az elejét kéne kicsit átalakítani ;))

Szóval be is álltam melléd, és behúztam a patikába és akkor csörögtem. :P

Link to comment
Megosztás:

Néztem, hogy "opppááá, egy DZSESZÁJ?" Aztán láttam, hogy a Tiéd! És megállapítottam, hogy igen széééép! :)

Köszike! :) Én is soxor megcsodálom! :(

(már csak az elejét kéne kicsit átalakítani ;))

Dolgozom az ügyön, de előtte el kell adnom a jelenlegi lököst, akkor lehetne finanszírozni a projektet.

Link to comment
Megosztás:

Idézve a fórumos topicból:

Szójjá be nyugodtan! Köszi!

1.Csak megjegyzés volt, nem gondoltam, hogy ennyire a szívedre veszed.

2.Parasztozni privátban sem kellene.

3.Az általad javasolt oldalon te és Greg aki eddig regisztrált, greg is csak azért, hogy a 2. BW-t reklámozza.

4.Én nem haragszom rád, nem is szóltam be, sajnálom ha te ezt így éled meg.

Viszont most már lehet nyugodtan vitatkozni, civakodni, veszekedni. :P

úgyanis Gepárd azzal indokolta általában a moderálást és a leszidásokat, hogy "ez egy nyilvános fórum... és mit szól a sok külsős?!" ;) :P :D

Értem én a viccet..... :) :) :(

hat teenyleg eleg kihalt az egesz....

Most megint végig tudom olvasni az egész fórumot nem csak egy részét, ez utoljára kb. egy éve volt lehetséges.

Link to comment
Megosztás:

Dolgozom az ügyön, de előtte el kell adnom a jelenlegi lököst, akkor lehetne finanszírozni a projektet.
GSI lökös lesz elől is? :)

Vagy valami egyébre gondoltál?

Azt láttad, hogy a jobb oldali belső világítás-fénycsöved le van esve? :)

2.Parasztozni privátban sem kellene.
Mielőtt valaki félreértené nem parasztoztam le Gepárdot privátban!
Link to comment
Megosztás:

Gepárd!

Ne érts félre, csak egyszerűen az esett rosszul, hogy Te voltál már vagy a 3-4. aki e miatt kritizált.

Én csak segíteni akartam embereknek, azoknak, akik nem tagok, de szeretnének fórumozni, ezért javasoltam azt a bizonyos fórumot. (úgyanis messz komolyabb motorja és felülete van mint az Index-ének, és idővel egészen jól be lehetne indítani)

Szerintem ez egy pici engesztelő húzás lett volna a MOTE részéről a többi fórum felhasználó felé (akik most kizárásra kerültek).

Na mindegy. Ez van.

Link to comment
Megosztás:

GSI lökös lesz elől is? :)

Vagy valami egyébre gondoltál?

Azt láttad, hogy a jobb oldali belső világítás-fénycsöved le van esve? :)

Nem, egy egyedi lökös lenne a Dugárnál, ami felkeltette az érdeklődésemet, igazándiból mikor elkészültek a gépeink, Pistié és az enyém, akkor össz vissz csupán 3 ilyen autó létezett a városban.Most már van belőle jónéhány, és igazándiból NEKEM nem annyira tessik.Jobb lenne előre v.mi olyan, ami jobban beleilleszkedik a sportos imidzsbe :( , nem jön le annyira kocsi elejére, aljára.

Olyasmi lesz, ha összejön, mint ami az Astra H gyári lököse, rászabva az F Astrára.

De mondom, előtte meg kell szabadulnom attól, ami rajta vagyon! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem, egy egyedi lökös lenne a Dugárnál, ami felkeltette az érdeklődésemet, igazándiból mikor elkészültek a gépeink, Pistié és az enyém, akkor össz vissz csupán 3 ilyen autó létezett a városban.Most már van belőle jónéhány, és igazándiból NEKEM nem annyira tessik.Jobb lenne előre v.mi olyan, ami jobban beleilleszkedik a sportos imidzsbe :) , nem jön le annyira kocsi elejére, aljára.

Olyasmi lesz, ha összejön, mint ami az Astra H gyári lököse, rászabva az F Astrára.

De mondom, előtte meg kell szabadulnom attól, ami rajta vagyon! :(

Hm... biztos jópofa!

Az elmondottak alapján tuti kemény lenne a gép. :P

Szerintem tényleg baba már hátulról a gép... szóval, ha az eleje is kialakul... :P

Jaaa, képzeljétek: láttam Kopasz gépét. :) Kész van a fényezése! Nagggyon zsííír!

A törés ugyanott maradt, a teteje maradt ezüst, viszont az alja flipp-flopp lett! ;)

A szín: zöldes aranytól megy arany, narancs, vörösön át a kékesig! :P naggggyon ütős! ;)

A kilincsek le vannak falazva...

Szóóóval, elég komoly! :D

Elvileg jövő hét végére lesz teljesen kész! :P

Link to comment
Megosztás:

Jaaa, képzeljétek: láttam Kopasz gépét. :) Kész van a fényezése! Nagggyon zsííír!

A törés ugyanott maradt, a teteje maradt ezüst, viszont az alja flipp-flopp lett! :)

A szín: zöldes aranytól megy arany, narancs, vörösön át a kékesig! :( naggggyon ütős! :P

A kilincsek le vannak falazva...

Szóóóval, elég komoly! ;)

Elvileg jövő hét végére lesz teljesen kész! :D

Motort sikerült beszereznie?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.