Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hétvégén nagyobbik lányom menetrendszerint belázasodott anyuéknál, így elvitték Kiskőrösön dokihoz, aki megállapította, hogy nagyon piros a torka+mandulája ezért írt neki fel dódszert, aztán szélnek eresztette.

Estére manó kipöttyösödött szépen, arra gondoltunk, hogy talán alergia.

Tegnap bevittem a saját háziorvosához, aki megállípította, hogy skarlátos.Remek....... Valszeg nyugis karácsonyunk lesz idén! :)

Ha v.ki jön, ne csodálkozzon, hogy ha a katasztrófavédelmis ruházatban megyünk ki a kapuhoz! :lol: Ugyanis cseppfertőző.........és olyan 10 nap kell, míg PP gyógyult lesz.

Tegnap meg leléptem melóhelyről délutánból 17:00-kor azzal, hogy elviszem Flórát dokihoz, aztán hipp-hopp visszaérek 18:00-ra.Ezzel szemben volt vagy 18:47 mire visszaértem.......... Kicsit sokan voltak.

Link to comment
Megosztás:

Már nem írom a feszkólevez. topicba, hogy milyen kalandos volt ma délután a munkahely-otthon közötti 3.5km-es szakasz mer' megszólnak a pesti népek :), de a lényeg, hogy ennyi kib.szott birkával már régen találkoztam, és szükség volt minden reflexemre, hogy ne szálljanak belém.Aztán ezt megunva elővettem én is kicsit a nemnormális vezetési stílusomat............úgy már egész izgi volt! :) A legjobban azt tessett, amikor egy kb. 1.4 8V Astrás cartárs akart tolni a Jókain.......... :lol: Azé' csak jól megy ez az 1.6 ekotek! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha Kiskőrösre vetődnétek mostanában, nagyon nézzétek meg, hova álltok, már 2 kollegát is megbüntettek, mert nem jó helyen parkolt a nagyáruház szélén. De bárhol lecsaphatnak..... Állandóan portyáznak. De bezzeg aki duplán parkol az OTP előtt és nem lehet tőle kiállni, az megússza....

Link to comment
Megosztás:

Ha Kiskőrösre vetődnétek mostanában, nagyon nézzétek meg, hova álltok, már 2 kollegát is megbüntettek, mert nem jó helyen parkolt a nagyáruház szélén. De bárhol lecsaphatnak..... Állandóan portyáznak. De bezzeg aki duplán parkol az OTP előtt és nem lehet tőle kiállni, az megússza....

Én kerülöm mindig a nagyáruház környékét.Már régebben is matzera volt............

Link to comment
Megosztás:

Hát a tegnapi meet nem jól végződött.

Mikor indultam haza, feltünt nekem is és Morgónak is, hogy elég fura hangokat lehet hallani a motor felől.

Most volt itt Zsolti és megleste.

Lekapta a szervószíjjat és már meg is volt a bibi.

Szóval szervószivattyú bajom van.

Link to comment
Megosztás:

Hát a tegnapi meet nem jól végződött.

Mikor indultam haza, feltünt nekem is és Morgónak is, hogy elég fura hangokat lehet hallani a motor felől.

Most volt itt Zsolti és megleste.

Lekapta a szervószíjjat és már meg is volt a bibi.

Szóval szervószivattyú bajom van.

HAt naiv nem hozzáértő ként se tunik olyan jonak a dolog! De remélem hogy kispénzből hejre lehet pofozni a vasat!

Mindenszívből szóló karácsonyi énekben,

A kandalló ropogásában és melegében,

Az ünnepi ebéd közben,

a beszélgetésben és nevetésben,

Minden képeslapban amit egy barát,

vagy a család küldött,

Minden amit ebből meghallunk,

és ami elgondolkodtat bennünket…

az maga a szeretet.

Jégvirág költözzön mindegyik ablakba,

gőzölgő kalácsből jusson az asztalra.

Legyen sok ajándék - szívemből kívánom -,

s hogy gazdagon, örömökben teljen a Karácsony!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk Nektek és a Családotoknak!

Dénes & Zsóci

Link to comment
Megosztás:

Hát a tegnapi meet nem jól végződött.

Mikor indultam haza, feltünt nekem is és Morgónak is, hogy elég fura hangokat lehet hallani a motor felől.

Most volt itt Zsolti és megleste.

Lekapta a szervószíjjat és már meg is volt a bibi.

Szóval szervószivattyú bajom van.

Tegnap önindító,ma pedig a stabrúdvégeket cseréltem,mert mindkettő elvolt törve,f@sza magya utak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó volt a tegnapi meet, jóó sokan voltunk.helyesebben kevés emberke nem volt ott!

Johnny, anno a GSi-n én is eltörtem 1t.Nem tudom, hogyan, de csinázd azt, amit a Kiskasza is mondott.vegyél drágábbat.

Joee, tudom nem vigasztal, de az enyém sincsen túl jó állapotban.A hangjából ítélve.Sztem bontva érdemes utánakérdezni...........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.