Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én csak annyit kérnék (mint Tom), hogy halgassatok Gepárdra. Akár mint Klubelnökre.

Természetesen meg lehet (kell) beszélni a dolgot, de nem biztos hogy pont ez a legszerencsésebb hely erre.

A lényeg úgyis elhangzott már, remélem tényleg gyorsan megoldódik ez a dolog, úgy hogy mindenki számára pozitív lesz a végkifejlet.

Ezért ha lehet, szerintem inkább személyesen egy sör mellett, vagy ahogy kénylemes, csak ne feltétlenül itt, mindenki előtt. :)

Link to comment
Megosztás:

Mindenki úgy dönt a saját ügyeiben, ahogy neki megfelel és mindenki úgy adja el az autóját ahogy akarja. Ha ez nem tetszik másnak az az ő dolga. Attól még nem kell kioktatni senkit.....

Távol áll tőlem, hogy bárkit is kioktassak, TI is felnőtt emberek vagytok, de ettől függetlenül véleményem még lehet.Ugye?

Mindenki úgy intézi a dolgait, ahogy azt jónak látja.Ha számotokra ez volt a járható út, akkor evvan.Készpassz oszt' annyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem 200km/h-val jött volna le a GSi-vel, elhiheted.Annál sokkal több esze van,

hmm ilyenkor mindig fájó emlékként villan fel bennem, amikor pár éve a miami kék kupéval 0 m/s-al haladtam a pirosnál (gyk: álltam) és benézett hátulról a sörrel megpakolt kamion...

Ahhoz, hogy baj történjen nem mindig neked kell hülyének lenni :)

Link to comment
Megosztás:

jajajajaj...de nagy lett a szánk...

inkább játszunk olyat, hogy ki tud egy tank naftával többet elevickélni a városban...

Mondjuk én közben azért klímázok...ha már neked nincs... :)

Én addig fürdök egyet a Balcsiban, amíg te az M1/M7 közös szakaszon zabolászod a "ménest"...

Link to comment
Megosztás:

jajajajaj...de nagy lett a szánk...

inkább játszunk olyat, hogy ki tud egy tank naftával többet elevickélni a városban...

Mondjuk én közben azért klímázok...ha már neked nincs... B)

Milyen nagy lett a szád hogy fél év alatt sikerült megcsináltattni a klímát.... :) :omg:

1évvel ezelött meg "nekem nem kell klíma,minek...Inkább tetőablak" :)

Link to comment
Megosztás:

Tényleg fejezzétek már be a civakodást!! :)

Csak a kedélyek megnyugtatása végett:

Szóval, az előbb beszéltem Voszival, és indulok az autóért!!!

Békesség és nyugalom! :lol:

Anti, vagy Tom! B)

Mind1

A a söröt hozzátok , vagy mi vigyük? :D :) :omg:

Hozzátok Ti...nehogy már büdös pesti sört kelljen innotok... :o ;) :lol:

Mi megiszunk bármit... :lol:

Link to comment
Megosztás:

hmm ilyenkor mindig fájó emlékként villan fel bennem, amikor pár éve a miami kék kupéval 0 m/s-al haladtam a pirosnál (gyk: álltam) és benézett hátulról a sörrel megpakolt kamion...

Ahhoz, hogy baj történjen nem mindig neked kell hülyének lenni B)

Egyszer volt ekkora szerencséd, hogy egyszerre több rekesz sör is az öledbe pottyan te meg nem is értékeled...meg sem érdemled a nedüt... :)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer volt ekkora szerencséd, hogy egyszerre több rekesz sör is az öledbe pottyan te meg nem is értékeled...meg sem érdemled a nedüt... B)

Dreher-t azóta sem iszom...elvek is vannak a világon :)

Viszont el kell mennem whiskey-t venni blitzre....ha már tavaly a tiédet megittam :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

Dreher-t azóta sem iszom...elvek is vannak a világon :)

Viszont el kell mennem whiskey-t venni blitzre....ha már tavaly a tiédet megittam :) :omg:

Húúú micsoda buli lesz...Gelko egy üveg Teqivel lóg, te jössz ezek szerint egy viszkivel...hát mi kellhet még...kaja, pia, csajok...zsugát hoz valaki??? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.