Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha normális időközönként cserélve van - és gyári - akkor nem lehet majd 1 liter fogyasztás különbség!

De ha nincs cserélve, amikor kell / vagy nagyon leretkesedik a használati körülmények miatt ill. nem gyári van benne...

meglehet, hogy lesz többlet fogyi.

Link to comment
Megosztás:

Részemről "vidéken" vagyunk, szal mi is tuti kihagyjuk.Amúgy tegnap Vectráztam.Van vele egy kis pittyputty, de ahogy Udi cartárs, a nagy varázsló mondaná:Megoldjuk.Kisit sokat evett az elmúlt 100km alatt.........

Viszont Valkaiék nem tudták bevállalni a kövi 7re a vezérlés cserét, így nekem Abádszalók most kimarad.Sztem helyette majd újra Kiskőrös lesz az uticél.

Így is kisit vesszőfutás minden egyes megtett km, a vezérlés cseréje nélkül.........

Link to comment
Megosztás:

Nem akar valaki egy jót bulizni este?

Nekem is lett volna kedvem, de sajnos megint kint vok németben... :wacko:

Elég jól teljesített a Corsa az úton :)

Délután 1-kor indultam el kecsóról, és 19.55-re értem ide... :unsure:

Közben 1X álltam meg kávézni, és 1X tankolni... így ha jól számolom az utat, akkor 6 és fél óra...nagyon nem rossz... :lol:

Jah, a régivel, 7és fél óra volt ugyanez az út... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég jól teljesített a Corsa az úton :o

Délután 1-kor indultam el kecsóról, és 19.55-re értem ide... :unsure:

Közben 1X álltam meg kávézni, és 1X tankolni... így ha jól számolom az utat, akkor 6 és fél óra...nagyon nem rossz... :lol:

Jah, a régivel, 7és fél óra volt ugyanez az út... :lol:

Csak nem 1.0, hanem GSI... :) :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Uraim!

Ehhez az Astrához nem kaptam semmi leírást, megtudnátok mondani, hogy a G Astra Caravan keréknyomása mennyi is? Mint ideális.

Köszönöm!

Ha jól tévedek, akkor a tankbetöltőnyílás ajtaján belül fel vannak tüntetve terheléstől függően a keréknyomások.Amúgy ha nem akarod túlbonyolítani, akkor 2.0........sztem.......

Link to comment
Megosztás:

Uraim!

Ehhez az Astrához nem kaptam semmi leírást, megtudnátok mondani, hogy a G Astra Caravan keréknyomása mennyi is? Mint ideális.

Köszönöm!

Szia

Nekem is astra caravanom van a keréknyomás pontosan 175/70R 14-84 T töl 205/50 R 16-87 T IG elöl 2.2 bar 3személyig

hátul 2.0 bar. Teljes terhelésnél elöl 2.3 bar hátul 3.2 bar

üdv

ha kell még valami irj meg mondom ha bene van a könyvbe Az olajat nézed mert szereti enni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.