Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Kiugrottam és akkor látom,hogy egy antracid szürke GSi Astra!Kérdem tőle,hogy nem láttad hogy fékezek?Azt hitte tovább gurulok!A bringás jött,szal nem mehettem tovább!Átnéztük a gépeket,az enyémen semmi nem látszik,az övén azrét sérült a festés két helyen is,mert egyrészt a horgot megfogta a lökössel,másrészt a jobb szélén is lement a festése.

Én azért megnézegetném rendesen, nem ment-e el a lökös egy kicsit valamerre...

Link to comment
Megosztás:

Ok!

Legközelebb elütöm a bringást a gyalogátkelőn,hogy a 30-as táblánál száguldozó GSi-s betartsa a féktávot! :lol:

Én tegnap este még világosban tekertem a boltból haza, és kis híján egy ML merga hűtőrácsdísze lettem.A jómunkásember nem látott, hála a b@szottnagy A oszlopának........ (Budai utca-Kada Elek utca#)

Link to comment
Megosztás:

Melóhelyen?Tul.képpen lehet, de ha észreveszik, nagyon se....gbeqrnak érte! :lol:

Akkor tegnap zúzós nap volt, én vasajtónak mentem neki fejjel. de ellenállt.

Most va egy két púp a fejemen de a KOMA Eü szakasza megfelelő ellátásban részesített :lol: (mindketten)

Köszönet érte!!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor tegnap zúzós nap volt, én vasajtónak mentem neki fejjel. de ellenállt.

Most va egy két púp a fejemen de a KOMA Eü szakasza megfelelő ellátásban részesített :lol: (mindketten)

Köszönet érte!!!

és a doki azt mondta ne számítógépezz, most lebuktál. le is megyek, megmondalak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor tegnap zúzós nap volt, én vasajtónak mentem neki fejjel. de ellenállt.

Most va egy két púp a fejemen de a KOMA Eü szakasza megfelelő ellátásban részesített :lol: (mindketten)

Köszönet érte!!!

Veszélyes üzem ez kérem..... :P :lol:

Ebként Thx a dekopír lehetőséget, egész jól sikerült befaragnom a polcot. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.