Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Suba vagyok, csak most csatlakoztam a MOTE-hoz, de már egy ideje itt vagyok a fórumon. Bár nem kecskeméten lakom, de ott születtem és ott is nőttem fel, csak a munka miatt kelett eljönnöm. Talán páran látták is közületek a Centrum parkolóban (piros 3 ajtós E kadett, zöld GSi csomagtérajtóval), akkor még nem igazán mertem odamenni hozzátok mert az én autóm a Tiéitekhez képest elég lelakott volt. Most azonban szívesen csatlakoznék a társasághoz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Suba vagyok, csak most csatlakoztam a MOTE-hoz, de már egy ideje itt vagyok a fórumon. Bár nem kecskeméten lakom, de ott születtem és ott is nőttem fel, csak a munka miatt kelett eljönnöm. Talán páran láttk is közülettek a Centrum parkolóban (piros 3 ajtós E kadett, zöld GSi csomagtérajtóval), akkor még nem igazán mertem odamenni hozzátok mert az én autóm a Tiéitekhez képest elég lelakott volt. Most azonban szívesen csatlakoznék a társasághoz.

Nem zavartunk volna el szerintem akkor sem, de várunk szeretettel!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Suba vagyok, csak most csatlakoztam a MOTE-hoz, de már egy ideje itt vagyok a fórumon. Bár nem kecskeméten lakom, de ott születtem és ott is nőttem fel, csak a munka miatt kelett eljönnöm. Talán páran láttk is közülettek a Centrum parkolóban (piros 3 ajtós E kadett, zöld GSi csomagtérajtóval), akkor még nem igazán mertem odamenni hozzátok mert az én autóm a Tiéitekhez képest elég lelakott volt. Most azonban szívesen csatlakoznék a társasághoz.

Isten hozta fedélzeten.Még mindig Sárbogárdon leledzel?

Amúgy itt nálunk a klubtagság nem autófüggő......... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Suba vagyok, csak most csatlakoztam a .....

Szevasz!

Üdv köztünk :D

Természetesen, szívesen látunk,bármikor csatlakozhatsz a csapathoz :D

Mostanában viszont nem járunk már a Centrum Parkolóba, hanem inkább az El Bandi büfénél gyülekezünk...kicsit nyugodtabb... :huh:

De eddig is nyugodtan jöhettél volna... anno én is féle mentem oda, azóta már a társaság bánta meg! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Na, ma sikerült kissé versenybe bonyolódnom a budai kapunál, miután kifordultam az Akadémiáról a Jókai felé, mellém jött 1 fekete C Corsa,:huh: és elkezdte tolni mellettem, a temető magasságánál, már elég közel a lámpához, kb. 90-nél, elengettem,vagyis beengettem magam elé ...:lol: mivel nem voltam egyedül ... :D

Lehet, hogy van még 1 Gsi a városban? :D

Nem tudtam megnézni, hogy milyen gép volt, mert lekanyarodott balra, én meg mentem egyenest a városba...

Link to comment
Megosztás:

Na, ma sikerült kissé versenybe bonyolódnom a budai kapunál, miután kifordultam az Akadémiáról a Jókai felé, mellém jött 1 fekete C Corsa,:huh: és elkezdte tolni mellettem, a temető magasságánál, már elég közel a lámpához, kb. 90-nél, elengettem,vagyis beengettem magam elé ...:lol: mivel nem voltam egyedül ... :D

Lehet, hogy van még 1 Gsi a városban? :D

Nem tudtam megnézni, hogy milyen gép volt, mert lekanyarodott balra, én meg mentem egyenest a városba...

Megkeresük és eladatjuk :D

Link to comment
Megosztás:

3 ajtós volt, de nem volt lesötétítve...

de mostmár keresni fogom...és remélem akkor akadok vele össze, amikor egyedül leszek :huh:

90-ig valszeg partyban lehet még az 1.4Twinport is, de utána gyalázatos ruhát kap.A DTi nehezebb eset.Ott van nyomaték rendesen.240NM.

Link to comment
Megosztás:

90-ig valszeg partyban lehet még az 1.4Twinport is, de utána gyalázatos ruhát kap.A DTi nehezebb eset.Ott van nyomaték rendesen.240NM.

Valszeg igazad van,és sztem, is inkább DTi lehetett... :huh:

Na de majd meglesz ám még ez...mert láttam, hogy nagyon figyelt utánnam a gyerek, amikor kanyarodott... :lol:

Link to comment
Megosztás:

anno én is féle mentem oda, azóta már a társaság bánta meg! :huh: :lol:

Hogy akkor miért nem zavartunk el.... :D :D :D

Suba üdv a csapatban!

Szívesen látjuk az új embereket a csapatban. (meg a régieket is)

Csabi, ne hagy magad nehogymár egy olajkályha szégyent hozzon a benyásokra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.