Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Fogyid milyen?Mert ha az is megemelkedett, akkor lehet célszerű lenne mérni némi kompressziót.Ha az okés, akkor jöhet a szelepszárszimering.... :huh:

Fogyi nem emelkedett, én is erre gondoltam! Csak most nincs idő megcsinálni, kell az autó. Ha kész lesz a C-Max, akkor majd lesz vele vmi. Lehet, hogy piac!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon tutik! :huh: :) De van egy másik téma, oda is be lehetne linkelni őket.Corsa-Tigra/Corsás képek......

Zoli!Jössz holnap talira?Volna egy kiszedett alapjárati léptető, amit szeretnék odaadni, hogy az UH-s kütyüdbe bele tudnád-e tenni?

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés azokhoz, akik már vettek házat: mennyi a járulékos költség? Úgy értem, mennyi az az összeg, amit mindenképp ki kell fizetni kp-ban? (ügyvéd, bejegyzések, efféle plusz sz@rság a vételáron felül)

Gepárd éppen most intézi az övét, szal tud majd adni helpet!

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés azokhoz, akik már vettek házat: mennyi a járulékos költség? Úgy értem, mennyi az az összeg, amit mindenképp ki kell fizetni kp-ban? (ügyvéd, bejegyzések, efféle plusz sz@rság a vételáron felül)

Gondolom kölcsönre vennétek, ebben az esetben:

Hiteles tulajdoni lap kell 2-3 alkalommal ez 4000Ft/db

Hiteles térképmásolat: 3000Ft

Címjegyzékbe vétel 6000Ft

Közjegyzői díj (függ az igényelt kölcsön nagyságától) Kb:20-50.000Ft

Értékbecslői díj Kb: 30.000Ft

Számlanyitási díj: 50-100.000Ft

Ügyvédi díj kb:50.000Ft

Nagyjából, összesen: 200.000Ft

Ja és van még az illeték azt most nem tudom, hogy mennyi, mert sok tényező befolyásolja. Legrosszabb esetben 10%-a lakás árának. (faterom fizetett ennyit a Balatonnál) de első lakásnál vannak kedvezmények, és ott 4-6% körüli az összeg, de ezt nem tudom pontosan.

Közben rátaláltam A lakásvásárlási illeték négymillió forintig a vételár 2%-a, négymillió feletti rész 6%-a. Garázs, és egyéb nem lakás céljára szolgáló ingatlan átírási illetéke 10%.

Ezen felül a jelenleginek ki kell fizetni az összes rezsiköltségét.

Plusz még amit az újba akarsz, de az meg már opcionális, ti döntitek el mikor mit, és attól függ a mennyi.

Link to comment
Megosztás:

Losi! :lol:

Egyelőre az a legvalószínűbb, hogy az autó egyedi példány marad, bár nem kizárt, hogy az eredeti Type-RR-hez hasonlóan ebből is készül majd egy kisebb sorozat a legtehetősebb japán Mugen-rajongóknak, vagy forgalmazni kezdik az autó különleges alkatrészeit.

Jellemző...... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.