Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem is értem Pisti miért keres más vizes-gázost! :D

Ennek a tipusnak a fenti listán szereplő emberek a hivatalos szervizelői.

A papírok még nincsenek nálam, de utána érdeklődöm, mert ha még garanciás (az újakra most 3 évet adnak) akkor csinálják csak meg gariban.

Link to comment
Megosztás:

Más téma!

Üdv mindekinek!!!

Hogy lehet OT rendszámot illeszteni 30 év feletti járgányra?

Tipp, ötlet , lefizethető ügyintéző,stb érdekel! :D

Tegnap voltam a Szigeti-éknél (Ady E. utca) futóművet állíttatni. Mutatták a 70-es évjáratú pegueot-ot. Azon OT-s rendszám van, lehet, hogy ők is tudnak okosat mondani.

Más. Feri, neked nincs véletlen F astra sedánra hátsó lámpád? Törött is lehet, csak meg kellene néznem egyet hekkelés céljából.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam a Szigeti-éknél (Ady E. utca) futóművet állíttatni. Mutatták a 70-es évjáratú pegueot-ot. Azon OT-s rendszám van, lehet, hogy ők is tudnak okosat mondani.

Más. Feri, neked nincs véletlen F astra sedánra hátsó lámpád? Törött is lehet, csak meg kellene néznem egyet hekkelés céljából.

Nincs szerintem, sedan az bitos nincs de sima 5a tip az akadhat valahol...

Link to comment
Megosztás:

van az a szinész valami dennis, na azzal csináltak egy titkosügynökösthriller filmet mehicoszitibe

a hétvégén vagy a múlthétvégén volt a leno showba a trélere

egy h astrával kavar végig a cityn

csak úgy mondom

a végén ronygyá töri

mibe is játszott, na abba a repülős filmbe a góbi sivatagban a dr houssal, ő volt a pilóta

Link to comment
Megosztás:

Hm...

Utána olvastam a biztositásnak stb öregebb vasra, szóval szinte semmi értelme minden téren az OT-s dologhoz visz az út az meg nem egyszerű, szal a bizti egy öreg gépre 1 évre kb 22-30e ft közt mozog ha veterán a vas akkor kb 6-12 nos ha minden papirt elintéz az ember akkor szerintem 2 év alatt sem térül meg a biztositáson megsporolt pénz...

MAGYARORSZÁG ahol magyarnak magyar az ellensége.

Ausztriában ez úgy mükszik hogy veszel egy autót arra veszel rendszámot fizeted a rendszám díjait aztán veszel még két autót és mindig az éppen amivel menni akarsz átakasztod a rendszámot és vágtázol nem kell 60 biztositás stb.

Ugye 1 értelműnek kéne lenni a magyar FÖLDMŰVES hatoságoknak is hogy egy fenékkel nem tudsz 1 szerre 6 lovat megülni..

ÁHHHHHHHHHHHHHHHHHHH ez gáááááááááááááááááááááááááááááázzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hm...

Utána olvastam a biztositásnak stb öregebb vasra, szóval szinte semmi értelme minden téren az OT-s dologhoz visz az út az meg nem egyszerű, szal a bizti egy öreg gépre 1 évre kb 22-30e ft közt mozog ha veterán a vas akkor kb 6-12 nos ha minden papirt elintéz az ember akkor szerintem 2 év alatt sem térül meg a biztositáson megsporolt pénz...

Pihizzél cimbora! Valamit nagyon benéztél! Veterán biztihez nem feltétel az OT! A mantám egy halom lom, mégis veterán biztije van, és az egész kerül 11000Ft-ba egész évben. Semmi vesztegetés, meg ilyenek. Annyi a lényeg, hogy 25 évnél legyen idősebb az autó/motor. Legyen róla 3-4 fénykép, hogy jó állapotban van a kocsi, és a biztosítás megkötésekor szentül fogadod, hogy forgalomban csak ritkán, főként hobby célra használod a szekeret, és annyi.

Felétételek:

-25 évesnél idősebb jármű

-előny ha van mellette egy mindennapi használatra való autó a neveden (mert akkor ugye nem ezt hajtod)

-egy klubnak legyél tagja

-pár fotó, amin körbe lehet nézni az autót (nagyon lomra szerintem nem adják meg, mert az autónak bizonyos értéket kell képviselne)

Ha mindez megvan, akkor irány Buda, megkeresed Muczán Gábort, a Trabant - Wartburg klub elnökét, és megkötöd nála a biztit. (persze azért érdemes előtte telefonon időpontot kérni) Azt hiszem 1000Ft-ért kapsz támogatói klubtagságot náluk, és így lesz cirka 12000 Ft a biztosításod egész évre.

Link to comment
Megosztás:

Hm...

Akkor bocs lehet hogy benéztem tényleg de már mindegy.

Elkövettem azt a marhaságot amit csak lehet ... Ne gondolkozz hanem gombolkozz szokták volt mondani és én elku...tam egy kicsit tegnap este.

Cegléd előtt vágtáztam és út melett ki volt állítva EZ megkérdeztem , a gazda sem volt messze csak esett eső nah mondom majd holnap azaz ma reggel megnézem...

Benéztem mert tegnap este valaki elvitte :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hm...

Akkor bocs lehet hogy benéztem tényleg de már mindegy.

Elkövettem azt a marhaságot amit csak lehet ... Ne gondolkozz hanem gombolkozz szokták volt mondani és én elku...tam egy kicsit tegnap este.

Cegléd előtt vágtáztam és út melett ki volt állítva EZ megkérdeztem , a gazda sem volt messze csak esett eső nah mondom majd holnap azaz ma reggel megnézem...

Benéztem mert tegnap este valaki elvitte :D :D

Erre a gépre sokaknak fájt a foguk (pl: unokabátyám)..jó pár hete még 300ezerért árulta az öreg a gépet és adott hozzá 1 csomó alkatrészt..nagyon egybe volt a gép.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.