Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ha már nekem ilyen gyorsan megoldódott a gumi problémám Udi jóvoltából, ha tud valaki sógornak valo gimukat, akkor szóljon.

185/60 R14-est szeretne venni 4db-ot.

Nekem van.Igaz a gumák már 3 évesek, de használhatóak.Az egyik defektes volt, de normálisan lett javítva.Ha kell, megbeszéljük.Még felnin vannak......

Link to comment
Megosztás:

Nekem van.Igaz a gumák már 3 évesek, de használhatóak.Az egyik defektes volt, de normálisan lett javítva.Ha kell, megbeszéljük.Még felnin vannak......

Dobj már pü.-ben árakat, márkát, esetleg képet ha van és továbbítom az infót.

Köszi :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már nekem ilyen gyorsan megoldódott a gumi problémám Udi jóvoltából, ha tud valaki sógornak valo gimukat, akkor szóljon.

185/60 R14-est szeretne venni 4db-ot.

Nekem meg van két darab Pneumant, amikor megvettem az astrát 4 éve akkor szedtem le róla, ha kell odaadom ingyen. Nálam (öcsémnél) csak a helyet foglalja.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg van két darab Pneumant, amikor megvettem az astrát 4 éve akkor szedtem le róla, ha kell odaadom ingyen. Nálam (öcsémnél) csak a helyet foglalja.

Holnap meglesi ha minden igaz Wolfi gummait, de azert mondom hogy van egy ilyen lehetoseg is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.