Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nem semmi kis vihar volt az elébb... :lol: :lol:

Bent a csarnok új tetőablakját, símán kifeszítette, és kifordította a szél... :sowwy: (jól megcsinálhatták) :lol:

Én ahogy meghallottam, hogy ropogtatja a raktár oldalát a szél, szóltam a műszakvezetőnek, hogy részemről tipli.Motorral voltam ugyanis.A fenének sem volt ma kedve bátorságpróbát tartani viharbanmotorozással.Ahogy haza értem, és leállítottam mikrobit, elkezdett szakadni.Mázli........no meg kitűnő időzítés..... :P

Link to comment
Megosztás:

Én ahogy meghallottam, hogy ropogtatja a raktár oldalát a szél, szóltam a műszakvezetőnek, hogy részemről tipli.Motorral voltam ugyanis.A fenének sem volt ma kedve bátorságpróbát tartani viharbanmotorozással.Ahogy haza értem, és leállítottam mikrobit, elkezdett szakadni.Mázli........no meg kitűnő időzítés..... :lol:

Mikrobirol jut eszmeb 16 euro a postaköltsege annak az izenek ugyhog fejetős mert akkor mar anyiért megveszed itthon :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Mikrobirol jut eszmeb 16 euro a postaköltsege annak az izenek ugyhog fejetős mert akkor mar anyiért megveszed itthon :sowwy:

Akkor spórelok! :lol: Amúgy megjött a plazmaszámlap.Megnéztem mind2-t, teljesen okésak.Szal amint van időm, hackelek.Csak boldogulok vele! :lol: Vagy mijaszösz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne belülről is látni, meg a méreteit sem lenne rossz tudni.

De nagyjából árában van, már a lemez megér annyit.

Beszéltem Dinivel, és valszeg meg tudunk egyezni arra a faca Zuk Lakóautójára :sowwy:

Abban azért csak el lehet aludni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma munkába menet, kivillant 1 kontroll-lámpa, mégpedig, amelyiken 1 autó van, és benne 1 kulcs. :lol:

De ez csak akkor, ha 3ezer felett van a fordulat, ha visszaengedem,akkor elalszik. :lol: :lol:

Nem tudom mi lehet, talán holnap sikerül felrakni TECH2-re... :sowwy:

Van kísérő jelenség is hozzá?Vagy csak lámpa és annyi?

Link to comment
Megosztás:

Van kísérő jelenség is hozzá?Vagy csak lámpa és annyi?

Megoldva a hiba! :lol: :lol:

Kimentem Árpihoz, lakitelekre, és a TECH2 azt mondta, hogy a hűtőventillátorom nem kap elég feszkót, vagy szálszakadás.

Így is volt, 1 szál el volt öregedve, szerencsére Árpi gyorsan megtalálta a hibaforrást, és javítva is lett!

Viszont közbe megnézett 1-2 dolgot az autó, és erősen ajánlotta a vezérműszíj+ékszíj+ ezzel járó dolgok cseréjét! :lol:

Szerinte ezen az autón, már nagyon rég nem volt ilyen karbantartás elvégezve... :sowwy:

Szóval, hétfőn viszem is ki hozzá, és rendbeteszi a lelkét!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.