Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

nagyon viccesek vagytok gúnyolódjatok csak. ha nem most majd jövőre. vagy azután. vagy azután.

Majd ha megveszed és rengeteg problémád lesz vele és majd két kézzel locsolod bele a pénzt,amjd rájösz miről beszéltünk...

Inkább lakásra,családra költsd és vegyél egy normálisan használható autót.

Link to comment
Megosztás:

nagyon viccesek vagytok gúnyolódjatok csak. ha nem most majd jövőre. vagy azután. vagy azután.

most mi van? nekünk nincs kabriónk és nem is lesz. Neked lehet mi nem tartünk vissza, hozasd be de jó lesz! aztán fizess reg adót de jó 5let

vedd meg az elsőt ami szembe jön és legyél boldog, de szerelőhöz néha vidd el és emlékezz mikor cseréltél vezérlést :lol: :lol: :lol:

ha van rápénzed miért matekolsz?

nekem nincs én matekolok.

Link to comment
Megosztás:

Na te aztán jobb ha meg sem szólalsz kabrió témában :lol: :lol: :lol: :lol:

Miért? :lol:

Megnéztem párat,de mostani helyzetemben egyáltalán nem lenne ésszerű venni egyet.Ritka a megkímélt,jól karbantartott darab,fogyasztás-fenntartás szempontjából sem ideális stb stb stb

Egy ilyen gép inkább második kocsinak való.

Ha már cabriót vennék,inkább egy mx-5.

Link to comment
Megosztás:

Szereintem tévedsz, ha úgy gondolod, hogy gyúnyolodunk.

Semmi ilyesmiről nincs szó, miért akarnánk bántani ? :lol:

nem bántani, csak úgy cikizni

de ennyi erővel mindenkit le lehetne erről beszélni. de nekem tényleg csak szórakozásra kellene nincs gyeekem, nem dolgoznék vele, szóval miért ne. új autót meg úgyse engedhetek meg magamnak, arra úgyse tudtok rábeszélni

Link to comment
Megosztás:

Miért? :lol:

Megnéztem párat,de mostani helyzetemben egyáltalán nem lenne ésszerű venni egyet.Ritka a megkímélt,jól karbantartott darab,fogyasztás-fenntartás szempontjából sem ideális stb stb stb

Egy ilyen gép inkább második kocsinak való.

Ha már cabriót vennék,inkább egy mx-5.

Ember.

Nem Dezső mellé akarsz egy másik kocsit ? :lol: :lol: :lol:

Most lesz 1 ugyanolyan autód, csak az egyik kicsit fiatalabb és benzines ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jnek teljesen igaza van a szempontjaink teljesen mások, és ennyi idősen komolyabban kellene élned!

de tudod te ezt csak nem akarsz szembenézni a valósággal.........kicsilány

sajnálom, a korom ellen nem tudok harcolni és nem tudtam hozzá felnőni, és az életem nem mindig alakult úgy ahogy szerettem volna, de szerintem ezzel siokan vannak így

Link to comment
Megosztás:

sajnálom,

nem sajnálni kell hanem az értékes kapcsolatokat ápolni, és akkor talán nem itt tartanál most.

Természetesen segítek ha tudok, eddig is így volt ez, ezután is így lesz. Csak rossz amikor egyik percről a másikra eltünsz és nem lehet után elérni.

meg az is csúnya dolog amikor nem válaszolsz a levelemre pedig én aztán rosszat nem tettem....mostanában :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem bántani, csak úgy cikizni

de ennyi erővel mindenkit le lehetne erről beszélni. de nekem tényleg csak szórakozásra kellene nincs gyeekem, nem dolgoznék vele, szóval miért ne. új autót meg úgyse engedhetek meg magamnak, arra úgyse tudtok rábeszélni

Cikizés sem volt, szereintem, max 1 kis kötekedés :lol:

1 szóval sem mondtam, hogy ne vegyél kabriót, csak levéstem mit mondta a gazdik :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem sajnálni kell hanem az értékes kapcsolatokat ápolni, és akkor talán nem itt tartanál most.

Természetesen segítek ha tudok, eddig is így volt ez, ezután is így lesz. Csak rossz amikor egyik percről a másikra eltünsz és nem lehet után elérni.

meg az is csúnya dolog amikor nem válaszolsz a levelemre pedig én aztán rosszat nem tettem....mostanában :lol: :D

Megjött a korbácsod a tvshop-tól vagy mi van ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy körmöltem neked levelet :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.