Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Na visszaértünk a nagyfaluba.

Köszönöm szépen Losinak és Morgónak a délutáni gyors szervízt,talán most egy ideig nyugtom lesz az EGR-től.

A kuplung is iszonyat jó lett,szoknom kell!

Tomi!

Beszéltem Bazsival,köv héten ha nem melózok,akkor nem csak én megyek,hanem anyuék is jönnek ki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod Kadi az úgy van, hogy én szívesen segítek, de amikor én kerestelek, le se sajnáltál!

Most ugye kellett volna a segítségem, de inkább kikapcsoltam a telefonom. Na hogy esik? Ugye nem jó! Nalátod van értelme?

Nem tudom miért kérted Losi számát de lehet ilyen hozzáállással az enyémet is törölheted.

Link to comment
Megosztás:

A kövi 7vége nekem nem lesz jó, mert Kiskőrösön leszünk családostól.Valszeg szüret lesz.

Johnny, NM.Én meg Thx a hifit és a ford.számmérő behackelését.ha melóhelyen több idő lesz, szerválok hozzá kapcs.rajzot, aztán kötögetek.Az AGR feladta a lecót, nem volt 1Xű kiszedni, no meg viszatenni sem.Asszem Morgó többet ilyet nem vállal.Pill.ragajtó nélkül! :lol:

Nekem sokkal kevesebb a fogyim, igaz más kategóriában ülök, de öszeségében nem rossz a verda.110km/h-ig jól autózható.Felette meg meghagyom másnak a feelinget....

Link to comment
Megosztás:

már nem vagy itthon, oda kellett volna adnom a műbizonylatot amit ki kell cserélni :lol:

nem hívtál, én azt hittem hétfőn is maradsz

Nem maradtam,megígértem,hogy visszahozom a leányzót! :lol:

Amit pedig mondtál hát nem tudom...meglátjuk milyen melóink lesznek a héten...fél8-tól 4-ig melózok jó esetben.

Link to comment
Megosztás:

A kövi 7vége nekem nem lesz jó, mert Kiskőrösön leszünk családostól.Valszeg szüret lesz.

Johnny, NM.Én meg Thx a hifit és a ford.számmérő behackelését.ha melóhelyen több idő lesz, szerválok hozzá kapcs.rajzot, aztán kötögetek.Az AGR feladta a lecót, nem volt 1Xű kiszedni, no meg viszatenni sem.Asszem Morgó többet ilyet nem vállal.Pill.ragajtó nélkül! :lol:

Nekem sokkal kevesebb a fogyim, igaz más kategóriában ülök, de öszeségében nem rossz a verda.110km/h-ig jól autózható.Felette meg meghagyom másnak a feelinget....

Na igen!Valamit valamiért fogyi téren! :lol:

Figy Papa!Utána jártam a dolognak: Suzuki javítási kézikönyv

Ebben van kapcs rajz.Majd átnézzük Udival és megmondjuk mit hova. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudod Kadi az úgy van, hogy én szívesen segítek, de amikor én kerestelek, le se sajnáltál!

Most ugye kellett volna a segítségem, de inkább kikapcsoltam a telefonom. Na hogy esik? Ugye nem jó! Nalátod van értelme?

Nem tudom miért kérted Losi számát de lehet ilyen hozzáállással az enyémet is törölheted.

ha már így megkérdezted: ő az aki mindig segítőkész anélkül hogy bármit elvárna cserébe. és mivel a pannonos kártyámon nem volt elmentve a száma, ezért kértem segítséget. Bocsánat a zavarásért, nem fog előfordulni többet. amúgy a probléma megoldódott félig-meddig mert tudod van olyan aki hajlandó segíteni!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.