Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

IGEN! ÉN voltam... :)

Nix hari!

De jó korán elmentetek, a sütiről meg lemaradtunk ;)

Azért remélem még láttad a vészvillogót. Hirtelenjében csak azt tudtam megnyomni. :D :P

A süti...nos 8 tekercsel vittünk, és nem hittem hogy el fog fogyni. Igaz az utolsó szeleteket már úgy kellett rátukmálni néhány emberkére, Gelko, de végül elfogyott. Azért jöttünk el korán, mert a Laci fiamnak begyulladt a foga, és nagyon fájlalta. Ám Lacházán már annyira jól volt, a gyógyszertől, hogy nagy jólétében neki állt verekedni a testvérével a hátsó ülésen. ;) Ezért is vettelek észre későn.

Link to comment
Megosztás:

Most hogy szar már eladnád mi? :) Küzdjél csak te is kicsit az ecotec-kel! :D

6 év alatt egyszer van vele probléma, és akkor máris szar ecotec?

Majd meglesz a probléma oka, én ezért nem szidom az ecotecet, sőt az opelt sem, másik kocsi is el szokott romlani.

Ennyiért eladnám máskor is, és vennék B2 vectrát.

Link to comment
Megosztás:

6 év alatt egyszer van vele probléma, és akkor máris szar ecotec?

Majd meglesz a probléma oka, én ezért nem szidom az ecotecet, sőt az opelt sem, másik kocsi is el szokott romlani.

Ennyiért eladnám máskor is, és vennék B2 vectrát.

Megemlítem neki,ha komolyan gondolod... :)

Link to comment
Megosztás:

Oszt a garázsodba be fog-e férni egy Caravan? :)

%7Boption%7Dhttp://www.opelnews.de/images/stories/49_1.jpg

Amúgy sajnálom, hogy nem oldotta meg a gondod a gyertyakábel.De sztem tuti v.mi banális kis mar.haság lesz.

Ezt még el is fogadnám.

Majd kiderül mi a gond, csak még legózni kell.

Amúgy megy ha nyugisan közlekedem. Csak padlózásnál torpan egyet.

Link to comment
Megosztás:

Túl egyszerű lenne. :)

Ha lesz egy szabad délutánom amikor Bazsi is ráér akkor kiviszem, de eddig ugye én nem értem rá.

Persze az sem baj, ha valaki cserél velem kocsit, és az enyémet kiviszi hozzá.

Ja a múlt héten Füriéknél volt, úgy mégsem ment volna oopsz.

Tehát amíg nem lesz időm kimenni hozzá addig lehet baszogatni, de a kocsi nem fog oda teleportálódni..

Link to comment
Megosztás:

Egyébként az a vicc, hogy most 170 km megtétele után, mintha időnként már nem rángatna a kocsi.

Mielőtt kivittem Füriékhez, a MOL kúton tettem bele benyát, hogy a hidegindítással ne legyen gondjuk.

Még lemegyek a balcsira, és vissza, egy újabb tank etanollal, és kíváncsi leszek hogy változik-e valami. Ha helyreáll, akkor a Mol kutat felgyújtom.

Azt figyeltem mostanában, hogy amikor tankolok, már nem látom mi megy a kocsiba. A régi kútfejeken lehetett látni a matériát, ami a kocsiba folyik, egy átlátszó kis ablakon.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként az a vicc, hogy most 170 km megtétele után, mintha időnként már nem rángatna a kocsi.

Mielőtt kivittem Füriékhez, a MOL kúton tettem bele benyát, hogy a hidegindítással ne legyen gondjuk.

Még lemegyek a balcsira, és vissza, egy újabb tank etanollal, és kíváncsi leszek hogy változik-e valami. Ha helyreáll, akkor a Mol kutat felgyújtom.

Azt figyeltem mostanában, hogy amikor tankolok, már nem látom mi megy a kocsiba. A régi kútfejeken lehetett látni a matériát, ami a kocsiba folyik, egy átlátszó kis ablakon.

Lehet a hunflex szívat? :)

Másfelöl ha szólsz,akkor viheted a corsát hétközben,de ugye neked amputálták a karod és nem tudod a telefont felvenni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.