Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Gátlástalan (hülje?) gyorshajtók...

Miért gondolom úgy, hogy a Corvette tulaját nem fogja odaverni a bírság amit kapni fog, vagy már megkapott.

Az igazi csúcsot amúgy egy citromsárga EVO VIII tartja, ami a Kőröshegyi völgyhíd előtt mértek be 260-270km/h-val, csak a tulaj rafkós volt, ugyanis úgy ment bele a trafiba, hogy nem volt rajta rendszám...... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Losi!

Nem jötté lé tegnap...

A dolog ugye úgy kezdődött, hogy éjszakás voltam.5kor eljöttem, és kivittem Flórát az uszihoz, mert mentek Szegedre versenyre.

Mivel kitaláltam, hogy kicsit kitolom az alvást, így tettem/vettem itthon.Ez tartott egészen 8:30-ig, mikor rá kellett jönnöm, hogy az ébrenmaradósdi nem fog menni, ezért lefeküdtem aludni.Sikerült délután 3ig aludni, majd mennem kellett Flóráért.

Mikor haza értem, kicsit ledőltem még, és kb. este 22:00-ig húztam.Akkor már tudtam, hogy 1. sikerült kib@sznom magammal, és borzalmasan xar lesz vissza állni éjszakából délutánra,2. lemaradtam Vadkertről.

Miután már minden mindegy volt, kicsit TVztem, majd hajnali kettőkor elálmosodtam, és sikerült ma 10:20-kor felébrednem.

Tehát a tegnapi napot gyakorlatilag átaludtam.

Ennyi a történetem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.