Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

MINDIG van egy nő. Ha Tomiról van szó, akkor lehet, hogy kettő is. LEGALÁBBIS az elmondások alapján <_<

Értem én vazee,hogy szart akar dobálni,csak én konkrétan tudom akkor pont hova ment,mert előtte beszéltünk.

Ezért nem értem mit magyaráz Zsuzsa nőkről egy defekt kapcsán.

Link to comment
Megosztás:

Értem én vazee,hogy szart akar dobálni,csak én konkrétan tudom akkor pont hova ment,mert előtte beszéltünk.

Ezért nem értem mit magyaráz Zsuzsa nőkről egy defekt kapcsán.

Azt nem tudom, hogy ki mit dobál, azt még kevésbé, hogy miért. Közöm sincs sok hozzá. Én csak poénkodok itten, no para <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem értem az összefüggést.Ha meló ügyben megy az ember,hogy jön nő a képbe? <_<

nem baj, mert ez egy valakinek szólt és ő értette volna. De ha már itt tartunk, elmondom: amikor egy másik autóban voltam, volt egy defektünk, amiért én voltam a hibás természetesen, mert miattam mentünk arra, ennyi. Erre akartam utalni. És nem akartam semmilyen dobálást, bocsi.

Link to comment
Megosztás:

a nőknél nem ez minden probléma forrása, ennél azért összetettebbek vagyunk. de inkább már nem szólok semmit, nem tudtam hogy ilyen mimózalelkű lettél. Csak fura volt hogy megint defekt... talán a vezetési stíluson kéne változtatni.

Jó éjt

Hát erre is lehetne oldalak zengeni,de nincs kedvem senkivel sem összeveszni ma! <_<

Ma nem... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.