Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

mint mondtam ez is egy GM világmotor :D

szerinted mennyi van belőle, ha olyan kitteket lehet hozzá kapni Amerikában, ahol te választod ki hány száz lóerős legyen a motor ? <_< :D :D :)

Az lehet apukám, hogy világmotor, csak nem itt a balkánon, ahol a 712-es bömbi is kelendő lenne! :D

Link to comment
Megosztás:

Ne hasonlítsuk össze az X20XEV-t és a X22XE/Z32SE mocikat.

Utóbbi kettő jóval kevesebb számban készült, mint a 2000-es moci.

Nekem ha most lenne család, én is azt vennék, mint te vagy G astrát azzal a mocival. :D

Én nem hasonlítottam, csak leírtam hogy miért döntöttem inkább a vekinél.

Hátha ér valamit ez a pár sor <_<

Link to comment
Megosztás:

Fékrásegítő...Sp-nek van astráé,köll?

Közben agyaltam.Olyan kell, aminek a főfékmunkahenger felfogató csavarjai vízszintesek.Át lehet alakítani a dolgot Astráéra, de a hátsó kör hollanderjeit át kell peremezni 10es-re, mert csak 8as hollanderek vannak rajta.

Na ilyen peremezőm nincs.Azt sem tudom, kinek lehet.Ha lenne, menne a dolog, de akkor is a rásegítő tolórúdjával valamit sz@bni kell, mert a jelenlegi távtartó rövid.Ergo ha kell ha nem, a fék nyomódik.

Persze ha nemsoké' adja, akkor kell, aztán majd rá lesz faragva! <_<

Link to comment
Megosztás:

keresgélek és gyöngyszemeket találok:

Tomib írta:

Sziasztok.

A kérdésem az lenne, hogy a router lassíthatja-e a letöltést (különösen pl. a torrenteket...)?

Válasz:

Nem(Hacsak nem baromi nagy a sávszélességed). De túlmelegedhet egy gyengébb darab nagy sávszélességnél.

Link to comment
Megosztás:

Közben agyaltam.Olyan kell, aminek a főfékmunkahenger felfogató csavarjai vízszintesek.Át lehet alakítani a dolgot Astráéra, de a hátsó kör hollanderjeit át kell peremezni 10es-re, mert csak 8as hollanderek vannak rajta.

Na ilyen peremezőm nincs.Azt sem tudom, kinek lehet.Ha lenne, menne a dolog, de akkor is a rásegítő tolórúdjával valamit sz@bni kell, mert a jelenlegi távtartó rövid.Ergo ha kell ha nem, a fék nyomódik.

Persze ha nemsoké' adja, akkor kell, aztán majd rá lesz faragva! <_<

Megoldható a peremezés, úgy tudom van faternak... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.