Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ém is láttalak!Kihangosító Rlz ám! B)

:D ööö, csak a fejemet támasztottam... :D

Amúgy valaki kiegyenesítette a körforgót, a dombelkerülő irányából.Szép keréknyom ment felfelé a virágágyásba! :D

Jah, ma reggel mikor mentem melóba, én is figyeltem... szerintem éjjel lehetett, mert előtte nem nem tűnt fel... :)

Link to comment
Megosztás:

Na az van hogy nincs ######inak most ilyne cucc ugyhogy majd leközelebb skacok!!!! Juniusban anyuke ugyis jönnek Renaultal erre majd akkor lesz hely tudunk vinni haza.

1. Warwolf 7#

2. Kacsero 5 db

3. Gepard 1db

4. Zozor 5db

5.

még kedden lehet bővítem a lista darabszámot wink.gif

Link to comment
Megosztás:

Na az van hogy nincs ######inak most ilyne cucc ugyhogy majd leközelebb skacok!!!! Juniusban anyuke ugyis jönnek Renaultal erre majd akkor lesz hely tudunk vinni haza.

1. Warwolf 7#

2. Kacsero 5 db

3. Gepard 1db

4. Zozor 5db

5.

még kedden lehet bővítem a lista darabszámot wink.gif

Részemről már tárgytalan... :D

Link to comment
Megosztás:

Ma hajnalban arra ébredtem, hogy valami dübörög, és az ágy alattam vándorol arrébb.Valami gagyi drogos zenés buli volt szerintem az uszodánál, és onnan hallatszott el hozzánk a tiszta levegőnek köszönhetően.

Sok érdekes dolgot gondoltam a szervezőkről.Pedig határozottan szerettem volna magam kialudni.Ez nem jött össze. :D :D :)

Egy apróság, de tegnap tankoltam, és ha nem csalnak nagyot a számításaim, akkor a Corsa 7.4L-t evett városban.Ami igen szép eredmény. B)

Link to comment
Megosztás:

Bontottat vettél?

Jaja.Sipiék hozták Olaszból.Voltam kint az új telepükön.Bakker, hogy ott milyen gépek vannak szétdarabolva....E46....S80.....A4... :D

Csak lestem.Amúgy kömény 8e.ft-ba került, és kb. 1 óra alatt megvolt a cseréje.

Ma elvileg a bal első elektromos ablakot terveztem rendbe rakni, lévén a komfort modulja elfelejtette, hogy mi is lenne a dolga.

Közben megnéztem a videót is.Bakker, folyamatosan be volt feszülve a jobb lábam, akaratlanul.Ezek állatok.Nézted, hogy milyen gépekkel tolták?

Integra TypeR, Acura, Civic VTi valszeg az 1.8....Durva volt. :D

Link to comment
Megosztás:

Közben megnéztem a videót is.Bakker, folyamatosan be volt feszülve a jobb lábam, akaratlanul.Ezek állatok.Nézted, hogy milyen gépekkel tolták?

Integra TypeR, Acura, Civic VTi valszeg az 1.8....Durva volt. :D

Na igen, a gépsasok nem éppen homasita tuningok,de apááá, olyan közel menni mindenhez...egy hiba és szevasz.

Link to comment
Megosztás:

Jár valaki a héten, Pesten?

Budapest chat topikba beírtam, de sajnos ott senki nem válaszolt, ezért gondoltam, hátha valaki innen...

A lényeg:

HQ Elektronika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

röviden HQ Elektronika Kft.

1135 Budapest, Kerekes u. 15.

A TV-be megdöglött egy alkatrész, és náluk lehet kapni, viszont, több hét mire elküldenék, és a postaköltség is 1500 Ft lenne.

Szvl, ez kellene ez az alkatrész száma: TEA2261

Link to comment
Megosztás:

Jár valaki a héten, Pesten?

Budapest chat topikba beírtam, de sajnos ott senki nem válaszolt, ezért gondoltam, hátha valaki innen...

A lényeg:

HQ Elektronika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

röviden HQ Elektronika Kft.

1135 Budapest, Kerekes u. 15.

A TV-be megdöglött egy alkatrész, és náluk lehet kapni, viszont, több hét mire elküldenék, és a postaköltség is 1500 Ft lenne.

Szvl, ez kellene ez az alkatrész száma: TEA2261

Beszélj Tomi faterjával, ők járnak pesten szerintem anyagért, vagy SPZolival boltold le és majd valaki elhozza fentről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.