Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

hölgyek urak, itt Kméten hol érdemes bőrkabátot nézni? Kinullázódott az angol turis téli kabátom, aztán kellene helyette valami másik ami hasonlóan tartós cucc.Ilyesmire gondoltam volna.....

Mi is Solton vettünk Petinek, nagyon minőségi, elfogadható áron (bőrkabáthoz képest) és már 2 éve jól bírja a strapát. ;)

Vettem ott több másmilyen kabátot, eddig mindig jókat fogtam ki, ja és alkudni lehet, sőt kell! ;)

Link to comment
Megosztás:

Na asszem hamarosan megint végig ülhetünk egy munkavédelmi előadást.... ;)

Ez meg egy TC-s hsz.

A taxisnak az autó munkaeszköz, és ezért első az üzembiztonság. Minden szervizben töltött nap kiesés, és még fizetni is kell.

Egyre több koreait látok, mert hogy kopog a műszerfal teteje, az csak az újságírók mániája. Kopog hát kopog, a hajtókar ne kopogjon, meg a futómű.

;)
Link to comment
Megosztás:

A halálos baleset nem buli. Jogsi nélkül hibás targoncát vezetni....

Biztos, hogy csak a dolgozó a felelős????

A helyzet az, hogy az eddigi tapasztalatok alapján a gépkezelő főnöke mossa kezeit, és nem tud/nem lát/nem hallott semmit, az ember pedig saját magától ült fel a gépre, a saját felelőssége.Tök mindegy, mióta csinálja.

Ha nincs konkrét írásos megbízása, akkor bachatja.Azt meg akkor kap, ha van gépkezelőije.Az meg nem volt.Tehát nagyon durván meg fogják b@szszabni.

Itt a cégnél még az is le van írva, hogy ki az aki a szerelőkosárt emelheti, és ki az akit emelhet.Én vagyok olyan szerencsés, hogy mind2t csinálhatom.

De van olyan targoncás, aki egyiket sem csinálhatja.Nem véletlenül. ;)

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az, hogy az eddigi tapasztalatok alapján a gépkezelő főnöke mossa kezeit, és nem tud/nem lát/nem hallott semmit, az ember pedig saját magától ült fel a gépre, a saját felelőssége.Tök mindegy, mióta csinálja.

Ha nincs konkrét írásos megbízása, akkor bachatja.Azt meg akkor kap, ha van gépkezelőije.Az meg nem volt.Tehát nagyon durván meg fogják b@szszabni.

Itt a cégnél még az is le van írva, hogy ki az aki a szerelőkosárt emelheti, és ki az akit emelhet.Én vagyok olyan szerencsés, hogy mind2t csinálhatom.

De van olyan targoncás, aki egyiket sem csinálhatja.Nem véletlenül. ;)

Bocs, de a szerencsés én vagyok! Nekem egyiket sem kell csinálnom!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Wáá megőrülök.

Napok óta bújom az internetes oldalakat, GSI első koptatót keresve. De sehol nem találok. Esetlegti nem tudtok konkrétan valakit, akinek lenne eladó, vagy valami más megoldást? ;) ;)

Köszöntem!

én ezt találtam

http://racing-bazar.hu/alkatresz/spoiler-s...o_gyari_koptato

Ja és próbáld meg itt inkább:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=152&st=2260

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.