Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

viszont adtak 2 év garanciát és teljes segélyszolgálatot ha netán megáll a vas.

amire kicsi az esély bár ne feledjük ez egy fiat.

Nem rosszabbak, mint az Opelek. Kb. egy kategória ha egy C Corsát veszünk alapul.

Én a miénkben kellemesen csalódtam minden téren, nyilván vannak amikkel kompromisszumot kellett kötni. Ami viszont nagyon bejön, az a futóműve, és az autó vezethetősége. A fogyasztásról nem is beszélve. Ez a 60LE pedig éppen tökéletes arra amire és ahogyan használva van. A vektor ilyen téren költői túlzás volt.

Egyébként én elvétve vezetem, az asszony viszont a megvétel óta minden nap megy vele és dicséri, neki nagyon bejött. Imádja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azon csodálkozom, hogy erre csak most ébredtél rá. :lol:

Van egy jó könyvem az igaz storyról ha érdekel...

Gyerekként megéltem.Azt is, hogy akkor baromi sok művi terhességmegszakítás volt abban az évben. De az, hogy ez eddig keringett a légtérben, nem gondoltam volna, hiszen nagyon elhallgattak róla minden infót, és akkortájt elég sok eső is esett.

Egyik cimbim VV-s a seregben, ők pár éve voltak kint. Elég jól állt a helyzet, de voltak olyan zugok ahová nem engedték be őket sem, pedig be voltak öltözve. Szobák sarkai, miegymás helyek.

Majd valamikor 50 év múlva.....talán....

érdemes végig nézni mind az 5 részét.
Link to comment
Megosztás:

Gyerekként megéltem.Azt is, hogy akkor baromi sok művi terhességmegszakítás volt abban az évben. De az, hogy ez eddig keringett a légtérben, nem gondoltam volna, hiszen nagyon elhallgattak róla minden infót, és akkortájt elég sok eső is esett.

Egyik cimbim VV-s a seregben, ők pár éve voltak kint. Elég jól állt a helyzet, de voltak olyan zugok ahová nem engedték be őket sem, pedig be voltak öltözve. Szobák sarkai, miegymás helyek.

Majd valamikor 50 év múlva.....talán....

érdemes végig nézni mind az 5 részét.

A lámpák rendbe olaj le cserélve!Kíváncsi vagyok hogy ez Liqui Molly MOS2 milyen változást hoz!Még egyszer köszi Jhonny és Bazsi!Egyéként hihetetlen hogy valamikor emberek laktak abba a városba!Félelmetes!Hát én nem 50 évet olvastam róla mert a sugárzás még mindig majdnem kézzel fogható!A titkolózás pedig az akkor rendszernek tudható be!Az már inkább döbbentő hogy annak ellenére küldtek arra innen pl. kamionsofőröket hogy tudták mi helyzet!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nemsoká lejár a műszakim. Tud valaki olyan helyet ahol nem nagyon kötnek bele? Túl nagy baja nincs, üvegek épek, gumi jó, elvileg a karosszéria is tűrhető. És 2 héten belül kell, mert utána nem leszek.

és fék van rajta :lol:

Gábor: 70-339-13-98 vagy 30-302-91-15

nyugodtan mondhatod, hogy klubos vagy

Link to comment
Megosztás:

Ennyire bazinagy jelenleg a sugárzás az erőmű közvetlen közelében. A képen Aszódi Attila atomfizikus és a magyar kirándulócsoport. Sajnos túl nagy a félelem a láthatatlan veszedelem miatt, aminek fő oka a balesetet követő hivatalos titkolózás és a tájékoztatás hiánya, valamint a laikus hozzá nemértés.

inter_018_DO_rescale.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gondolom azt még sejteni sem lehet,hogy hol lesz mi?láttam meglett az uj koptatód,hála nekem a régi bekakilt:D:D

Akkor még nem volt fent koptató. Ha fent lett volna, akkor ámen az egészre, mert egyben leszakadt volna. Mikor hazaértem egyből meg is hegesztettem a műanyagot. Hála bátyámnak van itthon minden az ilyen mókákhoz.

Link to comment
Megosztás:

Akkor még nem volt fent koptató. Ha fent lett volna, akkor ámen az egészre, mert egyben leszakadt volna. Mikor hazaértem egyből meg is hegesztettem a műanyagot. Hála bátyámnak van itthon minden az ilyen mókákhoz.

Nah,akkorminden oké:Dnekem most rendesen a zsebembe kell nyulnom:termosztát,lamdaszonda,benzinszűrő,és hőfokgomba csere,ezaz!!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem,de a biztosra megyek!!Lambda szondából gyári használtat veszek,mert sztem az utángyárott nem sokat érhet....a többi persze új:D

Te tudod, ha ennyire szereted szórni a pénzt karácsony előtt. :lol:

Lambdából is van jó és tudok olcsón gyárit is újat. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.