Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nah akkor te vagy az én emberem...mennyibe lenne a gyári új?ha szabad megkérdeznem?

Tudni kellene milyen van benne. :lol:

A Bem utcai autósboltban kapsz olcsóbban gyárit...Légrádi. ;)

Jah és ha kell jó autóvillamoságis, olyan, aki ért is hozzá, akkor csak szólj! :)

Link to comment
Megosztás:

Tudni kellene milyen van benne. :lol:

A Bem utcai autósboltban kapsz olcsóbban gyárit...Légrádi. ;)

Jah és ha kell jó autóvillamoságis, olyan, aki ért is hozzá, akkor csak szólj! :)

OKé,akkor készülhetsz is,mert a motorterem nagyon szétvan csapva,a lambdám amugy a 4vezetékes verzió,és csokival van összetákolva.........én nem nagyon tudok kiigazodni rajta:D

Link to comment
Megosztás:

Tesco

Nyilván, ha újat akarnék venni, felmérem magam is ésszel, hogy menjek a tescoba, vagy egyéb kiskereskedelmi egységekbe. De miután teljesen megfelel más levetett szarja, ezért írtam ide. De azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem....

Link to comment
Megosztás:

Nyilván, ha újat akarnék venni, felmérem magam is ésszel, hogy menjek a tescoba, vagy egyéb kiskereskedelmi egységekbe. De miután teljesen megfelel más levetett szarja, ezért írtam ide. De azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem....

Alsó gatya nem köll? :lol: ;) De szarosak! :) :) :P

Link to comment
Megosztás:

Nyilván, ha újat akarnék venni, felmérem magam is ésszel, hogy menjek a tescoba, vagy egyéb kiskereskedelmi egységekbe. De miután teljesen megfelel más levetett szarja, ezért írtam ide. De azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem....

Nidmán milyen kis érzékenylelkű valaki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Eladásra szánt autóra tökéletes lenne a 100Ft-os tesco-s. :lol:

Látom jól ki vagy képezve, ha találsz 100 forintért a tescoban, akkor valóban te leszel a legkirályabb csávó a városban és minden elismerésem a tiéd lesz... Hagyjuk már, a tied kell legyen az utolsó szó, mi?

Link to comment
Megosztás:

Látom jól ki vagy képezve, ha találsz 100 forintért a tescoban, akkor valóban te leszel a legkirályabb csávó a városban és minden elismerésem a tiéd lesz... Hagyjuk már, a tied kell legyen az utolsó szó, mi?

:lol:

Ha rossz kis fiú leszek fel is képelsz?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.