Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ma reggelre igen szép korcsolyapályává változott az út.Reggel, mikor mentem a piacra, igen csak figyelnem kellett lévén a korzin nyári gumik vannak. Kiugrottam Méntelekre is, az ominózus nagy kanyarban egy nemrégen becsúszott, és szax@arrá tört baloldalú régi mözsan dekkolt, a pilóta és a mitfahrer éppen a műszaki mentésre várt. Valszeg beforogtak, aztán nem tudták megfogni a gépet. A közlekedők 80%a gyök2vel ment. Persze a maradék 20% a bátraké a szerencse elvet vallotta. Ők lesznek a kasztnisok idei vendégei. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Piacon én is jártam, igaz én a kirakódóvásárt lestem meg.

Egy csókának sajnos végzetes volt a piacozás.

Egyik pillanatban még próbálták újraéleszteni a mentősök, aztán később rákerült a fekete fólia :D

Nem tudom mi történt vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Piacon én is jártam, igaz én a kirakódóvásárt lestem meg.

Egy csókának sajnos végzetes volt a piacozás.

Egyik pillanatban még próbálták újraéleszteni a mentősök, aztán később rákerült a fekete fólia :devlish:

Nem tudom mi történt vele :lol:

Eddig volt kifizetve szegénynek a jegye. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Eddig vártam, most már muszáj lesz dönteni.

Szerintetek érdemes átváltani a CHF alapú lakáshitelünket forintra?

A lényegét te is ismered, tovább fizetsz de kevesebbet. Tehát pillanatnyilag nem terheled meg úgy a büdzsét, de hosszútávon ugyanott leszel a végére ha jól gondolom. Továbbá akkor már nem leszel kitéve a pillanatnyi árfolyam ingadozásnak, de hosszú távon azt is kifizettetik majd veled.

Link to comment
Megosztás:

A lényegét te is ismered, tovább fizetsz de kevesebbet. Tehát pillanatnyilag nem terheled meg úgy a büdzsét, de hosszútávon ugyanott leszel a végére ha jól gondolom. Továbbá akkor már nem leszel kitéve a pillanatnyi árfolyam ingadozásnak, de hosszú távon azt is kifizettetik majd veled.

Hát igen, kitudja melyik az okos döntés.

Mind1 elindítottam a procedúrát.

Végül is ha most átváltom nyerek 5 évet és marad az a törlesztőm ami most.

Így talán 40 éves koromban elfogy a hitelem.

Ha meg emelik a kamatot vagy ha lemegy a CHF, majd verem a fejem a falba.

Link to comment
Megosztás:

Egyik veszélye sem áll fenn jelenleg.

Még...

Amúgy a fijat tegnap reggel megszívatott...hidegen indít reggel, kiszállok kaparom a szart a szélvédőről, beszállok, tenném rükibe akad...anyád...akad..1-2 van, de se több...jöttek kollegák kitoltuk, na majd 1-2ben szerelőig el.

Persze nem hagyott nyugodni, bent a meleg raktárban megnéztem: az akksitartónak van egy vízlevezető csöve, azt a menetszél hátravágta a váltókulissza és a váltóház közé, ezért nem tudtam váltani. dolgozó lány olaszok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még...

Amúgy a fijat tegnap reggel megszívatott...hidegen indít reggel, kiszállok kaparom a szart a szélvédőről, beszállok, tenném rükibe akad...anyád...akad..1-2 van, de se több...jöttek kollegák kitoltuk, na majd 1-2ben szerelőig el.

Persze nem hagyott nyugodni, bent a meleg raktárban megnéztem: az akksitartónak van egy vízlevezető csöve, azt a menetszél hátravágta a váltókulissza és a váltóház közé, ezért nem tudtam váltani. dolgozó lány olaszok. :icon13:

Kóórzáás! :D :devlish: Én így szoktam a be nem induló, szerelőre váró targoncát beindítani! :devlish:

Tegnap teszteltem a Kicsitől kapott, más által levetett téli gumit a Puntó alatt (Continental Conti Wintercontact) .Profil mélységileg okés, csak 5 éves. Kiskőrösre 1óra és 20 perc alatt értünk le. Nem akartam gyerekestől bele esni az árokba a tökig lefagyott útról. Haza felé már 1 óra alatt megjártuk. Próbáltam zavarba hozni a gépet óvatosan kanyarodva,de betapadt. Ezen felbátorodva egy nagyobb placcon (TESCO parkoló=ajándék vásárlás este 22:30-kor) kézifék behúz, erre nem megcsúsztam, hanem megálltam! :lol: Nah, mondom csak jó lesz ez! :D

Bezzeg ilyen gondom tegnap a kóórzával nem volt. tegnap, mikor mentem usziba emberemmel, kicsit sokra sikeredett a parkoló bejáratához való érkezés (mentem vagy 20km/h-val), ezért motorfékkel óvatosan elkezdtem bekanyarodni, semmi fékkel meg ilyenek, mert akkor orrtolás lett volna durván. Így csak picit tolta, de az irány még mindig a parkolóban lévő autó felé mutatott, ezért kapott egy óvatos/rövid kézifék rásegítést! B) Így már tökkéletes lett a beérkezés, igaz kicsit keresztbe sikerült. Nekem tetszett, csak a szembe jövő autóst verhette ki a veríték! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Valaki kérdezte pár hete a mobilnetet, nem emlékszem ki volt.

Nos, anyukám lassan egy hónapja használja a Hipernetet Hetényegyházán és maximálisan meg van vele elégedve. A Hipernet5 tarifacsomagra fizetett elő, hozza az elvárt sebességeket. Ugyan gyakorlati tapasztatom nincs vele, de aki letölteni is akar, annak minimum a Hipernet21 tarifát ajánlom, abban van 100giga bármire, így torrentre is felhasználható éjszaki adatforgalom, bár kemény logisztikát igényel, mert az éjszakai az tényleg éjszakai, éjféltől reggel hétig :lol: De valami egyszerűbb schedulerrel megoldható, illetve az Utorrent is tudja ezt a funkciót magától.

http://www.telenor.hu/hipernet-csomagok/

Remélem tudtam segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Még...

Amúgy a fijat tegnap reggel megszívatott...hidegen indít reggel, kiszállok kaparom a szart a szélvédőről, beszállok, tenném rükibe akad...anyád...akad..1-2 van, de se több...jöttek kollegák kitoltuk, na majd 1-2ben szerelőig el.

Persze nem hagyott nyugodni, bent a meleg raktárban megnéztem: az akksitartónak van egy vízlevezető csöve, azt a menetszél hátravágta a váltókulissza és a váltóház közé, ezért nem tudtam váltani. dolgozó lány olaszok. :lol:

Ismerős a ventót vitette a Brill-hez hasonló gonddal, ott a házilag beszerelt sziréna esett le a tűzfalról pont a váltórudazatok közé.

A szervizes rendes volt, felnyitották, kikapták a szirénát és jót mosolyogva útjára bocsájtották az embert... :D

Link to comment
Megosztás:

Lakatolás kész!Kicsit most ilyen bocis kinézete van a kocsinak a szürkés foltok végett!Ha minden jól megy február környékén megkapja a teljes fényezést!Némi szín változással!Más mikor jöttem haza Hegyeshalomnál megálltam pályamatricáért!Kérdem a csajt lehet e már tudni a jövő évi pályadíjakat!Mire ő persze!Megszűnik a 4 napos matrica csak 10 napos lesz potom 3db ezresért!Akárhogy is számolom alsó hangon 10 euro ellentétben az Osztrák matricával ami 8 euroba kerül!Még ez se lenne baj de Ausztriába faluból faluba tudsz menni pályán és közel 1500km pályát használhatsz annyiért!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.