Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Vissza kapta a szüleitől azt a pár100ezer forintot amit személyi kölcsönként felvetettek vele,mert lakáshitel bedőlés miatt el kellett adniuk a házukat. Máté amúgy is régóta albérleten van. Az új munkakör pedig nem sokkal hoz több lóvét, cserébe nem kell 3 műszakban gályáznia.

Ez nekem is megérne egy misét. Utálok korán kelni, éjszakázni, melózni, bár ez utóbbit kénytelen vagyok megtenni.

Link to comment
Megosztás:

Ez nekem is megérne egy misét. Utálok korán kelni, éjszakázni, melózni, bár ez utóbbit kénytelen vagyok megtenni.

A 3. műszaktól én is szívesen szabadulnék, ha lenne hasonlóan biztos melóhely mint a jelenlegi, ill. ha a jelenlegin a kedves közvetlen vezetőm hajlandó lenne elfogadni a 3. műszakkal kapcsolatos ellenérveimet, de falra hányt borsó sajnos. Nem is érdekli, és aki dönthetne, már csak elvből sem teszi, nehogy jó legyen neked.

Még a fedőműszak ötletét is elveti, mer' jóezígy. Baccameg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A 3. műszaktól én is szívesen szabadulnék, ha lenne hasonlóan biztos melóhely mint a jelenlegi, ill. ha a jelenlegin a kedves közvetlen vezetőm hajlandó lenne elfogadni a 3. műszakkal kapcsolatos ellenérveimet, de falra hányt borsó sajnos. Nem is érdekli, és aki dönthetne, már csak elvből sem teszi, nehogy jó legyen neked.

Még a fedőműszak ötletét is elveti, mer' jóezígy. Baccameg. :lol:

Ő olyan úgysem lesz, mint Észak-Korea Kedves Vezetője!

Link to comment
Megosztás:

Ő olyan úgysem lesz, mint Észak-Korea Kedves Vezetője!

visszatérve kicsit a mergás-németes szösszenethez:

Megkérdeztem a szomszéd rendőrt is de nekik nem mondott olyat senki, hogy nem lehet...

részéről ha valaki ittas - bünteti :icon13: , ha gyorsan megy ( ha úgy ítéli szondáztat) és büntet.

:lol: :D :devlish: :devlish:

A fotós feljelentések meg mennek a címre (na erről nem tudok részleteket)

:icon13:

Link to comment
Megosztás:

visszatérve kicsit a mergás-németes szösszenethez:

Megkérdeztem a szomszéd rendőrt is de nekik nem mondott olyat senki, hogy nem lehet...

részéről ha valaki ittas - bünteti :icon13: , ha gyorsan megy ( ha úgy ítéli szondáztat) és büntet.

:lol: :D :devlish: :devlish:

A fotós feljelentések meg mennek a címre (na erről nem tudok részleteket)

:icon13:

Elvileg még nem!Ugyanis ha jól tudom Ausztriába ,Németországba stb nincs adat kiadási egyezmény!Így ha ott azonnal nem állítanak meg utána nem tud büntetni!Mivel te hiába vagy bejelentve az autód nincs!Azt is be kellene jelenteni utána tudnak büntetni addig nem!

Link to comment
Megosztás:

Csaptam ma egy karikát korzival. Kb. 3 hetes állás után is pöccre indult, ment/fékezett/dudált. Tavasszal szét lesz úrva, és ki lesz lakatolva ahol bele kezdett az idő vasfoga, ill. az elejét fogom hamarosan széttúrni és felújítani. Most már kezd zavarni a féltengelycsukló lógása, mert egyenesben is érzem, hogy üt picit.Alá tekerve a kormányt meg kattog. Bár azóta kattog mióta 2010-ben megvtettem. Így mentem el vele közel 15e.km-t. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg még nem!Ugyanis ha jól tudom Ausztriába ,Németországba stb nincs adat kiadási egyezmény!Így ha ott azonnal nem állítanak meg utána nem tud büntetni!Mivel te hiába vagy bejelentve az autód nincs!Azt is be kellene jelenteni utána tudnak büntetni addig nem!

Haverom, azt az egyezményt már régen aláírtuk, az a neve, hogy Európai Unió :lol: az más, ha nem tudják, vagy nem akarják megoldani, bár nem ismerek semmilyen tényt a témában.

Link to comment
Megosztás:

Haverom, azt az egyezményt már régen aláírtuk, az a neve, hogy Európai Unió :lol: az más, ha nem tudják, vagy nem akarják megoldani, bár nem ismerek semmilyen tényt a témában.

Én úgy tudom, hogy ez így nem igaz, csak ha külön adatkiadatási szerződés van az államok között.

Link to comment
Megosztás:

Csaptam ma egy karikát korzival. Kb. 3 hetes állás után is pöccre indult, ment/fékezett/dudált. Tavasszal szét lesz úrva, és ki lesz lakatolva ahol bele kezdett az idő vasfoga, ill. az elejét fogom hamarosan széttúrni és felújítani. Most már kezd zavarni a féltengelycsukló lógása, mert egyenesben is érzem, hogy üt picit.Alá tekerve a kormányt meg kattog. Bár azóta kattog mióta 2010-ben megvtettem. Így mentem el vele közel 15e.km-t. :devlish:

3 hét hát az enyém szinte napi használatban van és ma délelőtt kb 3 órás túrkálás után beindult

:lol: :D

A részletek itt:

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...mp;#entry863971

Link to comment
Megosztás:

Én úgy tudom, hogy ez így nem igaz, csak ha külön adatkiadatási szerződés van az államok között.

Nem tudok ellenéreveket felhozni igazából, mindkettőre hallottam már példákat. Pl egy ismerős furgonnal járja az EU-t és itthon utolérte a német gyorshajtás, más meg úgy jár, ahogy mondjátok. De ha már így bele merültünk, jó lenne keresni, találni, kérdezni valami hivatalos állásfoglalást, mert szerintem mindenkit érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Haverom, azt az egyezményt már régen aláírtuk, az a neve, hogy Európai Unió :D az más, ha nem tudják, vagy nem akarják megoldani, bár nem ismerek semmilyen tényt a témában.

A nem akarják nagyon közel jár az igazsághoz.

Olyan szerződés is van, ami B kat. jogsival engedné a 125 cm3 motorkerékpárt (max. 15 LE-ig).

De az adminisztrációs kötelezettség miatt nem alkalmazzuk... :lol:

Ugye egy moci nem zabál annyit, mint egy átlag verda... kevesebb bevétel... teccikérteni?

Link to comment
Megosztás:

A nem akarják nagyon közel jár az igazsághoz.

Olyan szerződés is van, ami B kat. jogsival engedné a 125 cm3 motorkerékpárt (max. 15 LE-ig).

De az adminisztrációs kötelezettség miatt nem alkalmazzuk... :lol:

Ugye egy moci nem zabál annyit, mint egy átlag verda... kevesebb bevétel... teccikérteni?

Na ez speciel bevezetésre kerül, még a Híradóban is benne volt decemberben, már lehet érdeklődni az autósiskolákban, B125 programnak hívják.

http://www.hir24.hu/kumin-szerint/2011/12/...125-hurra!/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.