Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Van ám pénz....

Hát most nézd, a kosztpénzből nyilván tudom nélkülözni pár órára azt a max 20kt, amibe a rádió fáj, mikor visszaviszem, úgyis visszaadják. Egyébként megoldottam, a Kőhíd utcai autóhifis srác segített ki, nem kérdezett semmit, a kezembe nyomta és közölte, hogy délig van nyitva. Ezúton is köszönöm neki.

Ui: egyébként így utólag lehet a tied is jó lett volna

Link to comment
Megosztás:

Hát most nézd, a kosztpénzből nyilván tudom nélkülözni pár órára azt a max 20kt, amibe a rádió fáj, mikor visszaviszem, úgyis visszaadják. Egyébként megoldottam, a Kőhíd utcai autóhifis srác segített ki, nem kérdezett semmit, a kezembe nyomta és közölte, hogy délig van nyitva. Ezúton is köszönöm neki.

Ui: egyébként így utólag lehet a tied is jó lett volna

JVC Pioneer sony általában ugyanolyan vagy hasonló, az elv mint láttad az, hogy a fej oldalán egy "pöcköt" benyomjon

ja és ha valakit érdekelne

Eladóvá vált :

Blaupunkt Velocity Vb300-as mélyládám meguntam,kinőttem belőle azt hiszem, hibátlan

http://www.vatera.hu...1537549907.html

csere is érdekel, árat megbeszéljük!

érdeklődni Pü-ben vagy emailben ijl80kukaccitromailponthu

Link to comment
Megosztás:

Mi volt a meccsen Johnny?

A meccs jó volt, a szerbek továbbra is köcsögök!

Elvették Sutyi összes aprópénzét, mert azzal fog dobálózni...de mondtuk hogy bent vannak árusok és ott is adnak aprót...nem, ez a szabály...úgy 1500Ft-nyi eurót és Ft-ot basztak bele a KUKÁBA! :icon11: Én egy kapuval arrébb léptem be, ott leseszarták a pénztárcámban mi van.

Másik havertól a pulcsiját akarták levenni, mert az volt ráírva Dombovár Fanatics...a fanatics szó baszta a csőrüket...kijött egy "főnök", röhögött egyet és beengedte a srácot...

A környező utcák tele voltak rohamrendőrökkel, ha nem jól néztél rájuk, igazoltattak, elvették a söröd stb stb...

Mocskos egy népség na...

Link to comment
Megosztás:

Bazsi ma Vectrát szerelt.

Nem ment az ablakfűtés, bizticsere után sem.

Megbeszéltük, hogy valószínűleg a klímapanelnél van a hiba, mondom majd otthon megnézem a számát és rákeresek ebay-en.

Bazsit csak arra kértem, hogy mesélje el, hogy kell kivenni, erre hoz egy csavarhúzót, és mint az óvodás a legót szétkapja.

Visszapakolás után pedig láss csodát működni kezdett...

Ezt ismeritek?

http://dicsak.hu/vic...1/Rejtvény1.jpg

Bár gondolom úgy terjed facebookon, mint a pestis :DD istenem, de jó is, hogy nem vagyok regisztrálva :) bár lassan már a wcre menéshez is kelleni fog, hogy fent legyél a facebookon...

Én ezt régen sem értettem, de biztos én vagyok a hülye...
Link to comment
Megosztás:

Bazsi ma Vectrát szerelt.

Nem ment az ablakfűtés, bizticsere után sem.

Megbeszéltük, hogy valószínűleg a klímapanelnél van a hiba, mondom majd otthon megnézem a számát és rákeresek ebay-en.

Bazsit csak arra kértem, hogy mesélje el, hogy kell kivenni, erre hoz egy csavarhúzót, és mint az óvodás a legót szétkapja.

Visszapakolás után pedig láss csodát működni kezdett...

Én ezt régen sem értettem, de biztos én vagyok a hülye...

Nem értem, minek kujtorogni, rögtön a mesterhez kell vinni és kész! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.