Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Bazsit csak arra kértem, hogy mesélje el, hogy kell kivenni, erre hoz egy csavarhúzót, és mint az óvodás a legót szétkapja.

Visszapakolás után pedig láss csodát működni kezdett..

Én ezt régen sem értettem, de biztos én vagyok a hülye...

Bazsi nagy művész! :D Volt pár ilyen már a kezében! :D

Link to comment
Megosztás:

Hy!

Tud valaki nekem ajánlani olyan helyet kecsón,ahol szélvédőt cserélnek omegába?

Jó,gyors,és persze ne veszett drága legyen :D

Omega B: első, zöld, kék napvédősáv 14 200 FT

http://www.bestglass.hu/Kecskemet

Hívd fel őket, időpont egyeztetés miatt.

Bőven jó a kínai szélvédő, Baranyi Ferivel anno én is beszéltem és igaza volt abban, hogy harmad annyiba kerül, ergo 3x cserélheted, ha bevágja a kavics a pilkington árából.

Link to comment
Megosztás:

Az én tapasztalatom, hogy kínaiból van nagyon vacak is, ismerős kasznis befürdött vele párszor...

Érdemes megkérdezni Szilvesztert az Énekes utcán (szuzuki bontós) Nekünk az F-ben ő cserélt anno, 20 lett volna a kínai 24 lett a nem kínai utángyártott... ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én tapasztalatom, hogy kínaiból van nagyon vacak is, ismerős kasznis befürdött vele párszor...

Érdemes megkérdezni Szilvesztert az Énekes utcán (szuzuki bontós) Nekünk az F-ben ő cserélt anno, 20 lett volna a kínai 24 lett a nem kínai utángyártott... ;)

Sony tv-ből is van kaka... :)

Amúgy az nem pont a bestglass-os csávó?

Link to comment
Megosztás:

Az én tapasztalatom, hogy kínaiból van nagyon vacak is, ismerős kasznis befürdött vele párszor...

Érdemes megkérdezni Szilvesztert az Énekes utcán (szuzuki bontós) Nekünk az F-ben ő cserélt anno, 20 lett volna a kínai 24 lett a nem kínai utángyártott... ;)

Kontaktod tudsz adni?

Amúgy az nem pont a bestglass-os csávó?

jó a kérdés :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát a Swiftemre természetesen :) elvileg, ha jól tudom, akkor 4X114,3-AS 5X13-AS ET45 Pénz? Hát nem tudom, 40ért lenne gyári Swift alufelni, jó állapotú nyári gumikkal... Ez már jó lenne, de ha lenne kevesebbért, az lenne a legjobb. Ha nincs rajta gumi, az nem baj.

Link to comment
Megosztás:

Hát a Swiftemre természetesen :) elvileg, ha jól tudom, akkor 4X114,3-AS 5X13-AS ET45 Pénz? Hát nem tudom, 40ért lenne gyári Swift alufelni, jó állapotú nyári gumikkal... Ez már jó lenne, de ha lenne kevesebbért, az lenne a legjobb. Ha nincs rajta gumi, az nem baj.

az elég jó ár néztem vakerán ami occsó az festék hibás ami viszont szerintem vmi.re való az 14 col:

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1538645138&bk_medium=selfpromo&bk_source=gravity_login_vatera&bk_campaign=gravity&bk_term=4x114_3_swift_2c_matiz_alufelni_gumival&bk_content=login&bk_referral=https%3A%2F%2Fwww.vatera.hu%2Fuser%2Faccount%2F

Link to comment
Megosztás:

Axxon

Nem tudod meddig vannak nyitva a felnisek a Ceglédi úton?

A nevem aXXon egyébként :) és sajnos nem tudom. Viszont megtudtam ma, hogy egy 1,6os hengerenkénti G Astrát 200ezerért alakítanak gázossá, lepapírozva. Ha központi befecskendezős jóval olcsóbb. Csak gondoltam hátha érdekel valakit a mai benzin árak mellett. Kint van a műhelyük velünk egy udvarban a Külső-Szegedin.

Link to comment
Megosztás:

A nevem aXXon egyébként :) és sajnos nem tudom. Viszont megtudtam ma, hogy egy 1,6os hengerenkénti G Astrát 200ezerért alakítanak gázossá, lepapírozva. Ha központi befecskendezős jóval olcsóbb. Csak gondoltam hátha érdekel valakit a mai benzin árak mellett. Kint van a műhelyük velünk egy udvarban a Külső-Szegedin.

Ne haragudj aXXon. Boncsánatért esedezem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.