Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mi pedig sok élménnyel gazdagodva haza értünk tegnap Fedémesről.Jó volt a hely, mondhatni varázslatosan szép és nyugis.A helyiek nagyon kedves emberek, mindenki mindenkinek köszön és amolyan csodabogárnak tartanak bennünket, ernyősöket.Sokat repültem, sokat másztam vissza a dombra, a tökömről is folyt a víz közben, de megérte mert sok tapasztalatot gyűjtöttem.

A Punto jól muzsikált, és alig fogyasztott.Cserébe ma apumék Lacettién AGR-t ganézhattam! :D Utána kicsit megkergettem és meglepődve tapasztaltam, hogy 3800rpm-től egész élhető ez a motor! :D Csak ha mindig így lenne használva, leenné a nadrágjukat! :D

Link to comment
Megosztás:

tegnap este leparkoltam pesten és direkt jobban ráálltam az előttem parkolóra hogy maradjon hely mögöttem egy astra még befért volna de az audi nem viszont reggelre ott volt.

mintha a földből nőtt volna ki.hozzáért a lökhárítómhoz és a mögötte álló Astra-hoz is.

Lefényképeztem majd felteszem ide is. legalább egy bocsi kártyát tett volna rá vagy valami de nem ő parkol.

ha nem sajnáltam volna a kocsit hátrafelé indulok el aztán bassza meg. De kultúr ember módjára lassan leálltam róla.

Tegnap egy insigniás baromkodott a körúton, leszorított de utánamentem villogtatva a reflektort és dudálva mert lenne az ilyenhez pár szavam ráadásul egy nyikhaj volt. de lekanyarodott és elmenekült a vácin.

Vennem kellene egy baseball ütőt az ilyen helyzetek kezelésére.

Azért amikor kiálltam volna, utána valszeg nem sok ablaktörlő és lökös maradt volna rajta, mert tuti lerugtam volna róla.

Link to comment
Megosztás:

Jelentem új taggal bővült a flottám! :)

Hugi vett magának városban rohangálósat.

2002-es Matiz, 78EKm(garantált),ABS,két légzsák,servo,ülésfűtés,klíma(muhaha).

Manta Jani barátom keresztapjáé volt a sas, az öreg sajnos 3 hónapja elment, az autó végig garázsban tartott masina volt, apróbb hibái vannak csak, szerintem 350-et megért.

Én hoztam haza ma pestről, egész élhető a gépsas, ahova tervezték, városba, tökéletes mutatvány: elférni benne, pakolható, nem fogyaszt. Nem egy gyorsulási világbajnok, de huginak jó lesz első autónak tanulni.

Sok balesetmentes km-ert.

Szerintem is teljesen használható kis autó városban, pedig egyesek igen csak kinevettek vele mikor Én vezettem.

Link to comment
Megosztás:

Nahát milyen emberek vannak?!

Apósod nem keresett még?

Nála hagytam egy fűkaszát javításra, azt mondta hétfőre elkészül, de neked fog szólni ha mehetek érte.

Eddig nem, de ma rákérdezek. Amúgy az meglepő is lett volna, ha hétfőre kész lett volna :)

Link to comment
Megosztás:

Gondolkozok autó cserében... :evilgrin:

Most ezt nézegetem... http://www.hasznalta..._dti_cd-5310804

Ha esetleg valaki járna arra, megsasolhatná.... :icon10:

3 kérdésem lenne:

-minek ekkora dög?

-hol kapsz majd hozzá bármit, elég ritka

-a 2.2DTi ugyanaz, mint az Y/X20DTH...tehát egy fos :D kettő is volt a csapatban(morgó/tomi) és kijelenthető, hogy 200Ekm után egy rakás kaka, amihez rohadt drága minden.

Szóval inkább nézz kint egy Mazda 5-ös dízelt vagy valami hasonlót, hidd el, jobban jársz. ;)

Link to comment
Megosztás:

3 kérdésem lenne:

-minek ekkora dög?

-hol kapsz majd hozzá bármit, elég ritka

-a 2.2DTi ugyanaz, mint az Y/X20DTH...tehát egy fos :D kettő is volt a csapatban(morgó/tomi) és kijelenthető, hogy 200Ekm után egy rakás kaka, amihez rohadt drága minden.

Szóval inkább nézz kint egy Mazda 5-ös dízelt vagy valami hasonlót, hidd el, jobban jársz. ;)

Elsőre annyit, h azért, mert nagy, és lehet bele pakolni... ;)

Szerintem alkatrészt is lehet azért hozzá kapni, nem annyira különleges autó...

A harmadikban igazad van :D

Kint nem akarok venni autót, drága rá a biztosítás... <_<

Link to comment
Megosztás:

A Belvárosban mindig parkol egy, de nem tudom az utca nevét...

Valakinek van esetleg olyan ismerőse, aki vállalna pici munkát, nem is tudom, hogy karosszéria, vagy fényezés, inkább az utóbbi. Van egy nagyujjkörömnyi rozsdás rész a kombi küszöbénél, kb 2X2 cm lehet a teljes rozsdás rész. Fel kéne csiszolni azon a részen fémig, passziválni, szóró gittelni, alapozni, fényezni, meg lakkozni, de itthon nem szívesen látnék neki, mert egyrészt mindenből csak nagyobb kiszerelés van boltokban ehhez a kevés munkához, másrészt meg ha mégse sikerülne, akkor ne rám mondja apám, hogy elrontottam :D Valamelyik pénteken megpróbálok kimenni minitalira, és megmutatni. Tényleg nem durva, de nem szeretném, ha tovább terjedne.

Ajánlanám Baranyi Ferit... ha pénteken mész minitalira, a srácok adnak kontaktot... ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolkozok autó cserében... :evilgrin:

Én is nézegettem régebben Sintrákat aztán utána olvasva a típusnak inkább letettem róla.Semmihez nem hasonlít semmije, megbízhatósági gondokkal küzd, bajos az alkatrészellátása is, drágák hozzá a cuccok.

Ez a G. Voja sem rossz, utazónak tökéletes, de én ha ilyesmi egyterű felé tendálnék, inkább a Japán vonalat nézném mint Toyota Previa, Toyota Avensis Verso,Toyota Picknic, Mitsubishi Space Wagon, esetleg most van egy új Nissan modell is az NV200 bár nem olcsó, de régebbinek pedig ott a Nissan Serena.

Szerintem megbízhatóbbak mint a lehajtott európai modelltársaik.Pl. sógorom Sharanjaból kiindulva olyat végkép nem vennék.Évente rá kell locsolni azt a majd. 100e.ft-ot esetleg többet, hogy üzembiztos maradjon.Hiába 5L, meg 7 személy.

Link to comment
Megosztás:

Én is nézegettem régebben Sintrákat aztán utána olvasva a típusnak inkább letettem róla.Semmihez nem hasonlít semmije, megbízhatósági gondokkal küzd, bajos az alkatrészellátása is, drágák hozzá a cuccok.

Ez a G. Voja sem rossz, utazónak tökéletes, de én ha ilyesmi egyterű felé tendálnék, inkább a Japán vonalat nézném mint Toyota Previa, Toyota Avensis Verso,Toyota Picknic, Mitsubishi Space Wagon, esetleg most van egy új Nissan modell is az NV200 bár nem olcsó, de régebbinek pedig ott a Nissan Serena.

Szerintem megbízhatóbbak mint a lehajtott európai modelltársaik.Pl. sógorom Sharanjaból kiindulva olyat végkép nem vennék.Évente rá kell locsolni azt a majd. 100e.ft-ot esetleg többet, hogy üzembiztos maradjon.Hiába 5L, meg 7 személy.

Sintráról letettem... szerintem marad a Voja... elég nagy,vonóhorgos,benzin-gázos, ami most itt kint 0.79€ :icon10:

Toimival értekeztem ebben az ügyben.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sintráról letettem... szerintem marad a Voja... elég nagy,vonóhorgos,benzin-gázos, ami most itt kint 0.79€ :icon10:

Toimival értekeztem ebben az ügyben.. ;)

Azért a népítéleteket bögöld át, meg kalkulálj egy átírási költséget ill. kötelezőt is mielőtt bele vágsz! ;) Tomi amúgy is feni a fogát az Omegádra! :D

Más:

Ha valakinek az ismerőse szeretne megszabadulni olcsó kisautójától, szóljatok légyszi.Sógorom 2. futkosós autónak keres valami gyöszt, kispézé'.Olyasmit mint pl. az enyém is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.