Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azért a népítéleteket bögöld át, meg kalkulálj egy átírási költséget ill. kötelezőt is mielőtt bele vágsz! ;) Tomi amúgy is feni a fogát az Omegádra! :D

Más:

Ha valakinek az ismerőse szeretne megszabadulni olcsó kisautójától, szóljatok légyszi.Sógorom 2. futkosós autónak keres valami gyöszt, kispézé'.Olyasmit mint pl. az enyém is.

Kicsi Olcsó http://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/auto/opel-corsa-joy-1-4-i-45276370/?adId=45276370

Link to comment
Megosztás:

Nekem több ismerősöm van a Mercinél - van, aki szereti, pedig naponta egy órát ingázik és van, aki szívesen lelépne onnan, mert kevés a bér (ő is egy órát ingázik).

Én csak hallomásból merítek de akivel idáig beszéltem nem lelkesedett érte.Nagy részük az általad említett bért kifogásolta.Amiket hallottam, nevetségesen kevés ahhoz a munkához képest amit csinálniuk kell.Igaz ez a raktárra, és a szerelősorra is.

Korábban gondolkodtam, hogy esetleg be kellene adni egy önéletrajzot megcélozva a logisztikai szakaszt de félő, hogy ez a cég is pontosan olyan mint itt Kméten bármelyik másik.Tehát nem különb a Deákné vásznánál. Így letettem róla.

De ez igaz részben a külföldi melókra is.Állítólag a románok nagyon lenyomták a béreket illetve sok helyen munkaerő kölcsönzős emberek dolgoznak ahol nem szükséges a nyelvtudás, cserébe a kölcsönző kapja meg a béred 30%-át.Aztán ez vagy igaz, vagy pedig egy baromsá@g.

Link to comment
Megosztás:

De ez igaz részben a külföldi melókra is.Állítólag a románok nagyon lenyomták a béreket illetve sok helyen munkaerő kölcsönzős emberek dolgoznak ahol nem szükséges a nyelvtudás, cserébe a kölcsönző kapja meg a béred 30%-át.Aztán ez vagy igaz, vagy pedig egy baromsá@g.

Hallomásból úgy tudom, h ez is igaz...

Ahol én dolgozok, ott is van jó pár román kollega,van aki nem is beszél németül....van 1 tolmács, az elmondja mit kell aznap csinálniuk, és dolgoznak...

Link to comment
Megosztás:

Hallomásból úgy tudom, h ez is igaz...

Ahol én dolgozok, ott is van jó pár román kollega,van aki nem is beszél németül....van 1 tolmács, az elmondja mit kell aznap csinálniuk, és dolgoznak...

Jelen esetben az sztrak piacot ismerem, a béreket nem lehet lenyomni mert kollektivszerződésben van rögzitve.... Nyelvtudas meg nem a lizingceg miatt nemm kell hanem a cég nem igényli vagy megoldja....

Link to comment
Megosztás:

Jelen esetben az sztrak piacot ismerem, a béreket nem lehet lenyomni mert kollektivszerződésben van rögzitve.... Nyelvtudas meg nem a lizingceg miatt nem kell hanem a cég nem igényli vagy megoldja....

Valami ilyesmi helyen kellene nekünk is kezdeni valószínűleg........

Viszont októberig tuti állandóan bent kell lennünk az éves leltár miatt.Utána átszervezések lesznek a műszakokban is, és kíváncsian várom ez hogyan érinti majd a béreket, tervezik-e korrigálni vagy ilyenek.Ha nem, akkor számolni kell majd.Főleg azzal is, hogy mivel 1000 éve vagyunk ott, tuti ragaszkodnak majd a felmondási időhöz a az új MT szerint nekem/nekünk 60 nap.Köszönjük Viktor.

Előtte kell találnunk olyan helyet ahol legalább valami előszerződés félét kötnek velünk, hogy ne fussunk vakra úgymond.Mert azt a luxust én pl. nem engedhetem meg magamnak, hogy kicsit is lógjak a levegőben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos nem tudtam hozzátok elmenni tegnap h bemutatkozzak és találkozzunk, máshogy alakult a programom, de majd legközelebb, remélhetőleg már akkor matricákkal, és rendszámtáblatartóval! :-)

Kérdésem volna h itt a közelben tudtok neked mondani jó autófóliást? Az Omegámat kéne körbesötételni..

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos nem tudtam hozzátok elmenni tegnap h bemutatkozzak és találkozzunk, máshogy alakult a programom, de majd legközelebb, remélhetőleg már akkor matricákkal, és rendszámtáblatartóval! :-)

Kérdésem volna h itt a közelben tudtok neked mondani jó autófóliást? Az Omegámat kéne körbesötételni..

Köszi.

SztarReklam avagy Tomi023.....

Link to comment
Megosztás:

Gab93, Dini köszönöm! :-) Holnap megkeresem őket és érdeklődöm, aztán akit érdekel megosztom az árakat!

Ha tomi023 az áldozat, akkor én is beállnék a sorba, korábban már beszéltem vele erről, csak nem sikerült összeegyeztetnünk, de akkor egy füst alatt meglenne mindkettő :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.