Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

A hentesnél :)

Köszönöm, sokat segítettél. Nem akartam ennyire mélyen belemenni a témába, de akkor megindoklom, elég ritkán járok be a belvárosba és fogalmam sincs, hogy hol vannak telefonos szaküzletek, illetve hogy melyik tartozik az ajánlott és kevésbé ajánlott kategóriába. Erre vonatkozott volna a kérdésem kedves Turci ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali ismét!

Most már a régi pc-vel és telóval vagyok ismét hadra kész, két napja.

Igen, visszajöttek a "szervízből" hogy rohadnának' meg, közben csomó cuccomról lejárt a garancia...

Akinek nem szóltam azoknak most jelezném, hogy elfoglaltságom, és idegi állapotom ellenérea Vojtila házban bevállaltam egy főzést vasárnapra.

J0hnny-t nem is kérdeztem, mert már párszor nem jött össze neki a dolog, (ügyelet, esküvő, legénybúcsú, stb..) ezért Joe lett a kiszemelt főszakács.

Akinek van kedve és ideje vasárnap reggel 8-kor a Vojtila háznál találkozunk. Megfőzzük a kaját, és ebédelünk is belőle.

Reni, Joe, Turci, és jómagam biztosan megyünk, néhány kéz még elkél krumplit pucolni.

Mivel ilyen jófejek vagyunk, hogy évek óta visszajárunk hozzájuk főzőcskézni, így megkaptuk Farkas P. József úr engedélyével az ebédlőt szilveszterre is.

Szóval lehet azon is törni a fejünket, hogy akkor mivel töltjük az időt.

Joe elvileg utánajár egy Dj.-nek de az sem baj, ha több vasat tartunk a tűzben.

Kajára ötleteket várok, lehet az is, hogy bográcsban főzünk valamit, de akár szendvicseket is csinálhatunk...

Most hirtelen ennyi, a gyorsabb géppel remélhetőleg már több időt tudok itt is tölteni a következő időszakban.

Link to comment
Megosztás:

Hali ismét!

Most már a régi pc-vel és telóval vagyok ismét hadra kész, két napja.

Igen, visszajöttek a "szervízből" hogy rohadnának' meg, közben csomó cuccomról lejárt a garancia...

Akinek nem szóltam azoknak most jelezném, hogy elfoglaltságom, és idegi állapotom ellenére a Vojtila házban bevállaltam egy főzést vasárnapra.

J0hnny-t nem is kérdeztem, mert már párszor nem jött össze neki a dolog, (ügyelet, esküvő, legénybúcsú, stb..) ezért Joe lett a kiszemelt főszakács.

Akinek van kedve és ideje vasárnap reggel 8-kor a Vojtila háznál találkozunk. Megfőzzük a kaját, és ebédelünk is belőle.

Reni, Joe, Turci, és jómagam biztosan megyünk, néhány kéz még elkél krumplit pucolni.

Mivel ilyen jófejek vagyunk, hogy évek óta visszajárunk hozzájuk főzőcskézni, megkaptuk Farkas P. József úr engedélyével az ebédlőt szilveszterre is.

Szóval lehet azon is törni a fejünket, hogy akkor mivel töltjük az időt.

Joe elvileg utánajár egy Dj.-nek de az sem baj, ha több vasat tartunk a tűzben.

Kajára ötleteket várok, lehet az is, hogy bográcsban főzünk valamit, de akár szendvicseket is csinálhatunk...

Most hirtelen ennyi, a gyorsabb géppel remélhetőleg már több időt tudok itt is tölteni a következő időszakban.

Link to comment
Megosztás:

Mi jelentkezünk szilveszterre - szívesen hozunk ennivalót - Peti szeret főzni és meg csinálok süteményeket. ;)

A lányok sütit sütnek, ez jó kiindulási alap.

A főzőcske akár úgy is lehet, hogy egyikünk ezt csinál a másikunk azt csinál...

Töltött káposzta, lencse, stb... akár malacot is süthetnénk, de ahhoz kicsit jobban hozzá kellene készülni.

Link to comment
Megosztás:

Hali ismét!

Most már a régi pc-vel és telóval vagyok ismét hadra kész, két napja.

Igen, visszajöttek a "szervízből" hogy rohadnának' meg, közben csomó cuccomról lejárt a garancia...

Akinek nem szóltam azoknak most jelezném, hogy elfoglaltságom, és idegi állapotom ellenére a Vojtila házban bevállaltam egy főzést vasárnapra.

J0hnny-t nem is kérdeztem, mert már párszor nem jött össze neki a dolog, (ügyelet, esküvő, legénybúcsú, stb..) ezért Joe lett a kiszemelt főszakács.

Akinek van kedve és ideje vasárnap reggel 8-kor a Vojtila háznál találkozunk. Megfőzzük a kaját, és ebédelünk is belőle.

Reni, Joe, Turci, és jómagam biztosan megyünk, néhány kéz még elkél krumplit pucolni.

Mivel ilyen jófejek vagyunk, hogy évek óta visszajárunk hozzájuk főzőcskézni, megkaptuk Farkas P. József úr engedélyével az ebédlőt szilveszterre is.

Szóval lehet azon is törni a fejünket, hogy akkor mivel töltjük az időt.

Joe elvileg utánajár egy Dj.-nek de az sem baj, ha több vasat tartunk a tűzben.

Kajára ötleteket várok, lehet az is, hogy bográcsban főzünk valamit, de akár szendvicseket is csinálhatunk...

Most hirtelen ennyi, a gyorsabb géppel remélhetőleg már több időt tudok itt is tölteni a következő időszakban.

Adri ugyan nem ér rá, én meg elég gyatrán pucolok krumplit, de szívesen segítek, ha tudok és kellek. Egy címet dobj aztán megyek én is szívesen!

Link to comment
Megosztás:

Adri ugyan nem ér rá, én meg elég gyatrán pucolok krumplit, de szívesen segítek, ha tudok és kellek. Egy címet dobj aztán megyek én is szívesen!

Akkor te a hagymát pucolod majd. :sneaky:

Horog és Egressy utca sarka, Egressy-re kell befordulni.

Krumplipucolót akinek van hozzon, mert ennek mindig híján szoktunk lenni.

Link to comment
Megosztás:

Akkor te a hagymát pucolod majd. :sneaky:

Horog és Egressy utca sarka, Egressy-re kell befordulni.

Krumplipucolót akinek van hozzon, mert ennek mindig híján szoktunk lenni.

Nagyon kevés hagyma van, ami kifog rajtam, úgyhogy végül is oké a dolog ;) Bár a múltkor sikerült olyat vennem, hogy bármit csináltam vele, úgy ömlött a szememből a könny, az orromból a takony, hogy majd megbolondultam, nem láttam semmit, Adrinak kellett kimosnia a szemem a csapnál, mert ugye bele se nyúlhattam. Nagyon gáz volt :D de ezt az esetet leszámítva nem szokott para lenni, úgyhogy rám lehet bízni!

Link to comment
Megosztás:

Ugye, milyen jó a doktor a családban.... tudom, pszichiáter. :)

A pszichiáter is doktor, amikor pszichológust mondanak, azt szoktam pszihiáterre javítani, mert az viszont nem orvos (bár doktorálhat, gondolom)

Like! :D

Tényleg, mi van Adrival? Végzett már?

Timi kérdi, hogy fogad-e beteget? :D

Végzett. a pszichiátrián rezidenskedik már kemény két hete ;) Fogadni még csak úgy nem fogadhat, csak ha bekerülsz az osztályra. Ilyen házi orvosi dolgokban már működhetne, de még nem jött meg a bélyegzője, meg a recepttömbje.

Link to comment
Megosztás:

1. A pszichiáter is doktor, amikor pszichológust mondanak, azt szoktam pszihiáterre javítani, mert az viszont nem orvos (bár doktorálhat, gondolom)

2. Végzett. a pszichiátrián rezidenskedik már kemény két hete ;) Fogadni még csak úgy nem fogadhat, csak ha bekerülsz az osztályra. Ilyen házi orvosi dolgokban már működhetne, de még nem jött meg a bélyegzője, meg a recepttömbje.

2. Ügyes gratula neki!

1. Ez nálam a szamóca vs. eper vita. :confused:

Tényleg, ha feleségül veszed akkor te is felveheted a neved elé a Dr. titulust, vagy az csak a nőknek jár bizonyos névválasztásnál?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.